3D, هنر گچ به ارمغان می آورد Howard خیابان کسب و کار ” منو آیتم ها, فروشگاه کرایه به زندگی

Nate Baranowski نشسته در هاید پارک آپارتمان و برداشت زرد طلایی نقاشی با مداد رنگی مداد. 32-در سال 3D گچ هنرمند سایهدار در یک قطعه خورده-بیش از کلم تکمیل تفسیر خود را از سنگال ملی غذا: سبزیجات jollof برنج و کل ماهی — هر عنصر ظاهری به جهش کردن کاغذ به واقعیت است.

در ضمن 20 مایلی شمال در راجرز پارک Badara “Badou” Diakhate, 57, گفتگو در مورد روند پخت و پز در پشت ظرف Baranowski رسم بود. ماهی و برنج ترکیب بهترین فروشنده در Badou سنگال آشپزی Diakhate رستوران در هوارد خیابان.

هنرمند و restauranteur جفت متصل آنلاین از طریق Instagram Live برای چهارمین جلوگیری از این تابستان مجازی گچ Howard خیابان. در سال گذشته هنرمندان و صاحبان کسب و کار و اعضای جامعه جمع آوری شده در هوارد خیابان — تقسیم بین اوانستون و راجرز پارک — گچ Howard خیابان یک خیابان جشنواره هنر های ذهن خم 3D گچ صحنه است. به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس در این سال جشنواره رفته مجازی با Baranowski ایجاد یک 3D تفسیر با الهام مختلف Howard خیابان کسب و کار در حالی که او در مصاحبه با صاحبان فروشگاه ها.

Artist Nate Baranowski sharpens a pastel pencil prior to starting a live stream of the Virtual Chalk Howard Street festival on July 17, 2020. Baranowski will be drawing a dish from a featured restaurant of Senegalese Cuisine from Howard street, while they appear on the live stream together in a split-screen. Chalk Howard Street in Rogers Park, the city’s first and only major chalk art festival, moved to a digital format this year. | Victor Hilitski/For the Sun-Times
هنرمند Nate Baranowski تیز یک مداد رنگي مداد قبل از شروع یک جریان زندگی مجازی گچ Howard خیابان جشنواره.
ویکتور Hilitski/برای خورشید بار

بیش از چند هفته گذشته Baranowski کشیده شده مهاجران از Catan بازی قطعات از آتنا بازی هیئت مدیره کافه رم پانچ از خوب به آن بروید جامائیکا آشپزی و پیتزا از سالرنو را در شیر همه هوارد در خیابان. فروشگاه عتیقه از دست داده و دوره علائم توقف بعدی در تور مجازی در اوت. 14 و رفتن به جلو راجرز پارک اتحاد کسب و کار برنامه ای برای ادامه این مجموعه است.

Anamorphic هنر رسمی نام برای این 3D-به دنبال خلق به نظر می رسد تحریف زمانی که به دنبال در در قطعه. اما در مناسب دیدگاه هنر به نظر می رسد به پرش به بیرون از بوم (عکس یک پیاده رو نقاشی دیواری از یک سوراخ است که به نظر می رسد مانند کسی که ممکن است سقوط به). پس از تحصیل در رشته هنرهای زیبا در دانشگاه ایلینویز در Urbana-Champaign, Baranowski مشغول به کار بود کار طراحی در فلوریدا زمانی که او برای اولین بار شاهد هنرمندان تکمیل 3D گچ نقاشی. یک سال بعد خود را در 3D هنر گچ حرفه ای در زمان خاموش.

The completed 3D art of Senegal’s national dish that artist Nate Baranowski created at his home in Hyde Park, during the Virtual Chalk Howard Street festival on July 17, 2020. Baranowski drew a dish from a featured restaurant of Senegalese Cuisine from Howard street, while they appeared on the live stream together in a split-screen. Chalk Howard Street in Rogers Park, the city’s first and only major chalk art festival, moved to a digital format this year. | Victor Hilitski/For the Sun-Times
تکمیل 3D art سنگال ملی ظرف است که هنرمند Nate Baranowski ایجاد شده در طی مجازی گچ Howard خیابان جشنواره.
ویکتور Hilitski/برای خورشید بار
A dish of traditional Senegalese cuisine from Badou Senegalese Cuisine restaurant at 2049 W. Howard St. in Rogers Park neighborhood on July 17, 2020. It was featured during the Virtual Chalk Howard Street, the city’s first and only major chalk art festival, moved to a digital format this year. | Victor Hilitski/For the Sun-Times
یک غذای سنتی سنگال آشپزی از Badou سنگال رستوران در راجرز پارک.
ویکتور Hilitski/برای خورشید بار

از آنجا که بسیاری از Baranowski را به قطعات گچ پاستل را به زندگی در یک شهر پیاده رو اکثر تولیدات ناپدید می شوند در عرض یک هفته از اتمام. Baranowski گفت که مهم نیست و اشاره کرد که هدف خود را پشت سر هنر این است که به طور موقت شادی به تماشاچیان. او به یاد می آورد تنها تعداد انگشت شماری از زمانی که یک رگبار ناگهانی به طور کامل شسته شده و یک قطعه دور در وسط کار خود را تنها زمانی او را “واقعا غم انگیز” در مورد طبیعت موقت از هنر خود.

