2 شیکاگو آتش می میرد COVID-19

دومین عضو از Chicago Fire Department مرده است از coronavirus گروه چهارشنبه اعلام کرد.

لوازم ایمنی فردی آتشنشان یا ادوارد سینگلتون, 55, درگذشت سه شنبه شب از عوارض این ویروس CFD سخنگوی لری لانگفورد گفت: در بیانیه ای به توییتر.

“این است که من وظیفه غمگین به اعلام یکی دیگر از اعضای CFD مرده است از عوارض ناشی از COVID-19,” Langford گفت.

سینگلتون مشغول به کار در ایستگاه اتش نشانی در نیمه راه فرودگاه و پشت برگ یک همسر و دو فرزند بالغ لانگفورد گفت. او پیوست این گروه در سال 1987.

در یک بیانیه CFD کمیسر Richard C. فورد دوم گفت: “ما نیازی به از دست دادن یکی دیگر از CFD عضو به درک جاذبه شرایطی که اولین پاسخ دهندگان در حال حاضر عامل تحت.

“در میان ما ماتم از دست دادن و در عین حال یکی دیگر از برادران ما CFD اعضا باید مجدانه به دنبال دستورالعمل ها و پروتکل ها به منظور اطمینان از ایمنی خود را با آنها در خدمت خود و خانواده خود را. آتش نشانی تک قلو سهم و روح خود را در زندگی برای همیشه لطفا برای. خواست ما این است که کل شهر اضافه کردن لوازم ایمنی فردی آتشنشان یا ادوارد سینگلتون همسرش Nicol و دو فرزندان Breonna و ادوارد دوم به نماز خود را. خدا نگهدار همه ما” فورد گفت.

روز دوشنبه CFD به خاک سپرده شد اولین عضو از این گروه به مرگ از coronavirus. ماریو Araujo, 49, درگذشت, در مارس 7 از عوارض COVID-19 عفونت است. Araujo پیوست آتش نشانی در اکتبر 2003 و صرف بیشتر از زندگی حرفه ای او در کامیون 25 که در عمل از موتور 102 در راجرز پارک در سمت شمال.

از سه شنبه 94 کارمندان در CFD تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19. از کسانی که 18 عضو در حال حاضر بازگشت به وظیفه در حالی که یکی دیگر از 18 قرنطینه می شوند پس از قرار گرفتن در معرض ویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im