دو مرد روبرو هستند سلاح اتهامات در ارتباط با یک تصادف روز جمعه در Bronzeville در سمت جنوب در مدت کوتاهی پس از اثر شلیک گلوله گزارش شده در این منطقه است.

Antwoine هیل, 26 متهم شد با یک جنایت تعداد از تشدید استفاده غیر قانونی از سلاح در حالی که کورتز Williams, 27 متهم شد با اینکه مسلح همیشگی جنایی پلیس شیکاگو گفت.

سیاه, Dodge Charger بود رو به مشرق در 31st خیابان در نزدیکی Wentworth خیابان حدود 12:25 صبح هنگامی که آن را به یک westbound هوندا سدان, به گفته پلیس شیکاگو.

شارژر سپس یک قطب نور و آتش گرفت, پلیس گفت:. هر دو خودرو به یک استراحت در نزدیکی 31st و LaSalle خیابان.

افسران در پاسخ به یک ShotSpotter هشدار برای تیراندازی در نزدیکی در 3000 بلوک جنوبی Wentworth وارد برای پیدا کردن صحنه تصادف همراه با خالی بیوک LeSable نزدیکی Metra آهنگ های خود را با کیسه های هوا مستقر, پلیس گفت:. آن را بلافاصله روشن نیست چه بیوک رسید.

ویلیامز دستگیر شد در صحنه گرفته و به Stroger بیمارستان در وضعیت خوب با یک پا آسیب, پلیس گفت:. دو اسلحه کشف شد از بیوک.

تپه گفته می شود دیده می شود پرتاب یک تفنگ دستی در حالی که در حال اجرا بر روی ریل قطار و به زندان گرفته شده و پس از تعقیب و گریز پلیس گفت:. که تفنگ نیز بازیافت.

در حالی که هر دو مظنون درگیر شدند, در سقوط آن را بلافاصله روشن بود که در آن وسیله نقلیه, پلیس گفت:.

یک منبع پلیس گفت: محققان فکر می کنم مردان ممکن است عکسبرداری در هر یک از دیگر, اما شده اند قادر به تایید آن است. هیچ کس آمار توسط تیراندازی.

37 سال بود که رانندگی هوندا برای سوار شدن-نقطه خدمات در نظر گرفته شد به Stroger بیمارستان برای مشاهده در شرایط عادلانه و پلیس گفت:.

تپه برنامه ریزی شده بود به نظر می رسد در دادگاه روز شنبه در حالی که ویلیامز قرار است در دادگاه ژوئن 12, پلیس گفت:.

جزئیات بیشتر در جرمو پیگیری این شهر قتل.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de