2 شیکاگو دعوت به همکاری برای 2016 تیراندازی در سرقت اتومبیل چیس به پایان رسید که در مرگ 18 ساله

پلیس شیکاگو هیئت مدیره روز پنج شنبه اخراج دو افسر برای تیراندازی در یک ماشین به سرقت رفته در سال 2016 بود که به سرعت به دور از یک سمت جنوب توقف ترافیک در مدت کوتاهی قبل از تیراندازی مرگبار پل اونیل یک نوجوان غیر مسلح بود که در پشت چرخ.

هیئت مدیره رای دادند 8-0 به نفع فسخ افسران مایکل کولین جونیور و شریک زندگی خود را خوزه تورس با یک عضو recusing خود را طی یک جلسه از طریق تلفنی به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس محدودیت در جلسات عمومی.

در حال حاضر از بین رفته مستقل پلیس نقد و بررسی سازمان توصیه می شود از افسران اخراج می شود گفت این جفت ارز در معرض خطر جان شهروندان و هموطنان افسران زمانی که آنها در حال حرکت ماشین در یک مجتمع مسکونی در خیابان. IPRA بسته شده و تحقیقات خود را در ماه سپتامبر 2017.

در جولای 28, 2016, افسران سعی کردم به جلو و بیش از یک جگوار خوانده شده است که گزارش شده بود به سرقت رفته است. کولین و تورس افتتاح شد آتش سوزی در خودرو پس از اونیل ناودان جگوار به دو پلیس Suv ها و سرعت خاموش کردن خیابان با توجه به قبلا منتشر bodycam فیلم.

ماشین سقوط نزدیک 73 خیابان و مریل خیابان و اونیل led ماموران در یک تعقیب پا به حیاط خلوت که در آن یک افسر سوم خوزه دیاز آتش گشودند. 18 ساله در اثر زخم گلوله به پشت, با توجه به کالبد شکافی.

IPRA حکومت که Diaz توجیه بود در تیراندازی زیرا او فکر اونیل تفنگ داشتند و اخراج در پلیس. آنها توصیه می شود دیاز خدمت به مدت شش ماه تعلیق چرا که او خود را فعال bodycam و او گفته لگد اونیل پس از تیراندازی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im