سه نفر از Milwaukee, ویسکانسین, منطقه متهم از ضرب و شتم و سرقت از یک مرد که فکر می کردم او وارد شده بود سوار-به اشتراک گذاری خودرو در هفته گذشته در لینکلن پارک.

Felicia Anderson, 31 و Anesha رابینسون, 30, هر دو از میلواکی بودند به اتهام جنایت فقره سرقت و تشدید باتری باعث بزرگ بدن آسیب پلیس شیکاگو گفت. یاس راس یک 30 ساله از واواتوسا ویسکانسین است که در مواجهه با همان اتهامات عنوان شده علیه.

افسران گفته می دیدم سه نفر به ضرب و شتم این مرد در یک ماشین حدود 3:25 صبح Feb. 15 در سال 2000 بلوک شمالی, Sedgwick, خیابان, پلیس گفت:. سپس سرقت از مرد انداختند و او را به بیرون از ماشین در حال حرکت و با موفقیت فراموش افسران تا یکی دیگر از وسیله نقلیه پلیس را دیدم آن را کشیده و آن را در بیش از 1000 بلوک غرب شمال خیابان.

زنان بودند به زندان گرفته شده در حالی که این مرد 24 ساله در نظر گرفته شد به ایلینوی ماسونی مرکز پزشکی به درمان برای صدمات خود را به صورت, به گفته پلیس.

منابع پلیس گفتند این مرد وارد ماشین از آنجا که او فکر آن را سوار-به اشتراک گذاری.

راس دستور داده شد برگزار می شود در $40,000 وثیقه رابینسون در $25,000 به قید وثیقه و اندرسون در $10,000 وثیقه با توجه به طبخ شهرستان کلانتر دفتر ثبت. هر سه دلیل پشت در دادگاه Feb. 21.

جزئیات بیشتر در جرمو پیگیری این شهر قتل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im