2020 پیش نویس NFL: خرس GM Ryan سرعت غفلت و اگر او را نمی QB در دور 2

آیا این زمان برای خرس مدیر کل Ryan سرعت به کف دست زدن کف دست خود را با هم و اعلام خود کارفرمایی باتلاق حل و فصل شود. در حالی که کسب Nick Foles روشن قصد دارد برای فصل آینده نه او و نه Trubisky راه حل فراتر از آن.

به عنوان سنت خود خرس ندارد و در دراز مدت کارفرمایی. و خودنمایی میکند که نیاز به تست سرعت را مباشرت در آینده پیش نویس — به طور معمول تنها به یک. او نیاز به حرکت از سمت راست برای صرفه جویی در کار خود را در این فصل اما او همچنین متهم به ریاست بیش از خرس های آینده که آیا او بخشی از آن است یا نه.

این خود مسئولیت مطلق به اولویت بندی کارفرمایی در این پیش نویس قرار دادن کنار که rookie احتمالا نمی خواهد بازی های زیادی در این فصل است. Trubisky است که به احتمال زیاد در راه خود را و Foles است 31 ساله کارگر ماهر.

سرعت در حال ورود به دومین روز متوالی پیش نویس بدون دور اول انتخاب کنید که خوب است چرا که او با استفاده از دارایی های آن به زمین خلیل مک. به خوبی به ارزش آن. بنابراین خرس’ گزینه های بالا هستند و در دور دوم در Nos. 43 و 50 به طور کلی.

کسانی که نه فقط بالاترین خود را انتخاب. آنها تنها کسانی نیستند که آنها در واقع می تواند شرط به عملکرد NFL استعداد. باقی مانده خود تراکم در دور پنجم و یا بعد از آن به مراتب بیشتر از یک قمار است. در نظر گرفتن یک کارفرمایی در آن مرحله به حساب نمی کند به عنوان تلاش برای اصلاح این موضوع است.

فرض خرس نیست بسته دو میدارد به حرکت گزینه های در No. 43, به احتمال زیاد خواهد اوکلاهما را Jalen لطمه می زند گرجستان جیک اساسی و واشنگتن یعقوب Eason. آنها نخبگان — چهار بالا در این کلاس در حال احتمال اول-سرآمد — اما وجود دارد بسیاری به مانند.

همه سه نفر چند سال غذای اصلی برنامه ها و لطمه می زند و اساسی به حال برنامه های خود را در مخلوط ملی قهرمانی فصل گذشته است.

مت Nagy باید حداقل 51 درصد می گویند در انتخاب کنید. او کسی است که نظارت بعدی کارفرمایی توسعه و سابقه خود را در موقعیت بهتر است از سرعت است. به عنوان سرعت و خرس رفت و همه در Trubisky در شماره 2 به طور کلی در سال 2017 Nagy بخشی از یک ستاد کارکنان که برچسب پاتریک Mahomes نمی توانند از دست ندهید.

زمانی که سرعت در زمان کار در سال 2015 او شناور حکمت از کارفرمایی در هر پیش نویس است.

آنها بسیار دشوار است برای پیدا کردن و خیلی با ارزش است که smart تیم همیشه در شکار. The Patriots پیش نویس 10 در طول 20 سال تام بردی بود که در این تیم از جمله شش در دور چهارم یا بالاتر. به عنوان بردی تمدید حرفه ای لایحه Belichick استفاده جیمی Garoppolo, Jacoby Brissett و مت کسل به عنوان تجارت قطعات.

“این یک ایده خوب برای اضافه کردن یک کارفرمایی هر سال” سرعت گفت. “این یک موقعیت بحرانی. از آنجا که شما می توانید یک نوسان هر سال در آن [و] افزایش شانس خود را.”

به جای او برداشت کرده است یکی در پنج پیش نویس: Trubisky.

سرعت احتمالا ابراز تاسف کرد و گفت که با صدای بلند در سال 2015 به دلیل رسانه ها خواهد او را نگه دارید اما او باید شده ایم برگزاری خود را به آن را در تمام طول. زمانی که فشار در دسامبر همین دلیل او نیست به دنبال از طریق خود توضیح این بود که “این چیزی است که ما در مورد آن صحبت [اما] آن را درست نکرده اند و چیزی که به انتظارنشسته بودند تا در سال های اخیر پیش نویس است.”

این یک اشتباه بزرگ است اگر او trots که خط دوباره.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im