زوج با هم به عنوان کودکان, فضیلت و moir, مدیر به نمایش قابل توجهی شیمی در طول مسابقه

تسا فضیلت و اسکات moir, مدیر خود را رایگان روال رقص در یخ مسابقه رقص در بازی های المپیک زمستانی ونکوور در فوریه. 22, 2010 در اقیانوس آرام سالن بزرگ است. Kevork Djansezian / گتی ایماژ

دنبال همراه به عنوان ما به عقب نگاه در لحظه ساخته شده است که عناوین هر روز در طول بازی های المپیک زمستانی 2010.


Feb. 22-23, 2010: چند شنیده از تسا فضیلت و اسکات moir, مدیر و کمتر هنوز هم می دانستم که تفاوت بین یخ و جفت اسکیت اما پس از عملکرد تاریخی در ونکوور کانادا اواز یا موسیقی دو نفری را نمی خواهد به زودی فراموش می شود. در روز 11 کل کشور سقوط در عشق با فضیلت و moir, مدیر, 20 و 22 به ترتیب به عنوان آنها شد ورزش جوانترین قهرمان المپیک همیشه و برای اولین بار یخ رقصندگان از آمریکای شمالی برنده طلای المپیک.

زوج با هم به عنوان کودکان, فضیلت و moir, مدیر به نمایش قابل توجهی شیمی در طول مسابقه. اما با مدال طلا برسد و کل کشور شان سوم و نهایی عملکرد آنها در سطح دیگری است. خود را بی عیب و نقص رایگان رقص دست آورد بی سابقه ای چهار 10.00 علائم از قضات و دیوانه آه از ساحل به ساحل.

در روز 12 قبل از کانادایی ها حتی می تواند خود را گرفتن نفس, Ashleigh McIvor نگه داشته مهمانی رفتن را از زمانی که او موفق به کسب اولین مدال طلای المپیک در زنان ski cross. این Vancouverite خم خانه-زمینه مزیت سرو کوه شدن به شروع سریع و اتمام و جلوتر از نروژ به مدال نقره Hedda Berntsen. کانادا در یک رول است که چند روز گذشته بیشتر است.

hmooney@postmedia.com

Follow @harrisonmooney


اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل vantips@postmedia.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im