2010 خاطرات: ما در این لحظات است که عناوین ساخته شده در طول بازی های المپیک زمستانی 2010

بیش از 61,000 با حضور در اولین المپیک مراسم افتتاحیه برگزار می شود, در داخل خانه.

روشنایی المپیک دیگ 10 سال پیش در این ماه نه تنها به عنوان رسمی کیکآف از ونکوور بازی های المپیک زمستانی, بلکه ضربه آغاز میراثی از انسان دوستی و خدمات عمومی که رفت و فراتر از ورزش و ورزش-امکانات مرتبط می گوید: بروس Dewar. Ric ارنست / فایل های PNG

Feb. 12, 2010: روز آغاز شد با یک گزارش غم انگیز از ویسلر کشویی مرکز. صبح روز مراسم افتتاحیه گرجستان luger Nodar Kumaritashvili درگذشت پس از از دست دادن کنترل خود را با سورتمه حمل کردن و هدف قرار دادن یک قطب فولاد طی یک آموزش اجرا در بدنام آهنگ سریع.

آن شب در B. C. محل ورزشگاه ونکوور کمیته برگزاری (Vanoc) اختصاص داده شده مراسم افتتاحیه به کاهش luger و هم تیمی های خود دریافت ایستاده اند.

بیش از 61,000 با حضور در اولین المپیک مراسم افتتاحیه برگزار می شود, در داخل خانه با بهره گیری از یک منظره 4,500 هنرمندان — رقصنده باله, ستاره پاپ, aerialists و درخشان روح خرس.

همه چیز رفت جلوتر به عنوان برنامه ریزی شده و کارگردان استرالیایی تولید David Atkins — صرفه جویی برای روشنایی از المپیک دیگ: کانادا آیکون های ورزشی Catriona لو مارس Doan, استیو نش نانسی گرین Raine و Wayne Gretzky بودند هر یک به نور یکی از پاتیل چهار اسلحه اما هیدرولیک خرابی مانع لو مارس Doan بازو از بالا بردن با دیگران است.

خوشبختانه وجود دارد فوری فرصتی برای رستگاری: همگام با المپیک حکومت که دیگ-روشنایی محل خارج Gretzky شد whisked دور از عرصه Coal Harbour در پشت یک وانت سفید به نور دوم دیگ. هیچ مشکلی وجود دارد, در این زمان, و ونکوور بازی که رسما در جریان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

ایندکسر