بچه ها 2 کشته در میان 72 ضربه در ژوئیه 4 تعطیلات آخر هفته تفنگ خشونت; 3rd آخر هفته مستقیما از کودکان در حال مرگ

شیکاگو باقی مانده بود وضعیتی وخیم بیش چهارم ژوئیه آخر هفته سراسر شهر بود به عنوان خشونت اسلحه در سمت چپ چندین کشته شدن بچه ها برای سومین آخر هفته در یک ردیف.

همانطور که از 3 p. m. روز شنبه, 72 نفر بوده اند شات 13 تن از آنها را به ضرب از جمله دو کودک کشته شنبه شب. هفت دیگر قربانیان گلوله افراد زیر سن قانونی بودند.

ده فرزندان زیر 18 کشته در خشونت مسلحانه شیکاگو پس از 20 ژوئن با توجه به شیکاگو سان تایمز ،

آخر هفته است و در حال حاضر کشنده تر از استقلال در روز آخر هفته در سال 2019 زمانی که پنج کشته و 65 نفر دیگر زخمی شدند. در سال 2018, 14 کشته و 87 مجروح در سراسر شهر بود در تعطیلات آخر هفته رفتند.

شهردار لری Lightfoot آماده تاریخی خشونت آخر هفته با استقرار اضافی از 1500 شیکاگو افسران پلیس — چیزی این شهرستان را در سال 2019 — اما تفنگ خشونت ادامه دارد.

دو فرزند دیگر کشته شدند

شنبه شب 7 ساله ناتالیا والاس درگذشت پس از ضربه در حالی که بازدید از مادر بزرگ او در یک مهمانی در سمت غرب.

او در خارج که در آن کودکان و نوجوانان بودند سوار بر دوچرخه هنگامی که سه مرد مسلح پا را از یک ماشین و اجازه دهید بیش از 20 عکس در 100 بلوک از شمال لتروب خیابان پلیس شیکاگو گفت.

ناتالیا درگذشت در صحنه یک گلوله به سر او گفته است. پلیس بررسی تصویری از صحنه و اعلام کرد بازداشت.

Chicago police investigate Saturday after a 7-year-old girl was fatally shot in the 100 block of North Latrobe Avenue while attending a Fourth of July party at her grandmother’s home.
پلیس شیکاگو بررسی پنج شنبه پس از 7 سال بود به ضرب گلوله در 100 بلوک از شمال لتروب خیابان در حالی که حضور در یک چهارم جولای در مادر بزرگ او ،
تایلر LaRiviere / آفتاب نیوز

ناتالیا بود در مورد ورود به کلاس 2 در تاج جامعه آکادمی هنرهای زیبا در روستای کوچک, با توجه به رسمی.

“او واقعا خوب بود بچه ها — فرشته” گفت: این مقام که خواسته نمی شود به نام. “او تا به حال بسیاری از خانواده در مدرسه. هر کس در کلاس خود را گفته ام و او را دوست خود.”

Natalia Wallace
ناتالیا والاس
ارائه شده

در پاسخ به کشتار Lightfoot در زمان به توییتر می گویند ناتالیا “پیوست یک لیست از نوجوانان و کودکانی که امید و آرزو بودند به پایان رسید و توسط هر بشکه از تفنگ. ما نمی توانیم رشد بی حس به این. ما در حال پیشرفت در کاهش دهیم اما ما باید برای انجام بهتر هر یک از ما.”

همچنین شنبه شب 14 ساله Vernado جونز جونیور پس از کشته شدن در میان هشت نفر به ضرب گلوله سه نفر دیگر به ضرب در انگلوود در سمت جنوب, مقامات گفت.

چهار مرد مسلح راه می رفت تا به یک گردهمایی بزرگ در 6100 بلوک جنوبی نجار خیابان و باز آتش, پلیس گفت:. جونز از غرب چمن, درگذشت وارد بیمارستان کودکان, با توجه به معاینات پزشکی ،

تیراندازی نیز زخمی شدند دو پسر 11 و 15 سال, پلیس گفت:.

فعالان تقاضا “قانون و نظم”

روز یکشنبه چندین فعالان اجتماعی خواستار بودجه فدرال برای کمک به “خارج از کنترل” خشونت اسلحه در حالی که همچنین متهم شهردار عطف در پلیس.

