به WNBA پیش نویس یک روز Ruthy Hebard شده بود سال خواب.

حتی در اوایل این فصل Hebard شد تصور آنچه در آن می خواهم به راه رفتن روی فرش نارنجی در نایک ستاد لرزش کمیسر کتی Engelbert دست در مرحله کاوش شهر نیویورک با اورگان هم تیمی های سابرینا Ionescu و Satou Sabally.

اما در روز جمعه Hebard که آسمان برداشت کلی هشتم تماشا, پیش نویس از اتاق نشیمن از خانه و خانواده خود را در فربنکس آلاسکا به عنوان لیگ مجبور شد برای برگزاری مجازی پیش نویس با توجه به این بیماری همه گیر کوروناویروس.

به دنبال بازگشت Hebard نمی خواهد که آن را به هر راه دیگر.

“این فوق العاده است من خیلی خوشحال” Hebard گفت. “من هرگز فکر نمی کردم من می خواهم در آلاسکا برای یک پیش نویس است.”

مدت کوتاهی پس از این پیش نویس به پایان رسید, Fairbanks میزبانی اجتماعی-فاصله دوستانه رژه با Hebard به عنوان ستاره. به عنوان همسایگان و دوستان را تشویق می کردند و خود را از اتومبیل های پارک شده Hebard و خانواده اش سوار را از طریق خیابان. جدید آسمان بزرگ دست تکان داد مثل یک ملکه.

“من می دانم که بسیاری از مردم خوشحال و هیجان زده گفت:” Hebard سوم اردک به پیش نویس در دور اول. “این خوب بودن در کنار خانواده و دوستان در طول این زمان.”

Hebard که متولد شیکاگو شد اما به تصویب رسید و توسط یک خانواده در, Fairbanks, آلاسکا, زمانی که او یک نوزاد بود و یکی از بازیکنان برتر در مدیر کلی جیمز وید پیش نویس هیئت مدیره. و در چشمان او سرقت در شماره 8.

آینده خود را سوم 20-برنده فصل در تاریخ حق رای دادن و اول حذفی ظاهر پس از سال 2016 آسمان در پیروزی-حالا حالت و Hebard یک بازیکن است که می تواند یک تاثیر فوری در هر دو به پایان می رسد دادگاه در این فصل است.

Hebard شده است یک نیروی ثابت برای اردک بیش از چهار سال گذشته خود بازی Pac-12 تمام وقت بهترین 65.1 درصد از این زمینه است. و در فصل گذشته او به طور متوسط 17.3 نکات حرفه ای-بهترین 68.5 درصد و 9.6 پرتاب ریباند.

Hebard یک تهدید در رنگ و می تواند عبور از دو تیم است که می تواند کمک به آسمان فاصله و توانایی حمله به خط. او همچنین قوی rebounder و بالقوه پاسخ به این آسمان را کمبود در دفاع.

“در هر زمان شما کارآمد ترین بازیکن در بسکتبال کالج برای زیر سه سال آن را یک هدیه در درون خود دارد” گفت: وید که همچنین گفت Hebard بازی او را به یاد 2019 Rookie از سال Napheesa ذغال سنگ. “Pick-and-roll عاقلانه است که زمانی که او در بهترین حالت خود. بنابراین من فکر می کنم راه ما بازی ما بازی ما بازی های بسیاری از را انتخاب کنید-و-رول … و او را برای رفتن به یک هدف بزرگ.”

هر چند وجود عدم اطمینان در مورد آینده فصل Hebard برنامه ای برای استفاده از این زمان به رشد او بازی کنید و خودش از نظر جسمی و ذهنی آماده برای مرحله بعدی زندگی حرفه ای او.

“[من قصد دارم به] مطمئن شوید که هر زمان که این همه را پاک می کند تا من آماده رفتن هستم و امیدوارم تاثیر,” Hebard گفت.

وید که در زمان سابق UCLA گارد Japreece دین در شماره 30 و سابق ایالت فلوریدا به جلو Kiah گیلیسپی در 32 تلقی پیش نویس به طور کلی موفقیت است.

“من احساس می کنم واقعا خوب” وید گفت. “ما بهتر است. ما خطاب نیاز دارد و من فکر می کنم ما بهترین بازیکن در دسترس پس از هر انتخاب ما تا به حال بهترین بازیکن در دسترس است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im