شش نفر به ضرب گلوله کشته شدند روز سه شنبه در شیکاگو از جمله سه نفر که کشته شدند و دو نفر که زخمی در 90 دقیقه span بعد از ظهر.

آخرین تیراندازی مرگبار به سمت چپ یک پسر نوجوان و یک سگ مرده در روستای کوچک در جنوب غربی طرف.

پسر 17 و سگ بودند در پیاده رو در مورد 3:32 p. m. در جنوب کیلر خیابان زمانی که آنها هر دو گلوله پلیس شیکاگو گفت. پسر بود و آمار در سراسر بدن و سر و گرفته به کوه سینا در بیمارستان جایی که او مرده.

سگ مرده بود در صحنه, پلیس گفت:.

پیش از آن در بعد از ظهر یک مرد کشته شد, در تیراندازی دو پنجم شهر در سمت غرب.

در مورد 2:23 بعد از ظهر 34 ساله و مرد در یک خودرو در 300 بلوک جنوبی هومن خیابان وقتی کسی در یک SUV باز آتش, پلیس گفت:. او زده بود در دست گرفت و خود را به مرکز پزشکی دانشگاه راش در آن ذکر شده در وضعیت خوب.

بعد 37 سال بود که در یک خودرو متفاوت نشان داد تا به Stroger بیمارستان با زخم گلوله به سر و بعدها مرده, پلیس گفت:.

حدود 20 دقیقه قبل از آن یکی دیگر از پسر نوجوان کشته شده در ویلا پارک.

پسر, 16, بود, خارج حدود 2 بعد از ظهر در جنوب Marshfield خیابان هنگامی که او در شکم پلیس شیکاگو گفت. او گرفته شد به Stroger بیمارستان جایی که او مرده.

در غیر کشنده تیراندازی یک مرد دیگر به ضرب گلوله کشته شد بعد از ظهر سه شنبه در Austin در سمت غرب.

در مورد 3:34 p. m. او در 1100 بلوک از شمال Lorel خیابان وقتی کسی به او نزدیک و به ضرب گلوله او را در ران پلیس شیکاگو گفت. 32 ساله در نظر گرفته شد به Stroger بیمارستان در وضعیت خوب.

ساعت بعد یک مرد به ضرب گلوله کشته شد در Roseland در سمت جنوب.

27 ساله بود که در یک وسیله نقلیه پارک شده حدود 11:15 p. m. در 10500 بلوک جنوبی خیابان مریلند در زمانی که او در هر یک از پاهای خود را, شیکاگو, پلیس گفت:.

او رانده شده توسط یک دوست به Roseland جامعه بیمارستان که در آن او در شرایط عادلانه و پلیس گفت:. مرد گفت ماموران او را نمی بینم تیرانداز و یا جایی که می دانم این عکس از کجا آمد.

در روز شنبه دو نفر کشته و چهار تن دیگر زخمی شدند, در سراسر شهر بود دهیم.

جزئیات بیشتر در جرمو پیگیری این شهر قتل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im