در یک کنفرانس خبری در روستای کوچک رائول منتس جونیور به نام آخر هفته تفنگ خشونت یک “کپی” از چند هفته گذشته و سرزنش Lightfoot اجازه تظاهرات به محول به غارت و چپاول در حالی که “دادن اشاره به Antifa” یک چپ ضد فاشیستی ،

Raul Montes Jr. speaks July 5, 2020, at a news conference demanding federal funding in response to Chicago gun violence.
رائول منتس جونیور صحبت می کند پنج شنبه, 5 جولای سال 2020 در یک کنفرانس خبری خواستار بودجه فدرال در پاسخ به شیکاگو خشونت اسلحه.
دیوید Struett / آفتاب نیوز

یکی دیگر از فعالان ژاکلین بائز از بلمونت Cragin گفت: ساکنان می ترسم برای رفتن به خارج و خواستار افزایش بودجه پلیس.

“در اینجا ما دوباره یکی دیگر از آخر هفته خونین در شیکاگو است. ما کودکان معصوم در حال مرگ هستند” Baez گفت.

Baez رد تماس از دیگر فعالان پال خواستار قطع بودجه دولت ادارات پلیس یک خودداری از متهمان اعتراضات پس از پلیس با قتل جورج فلوید در مینیاپولیس.

“Defunding پلیس است احمقانه ترین چیزی که به می گویند” Baez گفت. “ما نیاز به پلیس. ما نیاز به احساس امنیت در جوامع ما … من احساس نمی امن اجازه بچه ها من خارج از بازی است.”

‘هنگامی که شما شلیک فرزندان ما از دست این همه’

یکی دیگر از فعالان فرانک Coconate در حالی که اذعان اضافی افسران در طول تعطیلات آخر هفته گفت: آن را فقط در مورد داشتن بیشتر پلیس است.

“این در مورد همکاری; ما نیاز به ساخت یک پل ارتباطی بین جامعه و پلیس” Coconate گفت.

“مردم در Pilsen و روستای کوچک وجود دارد هیچ پیوند با پلیس است. وجود دارد ترس از صحبت کردن با آنها و این یک مشکل بزرگ است. در اینجا آنها می ترسم. آن را خوب به کسانی که [اضافی پولیس] اما اجازه دهید کسانی که پلیس در خیابان راه رفتن و صحبت کردن با مردم و … وجود دارد باید بیشتر سرمایه گذاری در داشتن پلیس شیکاگو همکاری با جامعه است.”

Coconate گفت: آن را به شهردار و برای شهروندان به دراز بر روی فشار برای توقف خشونت.

“هنگامی که شما شلیک فرزندان ما از دست آن همه است. و شهردار دارای کیسه در حال حاضر… این جریان بوده است هر آخر هفته و در حال حاضر آنچه که واقعا من — آن کودک… که فقیر کمی دختر بازی در یک روز تعطیل آخر هفته می میرد. که نباید اتفاق می افتد. ما به عنوان شهروندان مقصر هستند. ما در حال کار سخت به اندازه کافی.”

سه تعطیلات آخر هفته از خشونت اسلحه

سه مورد آخر تعطیلات آخر هفته در شیکاگو شده اند به خصوص مرگبار برای کودکان.

هفته گذشته 1 سال صادقانه A. گاستون کشته شد, وقتی کسی را آتش خود را به آنها را از یک ماشین لباسشویی در انگلوود. لینا Nunez, 10 کشته شد در لوگان مربع هنگامی که یک گلوله آمد از طریق پنجره او را و او را زده.

بیش از پدر روز آخر هفته, Mekhi جیمز 3 سال بود به ضرب گلوله در حالی که در یک SUV با پدر خود در Austin, وقتی کسی را آتش آنها را از وسیله نقلیه دیگر. Amaria جونز, 13 درگذشت و پس از او اصابت یک گلوله ولگرد در یک تیراندازی که همچنین زخمی شدن دو پسر در سمت غرب. آنها در میان 104 مردم شات که آخر هفته 15 از آنها را به ضرب.

کمک: سام کلی لوقا Wilusz خورشید بار سیم

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *