2020 بودجه ارائه متواضع طرح برای مبارزه جنگل بخش

“این یک مشکل است که نمی رسند یک شبه آن را نمی توان ثابت یک شبه” وزیر دارایی کارول جیمز.

کایلی دلال گاو و گوسفند, 11, و او گام به مادر کیم قهوه ای نگاه در آنها به عنوان بخشی از یک جنگل صنعت تجمع در مقابل چمن همان روز به عنوان وزیر مالیه کارول جیمز تحویل بودجه سخنرانی در B. C. مقننه در ویکتوریا, سه شنبه, فوریه. از 18 سال 2020 است. چاد HIPOLITO / کانادا مطبوعات

وبلاگ نویس از جمله یک کاروان حدود 40 ورود کامیون های همگرا در B. C. مقننه شنبه در ویکتوریا برای رساندن یک پیام به دولت فقط به عنوان وزیر دارایی کارول جیمز آماده برای تحویل بودجه.

در این تجمع خواستار خود B. C. جنگلداری داد و با همکاری سازمان کارل شیرین گفت: پیام این بود تا نشان دهد که “جنگلداری کمک زیادی به اقتصاد ما” و محاصره صنعت نیاز به حمایت.

به طور خاص آنها می خواهند دولت را به “دفاع از کار زمین پایه” یک “پیام تحویل داده شد با صدای بلند و واضح گفت:” شیرین و سنگین-تجهیزات فروشنده از Campbell River.

جیمز نمی به طور مستقیم رسیدگی به موضوع به اصطلاح کار اما گفت: دولت متعهد به حمایت از “صنعت ساخته شده است که این استان است.”

در کوتاه مدت این صنعت است گرفتار سقوط بازار و کاهش تخته و الوار تجهیزات که دیدم صدها شغل دائم و زیان و حدود 3000 موقت اخراج سراسر كشور در طول تابستان و هشت ماه اعتصاب در ساحلی جنگل میباشد.

“این یک مشکل است که نمی رسند یک شبه آن را نمی توان ثابت یک شبه” جیمز گفت.

داگ دونالدسون جنگل اراضی و منابع طبیعی عملیات وزیر با هیاتی از این گروه در بیانیه ای گفت: دولت “را به ادامه کار با این بخش برای پرداختن به چالش ها و اطمینان از روشن و آینده ای پایدار.”

اما دونالدسون اذعان کرد بیشتر باید انجام شود و گفت که او تحت فشار خود را فدرال همتای, وزیر منابع طبیعی و آرام O’Regan بر این نکته که “کارگر حمایت یک مسئولیت مشترک” و انتشار برخی فدرال منابع به منظور موجه خواهد بود.

در مجلس شنبه, James پرده برداری از طرح در بودجه است که به نظر می رسد متوسط با پول جدید علاوه بر بودجه اضطراری اعلام کرد در اواسط سال گذشته به کارگردانی پشتیبانی برای محصولات جدید و حفاظت از آتش سوزی.

جنگل صنعت مبارزات آشکار در بودجه با درآمد فعلی از 2019-20 سال مالی سقوط 14 درصد به $991 میلیون از $1.16 میلیارد دلار در بودجه سال گذشته و 2020-21 پیش بینی کرده است که درآمد در حال سقوط بیشتر از 12.5 درصد به $867 میلیون.

جیمز 2020 بودجه شامل 13 میلیون دلار بیش از سه سال برای حمایت از توسعه زیستی محصولات مانند پلاستیک و سوخت مشتق شده از الیاف چوب و حمایت برای افزایش جنگل موجودی کار می کنند. که در علاوه بر این به پیش از تاسیس اورژانس کارگر پشتیبانی برنامه دو سال $69 میلیون و تلاش راه اندازی در پاییز گذشته که قرض گرفته شده 25 میلیون دلار از دولت قبلی روستایی سود برنامه.

پول جدید خوش است گفت: شورای جنگل صنایع مدیر عامل سوزان Yurkovich اما دولت تمرکز باید بر روی بخش رقابت است.

“همه ما نیاز به کار با هم برای حفظ کار جنگل های زمین پایه و آدرس B. C. موقعیت به عنوان بالاترین هزینه جنگلداری حوزه قضایی” Yurkovich گفت.

B. C. لیبرال سرمایه گذاری منتقد شرلی باند MLA برای شاهزاده جورج Valemount گفت: بودجه اضافه نمی کند به “استراتژی جامع” جنگل وابسته به جوامع نیاز است.

“این است که دولت فربه روستایی سود صندوق از روستایی و جنگل وابسته به جوامع” پیوند گفت: این بودجه نمی متعهد به بازگرداندن یک ابتکار توسط دولت قبلی “اجازه دهید به تنهایی (شامل) یک طرح به اندازه کافی نیازهای جنگلداری جوامع در حال مبارزه برای به دست آوردن.”

depenner@postmedia.com

twitter.com/derrickpenner

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر