35 شات 5 ضرب در شیکاگو آخر هفته خشونت اسلحه

پنج نفر کشته و 30 نفر دیگر زخمی شدند در تیراندازی در شیکاگو بیش از آخر هفته.

تازه ترین تیراندازی مرگبار اتفاق افتاده است یکشنبه شب در انگلوود در سمت جنوب.

35 سال بود که خارج از حدود 8 p. m. در 6800 بلوک جنوبی زمرد خیابان هنگامی که سه نفر به او نزدیک و اخراج عکس, شیکاگو, پلیس گفت:. مرد زده بود چند بار گرفته و به دانشگاه شیکاگو مرکز پزشکی, جایی که او درگذشت.

اوایل روز شنبه یک مرد به ضرب گلوله کشته شد به مرگ در غرب پولمن در دور سمت جنوب.

30 سال بود در پیاده رو با فرد دیگری در 3:26 صبح در 12300 بلوک جنوبی Wallace Street زمانی که آنها شنیده ام صدای شلیک گلوله به گفته پلیس. مرد برخورد کرد و در برگشت گرفته و به Roseland جامعه بیمارستان جایی که او مرده.

حدود یک ساعت قبل از آن یک مرد دیگر کشته شد و سه نفر دیگر به شدت مجروح در نزدیکی سمت غرب.

افسران در پاسخ به گزارش آتشباری در بر داشت 29 سال بر روی زمین با زخم گلوله به قفسه سینه خود را در 2:29 صبح در اولین بلوک جنوبی Seeley خیابان, پلیس گفت:. او گرفته شد به Stroger بیمارستان جایی که او مرده.

سه مرد دیگر در همان محل نشان داد تا در Stroger یک زمان کوتاه بعد, پلیس گفت:. یک زن 28 ساله به ضرب گلوله کشته شد در پشت و دو 29 ساله شد و هر ضربه در قفسه سینه. هر سه در وضعیت بحرانی است.

دیگری را محکوم به مرگ حدود دو ساعت زودتر در لاون دیل در سمت غرب.

31 ساله نشسته بود در یک ون در 12:25 صبح در 1500 بلوک جنوبی St. Louis خیابان وقتی کسی اخراج عکس, به گفته پلیس. او ضربه در سر و گردن و قفسه سینه و مرده در بیمارستان کوه سینا.

بعد از ظهر روز شنبه یک مرد کشته شد و یک زن زخمی شده بود در یک درایو در کاتیج گرو ارتفاع در سمت جنوب.

حدود 2:40 p. m., آنها در 800 بلوک شرق 98 جایی که نارنجی, Dodge Charger کشیده و اخراج عکس در آنها به پلیس گفت:.

مرداد آبشش 18, شد, ضربه به سر و شانه گرفته و به مرکز پزشکی مسیح در Oak Lawn, جایی که او درگذشت چند ساعت بعد مقامات گفت. 27-year-old woman شد قرق توسط گلوله و خودداری از درمان است.

آخر هفته اول تیر سمت چپ a 15-year-old boy زخمی در پشت محوطه در سمت جنوب.

او ایستاده بود در جنوب هرمیتگ خیابان حدود 7:40 p. m. وقتی کسی در یک آبی وانت اخراج عکس, پلیس گفت:. پسر گرفته بود به بیمارستان صلیب مقدس در شرایط خوب با زخم گلوله به بازو.

آخرین nonfatal حمله چپ یک مرد زخمی صبح روز دوشنبه در کلومت ارتفاع در سمت جنوب.

19 ساله بود و راه رفتن در مورد 4:45 صبح در 8800 بلوک جنوبی بنت خیابان وقتی کسی با نزدیک شدن و اخراج عکس, پلیس گفت:. او در پا گرفته و به بیمارستان دانشگاه شیکاگو در وضعیت خوب.

شش نفر مجروح شدند در یک تک تیر اندازی یکشنبه شب در Bronzeville در سمت جنوب.

آنها ایستاده در پیاده رو در 11:13 p. m. در 3700 بلوک جنوبی خیابان دولت وقتی کسی اخراج عکس از یک وسیله نقلیه به گفته پلیس. 29-ماه-پیر مرد گرفته شده بود به بیمارستان دانشگاه شیکاگو در شرایط جدی با زخم گلوله به قفسه سینه.

سه دیگران — 26 ساله به ضرب گلوله در پای چپ یک زن 44 ساله به ضرب گلوله در پای راست و 36 ساله به ضرب گلوله در بازوی راست — گرفته شد به همان بیمارستان در وضعیت خوب, به گفته پلیس. یک زن 48 ساله مرد گرفته شده بود به بیمارستان رحمت با زخم گلوله به پای راست. ششمین مرد, 27 کشته شد در پای راست گرفته و به اندیش در بیمارستان در وضعیت خوب.

قبل از آن که صبح سه نفر به ضرب گلوله در روستای کوچک در جنوب غربی طرف.

تیراندازی اتفاق افتاده در مورد 2:50 a. m. در 2400 بلوک جنوبی, Pulaski, جاده, به گفته پلیس. قربانیان رفت و به بیمارستان کوه سینا در خود را دارند. 25 ساله به ضرب گلوله کشته شد در پای یک زن 26 ساله بود ضربه در پشت و یک 30 سال دچار زخم گلوله به شانه. همه در شرایط خوبی هستند.

صبح روز شنبه سه نفر زخمی در لنگوود مانور تیراندازی در سمت جنوب.

آنها به ضرب گلوله کشته شدند حدود 3:45 صبح در 9600 بلوک جنوبی Loomis, خیابان, پلیس گفت:. 27 ساله بود به ضرب گلوله در پا و رفت به دانشگاه شیکاگو مرکز پزشکی خود را. او ذکر شده بود در شرایط عادلانه. 30 ساله بود ضربه در بازو گرفته و به مرکز پزشکی مسیح در بلوط چمن در شرایط عادلانه. مرد سوم, 29 بود و قرق در گردن کاهش یافته و درمان های پزشکی.

محققان بهبود یک تفنگ دستی در خیابان نزدیک صحنه, پلیس گفت:. اطلاعات بیشتر در مورد تیراندازی در دسترس نیست به عنوان قربانیان شده اند uncooperative با پلیس است.

دوازده نفر دیگر زخمی شدند تیراندازی در سراسر شهرستان بین 5 p. m. روز شنبه و 5 صبح دوشنبه.

علاوه بر این 5 سال در نظر گرفته شد به یک بیمارستان بعد از ظهر یکشنبه با آنچه که در ابتدا گزارش شده بود زخم گلوله به دست او کشته شده است. اما پزشکان قادر به تعیین اینکه آیا او جراحت ناشی از گلوله و حادثه دیگر در حال بررسی به عنوان یک تیراندازی.

یک افسر سابق پلیس شیکاگو نیز به ضرب گلوله در جلیقه اوایل روز شنبه در حالی که در پاسخ به یک اختلاف داخلی در 500 بلوک از شمال Leamington خیابان در آستین. این افسر آتش بازگشت اما مشکوک بود برخورد کند. این مرد را بازداشت گرفته شد و افسر گرفته شده بود به یک بیمارستان در وضعیت خوب.

آخر هفته گذشته 85 نفر به ضرب گلوله در سراسر شیکاگو 24 از آنها ضرب در شهرستان خشن ترین آخر هفته از سال است.

جزئیات بیشتر در جرمو پیگیری این شهر قتل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de