دومین عضو از Chicago Fire Department دارای آزمایش مثبت برای coronavirus مقامات آتش چهارشنبه اعلام کرد.

CFD هشدار داده شد به صورت یک “محلی مرکز مراقبت از سلامت” و عضو در بیمارستان تحت درمان با توجه به CFD سخنگوی لری لانگفورد. کسانی که در تماس نزدیک بودند توصیه به خود قرنطینه به عنوان یک احتیاط.

لانگفورد تایید کرد که اعضای این است که در “EMS طرف از همه چیز” است اما به افشای رتبه خود را. او همچنین گفت که مقامات بر این باورند که فرد را انتخاب کنید تا این ویروس در حالی که در این کار است.

“ما فکر می کنم شانس بیشتری برای آن است که یک بیمار که منتقل می شود این ویروس بر اساس چه [عضو] تعامل با بیماران” Langford گفت.

“این بخش انجام تمیز کردن و ضد عفونی عملیات آتش محلی از خانه که در آن کارکنان مستقر شد و همچنین به عنوان محل کار و وسایل نقلیه و هر گونه تجهیزات مورد استفاده توسط فرد در حالی که آنها علامتی,” Langford در بیانیه ای گفت. “ما در حال کار با شهر مقامات بهداشت عمومی برای شناسایی تمام افرادی که ممکن است تا به حال تماس با عضو از جمله دیگر CFD پرسنل و کسانی که فرد ممکن است با تعامل در سرویس تماس.”

CFD مقامات هنوز در حال انتظار برای مورد به تایید شیکاگو وزارت بهداشت.

یکشنبه دومین روز متوالی است که مقامات اعلام کردند یک CFD کارمند آزمایش مثبت برای COVID-19. روز سه شنبه مقامات بهداشت گفت: CFD پیراپزشک تشخیص داده شد با کروناویروس و در حال حاضر در قرنطینه در خانه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de