2020 پیش نویس NFL: توطئه کامل البته برای رایان سرعت و خرس

Category: سانتایمز Comments: No comments

INDIANAPOLIS — مدیر کل Ryan سرعت شده است آمار-و-از دست ندهید در این پیش نویس در زمان تصدی خود را با خرس, اما با چند معنی دار میدارد و برخی از قطعات مهم مورد نیاز او باید نزدیک به کامل در این یکی.

سرعت به فروش می رسد بخش قابل توجهی از این پیش نویس در خلیل ماک معامله و تجارت به در حال اجرا بازگشت دیوید مونتگومری در سال گذشته است. او خوب با هزینه دستیابی به دو بازیکن او احساس خرس مورد نیاز است. اما آن را نیز تق تق کردن فشار بر او به حق آن را دریافت در ماه آوریل است.

خرس هفت میدارد اما تنها دو نفر که منطقی می تواند انتظار می رود برای تولید فوری همکاران: دور دوم انتخاب در Nos. 43 و 50 به طور کلی. آنها همچنین انتظار برای دریافت جبرانی انتخاب کنید در پایان دور چهارم.

فراتر از آن, آنها یک پنجم طفیلی دو شش و دو در هفتم است.

سرعت دریافت یک شات در آژانس رایگان برای اولین بار, اما او محدود است. خرس را 26 میلیون دلار در حقوق و دستمزد-کلاه فضا با توجه به Spotrac که رتبه 23 در NFL. که تغییر خواهد کرد اگر آنها های اضافی را کاهش یا افزایش درپوش جدید جمعی-چانه زنی و توافق.

با که در ذهن در اینجا محتاطانه راه برای خرس در آینده پیش نویس:

کمک به خط حمله بلافاصله در شماره 43

پس از سرعت صرف انتخاب دور دوم در گارد James Daniels و lavished $120 میلیون ارزش پسوند در سمت چپ مقابله با چارلز لنو حق مقابله با بابی Massie و مرکز کودی Whitehair اعتقاد او این خط خواهد بود یک قلعه برای سال آمده است. به جای آن جاری شده پازل.

که این مسئله با توجه به خرس’ فلسفه سرزنش میچ Trubisky مبارزات بیشتر بر مشکلات اطراف او را نسبت به خود توسعه است.

“ما معتقدم که ما باید بهتر در اطراف او می دانید؟” سرعت گفت. “و این چیزی است که در این زمان از سال همه چیز در مورد . . . چیزهایی که ما در حال انجام با مربیان چیزهایی که ما در حال انجام با طرح چیزهایی که ما در حال انجام با پرسنل و پس از آن خود را رشد به عنوان یک بازیکن جوان.”

بهترین حرکت برای خرس خواهد بود به پیش نویس یک مانور مانند USC است Austin جکسون یا Auburn شاهزاده Tega Wanogho (جکسون است را انتخاب کنید اگر او طول می کشد که به مدت طولانی) و بازی او در گارد برای فصل آینده قبل از حرکت او به موقعیت طبیعی در 2021. کامل نیست اما تیم انجام داده اند و آن را یک جواب خوب برای خرس های کوتاه مدت و دراز مدت نیاز دارد.

برای رفتن تنگ پایان در شماره 50

تنگ, پایان, مهم ترین غیر کارفرمایی در موقعیت مربی مت Nagy را جرم است که یک منطقه از نگرانی برای خرس. Trey برتون به مسائل آسیب و قرارداد خود را منقضی می شود پس از 2021 فصل (تیم همچنین می توانید قطع او یک سال از در حال حاضر برای $1.8 میلیون مرده-کلاه ضربه).

اگر آنها اعتصاب خود را شات ماه برای دو نفر-زمان Pro کاسه های انتخاب Austin هوپر هر کسی آنها در رایگان آژانس به احتمال زیاد خواهد شد در کوتاه مدت پاسخ دهد.

به طوری که آنها نیاز به صرف یکی از با ارزش خود را به دور دوم میدارد در پایان. فلوریدا آتلانتیک را Harrison برایانت خواهد آنها را یک تهدید بالقوه است. تنگ می رسد اغلب مبارزه با مسدود کردن به عنوان rookies اما برایانت 6-5, 240 پوند و بسکتبال در سبک ورزشی. او می تواند خطرناک عبور گیر بلافاصله.

به نوبه خود جبرانی انتخاب کنید به یک گیرنده گسترده

خرس انتظار می رود برای تقویت خود پیش نویس مسافت با یک جبرانی انتخاب کنید که احتمالا در جایی در اطراف شماره 140 به طور کلی. هنوز هم وجود دارد یک فرصت خوب برای پیدا کردن با کیفیت وجود دارد. سرعت کنده ادی جکسون, Tarik کوهن و نیک Kwiatkoski در دور چهارم در سال 2016 و ’17 پیش نویس.

بهترین شانس موفقیت در گسترده گیرنده در آن نقطه به دلیل این پیش نویس به نظر می رسد بسیار عمیق وجود دارد.

“آن را قوی و همه آنها بسیار متفاوت از” سرعت گفت. “ما مصاحبه یک تعداد انگشت شماری از آنها [دوشنبه] ، . . وجود این مواد منفجره با سرعت مرد پس از آن وجود دارد که اهداف بزرگ و در اختیار داشتن بچه ها. که قدرت این پیش نویس برای اطمینان حاصل کنید.”

یک نام برای خرس به دنبال: فلوریدا, ون, Jefferson. پسر دیرین NFL گیرنده گسترده Shawn, Jefferson او قرار داده تا 1,160 متری و 12 touchdowns خود و ارشد فصول. او همچنین نیاز به عمل جراحی پا (او انتظار می رود برای بهار practices) است که می تواند کمک به او را اسلاید به خرس.

یک گوشه و کارفرمایی از اواخر دور میدارد

پنجمین دور است که در آن شروع می شود و خطرناک باشد بنابراین خرس نمی تواند تعداد بسیار از خود گذشته پنج میدارد. اولویت باید cornerback چرا که آنها نیاز به جایگزین شاهزاده Amukamara و در نهایت Kyle فولر و هیچ تیمی تا به حال به اندازه کافی خوب گوشه.

پس از آن آنها نیاز به یک در حال پرواز بر روی یک کارفرمایی. هر کس آنها را پیدا کنید این اواخر احتمالا نمی تواند Trubisky را جایگزینی, اما آن را به ارزش یک شات. تیم همیشه باید رشد و نمو و کارفرمایی در فهرستی اگر بدون هیچ دلیل دیگر از او را تبدیل به یک دارایی قابل معامله.

بنابراین در دور پنجم این خرس باید شوت برای ایالت میشیگان cornerback Josiah اسکات.

این صرفا یک ماده از گرفتن بهترین موجود استعداد در این نقطه است. در ششمین هدف این است که آریزونا کارفرمایی خلیل تیت و میامی linebacker مایکل Pinckney. با دو هفتم-دور میدارد خرس باید چشم نوتردام مقابله با توهین آمیز/گارد تامی Kraemer و Clemson ایمنی تنر, الهه شعر و موسیقی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>