صحنه های از شخصیت های دیزنی بیس بال بازیکنان و تمساح را تشکیل می دهند Baranowski نمونه کارها هر قطعه توهم نوری و عکس کامل op برای پست های رسانه های اجتماعی.

“من معمولا می گویند مورد علاقه من است کار من درست بود یا یک من در حال حاضر انجام” Baranowski گفت. “من عاشق هیجان شروع یک کار جدید است.”

در Badou سنگال آشپزی غرب کشور آفریقایی ملی ظرف نیست تنها pleaser جمعیت. Diakhate آشپزخانه باعث می شود yassa یک صفحه که در آن پیاز کاراملی ستاره هستند; mafe یک کره بادام زمینی خورش; و jollof برنج یک جزء اصلی با یک شدت مورد اعتراض ملت منشاء هر چند Diakhate اصرار در ظرف را سنگال ریشه.

Traditional Senegalese cuisine dishes from Badou Senegalese Cuisine restaurant at 2049 W. Howard St. in Rogers Park neighborhood on July 17, 2020. One of them was featured during the Virtual Chalk Howard Street, the city’s first and only major chalk art festival, moved to a digital format this year. | Victor Hilitski/For the Sun-Times
ردیف بالا از سمت چپ: آناناس, زنجبیل, نوشیدنی, yassa با مرغ, سنگال ملی ظرف و mafe. ردیف پایین از سمت چپ: مرغ شکم پر, خایه ها, سایه, حرکت تند و سریع مرغ و bissop ترش آب.
ویکتور Hilitski/برای خورشید بار

Diakhate آشپزی ریشه های بنیادی بازگشت به دوران کودکی خود را در سنگال هزینه های تابستان کار در مادر بزرگ خود را به مزرعه. یک روز خود به سه مایل سفر به مزرعه مادر بزرگ خود را با اشاره به یک پچ از کفتار ردپای باعث Diakhate شروع به تکان دادن در ترس است.

صبح روز بعد Diakhate جعلی بیماری به خارج شدن از رفتن به مزرعه به جای هزینه های روز کمک به ماهیگیران خود را بکشید مسافت از قایق خود را. آنها استعداد Diakhate با چند ماهی که برخی از او به فروش می رسد برای خرید چاشنی. او پخته شده یک “شهر غذا” با الهام از مادر خود را پخت و پز به خانه و خانواده خود را یافت وعده غذایی بسیار خوشمزه است که آنها را ندارد او را به مزرعه و خطر خورده شدن توسط کفتار دیگر Diakhate گفت.

“من نمی خواهم به خورده شود کفتار,” او گفت:. “این که چگونه من یک آشپز است.”

Diakhate نقل مکان کرد و به آمریکا 33 سال پیش کار به عنوان یک سردبیر ارشد در دانشگاه نورث وسترن کتابخانه برای 20 نفر از کسانی که سال, که در آن نقطه او تصمیم گرفت آن زمان برای سوئیچ حرفه ای.

Badou Diakhate, chef and owner of Badou Senegalese Cuisine, at his restaurant at 2049 W. Howard St. in Rogers Park neighborhood on July 17, 2020. A dish of traditional Senegalese cuisine from his restaurant was featured during the Virtual Chalk Howard Street, the city’s first and only major chalk art festival, moved to a digital format this year. | Victor Hilitski/For the Sun-Times
Badou Diakhate آشپز و صاحب Badou سنگال آشپزی عکس است در رستوران خود را در 2049 Howard W. راجرز در پارک.
ویکتور Hilitski/برای خورشید بار

او می خواهم در نظر گرفته بازگشت به سنگال و در حال اجرا برای رئيس جمهور. اما زمانی که او دختر بزرگش کاشته دانه از پدرش باز کردن یک رستوران Badou سنگال آشپزی متولد شد و در سال 2012.

“مواد غذایی که ما می دانیم, بیان, فرهنگ,” Diakhate گفت. “من استفاده از این مواد غذایی به ترویج سنگال و فرهنگ آفریقایی سعی کنید برای تقویت صلح و آگاهی است.”

پس از همه گیر آورده صنعت رستوران به نزدیکی وقفه در مارس حفظ کسب و کار شده است دشوار نبرد Diakhate گفت: به خصوص از آنجا که مردم اغلب نگه داشتن احزاب و حوادث در رستوران خود را. حتی پس از بازگشایی تا 25 درصد در پایان ماه ژوئن Diakhate برآورد او تنها در خدمت 50 ناهار خوردن در مشتریان به جای تکیه بر را خارج و تحویل سفارشات را در درآمد.

Badou Senegalese Cuisine restaurant at 2049 W. Howard St. in Rogers Park. | Victor Hilitski/For the Sun-Times
Badou سنگال رستوران در راجرز پارک بوده است در خدمت معتبر سنگال آشپزی از سال 2012. | ویکتور Hilitski/برای خورشید بار

آن را برای آن دلیل است که هنرمند Baranowski می گوید مجازی گچ Howard خیابان همه چیز در مورد spotlighting صاحبان کسب و کار محلی و جذب مشتریان به کسب و کار مبارزه را از طریق coronavirus بیماری همه گیر.

“آنها ستاره های مجازی این حوادث” Baranowski گفت. “اگر مردم مانند هنر گچ در امتداد راه به نظر من این جایزه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de