دو 18 ساله روبرو هستند اتهامات در ارتباط با تیراندازی موجب زخمی شدن یک پسر نوجوان و منجر به مختصری تعقیب و گریز پلیس روز سه شنبه در غرب حومه شفق قطبی.

خوزه صوت است که به اتهام سه فقره از تشدید باتری با یک اسلحه گرم یک تعداد مسلحانه و خشونت سه فقره از تشدید استفاده غیر قانونی از یک سلاح و یک تعداد از تولید یا ارائه شاهدانه, شفق قطبی پلیس در بیانیه ای گفت.

دیگو روبیو شد متهم با یک تعداد از تشدید فرار از صلح افسر پلیس گفت:. همه اتهامات جنایات.

افسران نامیده می شدند حدود 4:15 p. m. به 600 بلوک از خیابان دوم و 16-year-old boy با زخم گلوله, پلیس گفت:. او گرفته شده بود به یک بیمارستان در بیماری جدی است.

Jose Soto and Diego Rubio are charged in connection with a shooting in Aurora
خوزه صوت و دیگو روبیو
شفق قطبی پلیس

افسران سعی کردم به جلو و بیش از یک وسیله نقلیه است که اعتقاد بر این بود درگیر در تیراندازی اما راننده حاضر به توقف, پلیس گفت:.

خلاصه بعد از یک تعقیب و گریز خودرو متوقف و در نزدیکی Summerhill و جریکو که در آن صوت و روبیو گرفته شد, بازداشت, پلیس گفت:. افسران گفته بازیافت یک تفنگ دستی در داخل خودرو.

صوت است که برگزار می شود در Kane County زندان 300.000 دلار وثیقه و تنظیم شده است به نظر می رسد در دادگاه Feb. 27 با توجه به سوابق شهرستان. روبیو در بازداشت در همان زندان $50,000 قید وثیقه آزاد و در دادگاه بعدی او ظاهر شد و برنامه ریزی برای Feb. 26.

جزئیات بیشتر در جرمو پیگیری این شهر قتل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im