یک 4.8 میلیون دلار در سال در برنامه های شهرستان که قرار بود برای منحرف کردن نوجوانان به دور از سیستم عدالت کیفری و به سمت خدمات اجتماعی “در واقع ممکن است دوباره دچار روان زخم کردن” افراد جوان و یا “خود را افزایش دهد احتمال دوباره متخلف,” بازرس کل جو فرگوسن روز سه شنبه گفت.

چهارده سال پس از اطفال مداخله و حمایت از مرکز ایجاد شد فرگوسن به این نتیجه رسیدند که آن را غیر ممکن است برای تعیین اینکه آیا هدف کاهش اطفال تکرار جرم سال انجام شده در ازای این شهر سرمایه گذاری.

چرا که از یک میزبان از مشکلات اعم از فقیر رکورد نگه داشتن نابود پرونده و عدم همکاری بین پلیس شیکاگو و وزارت خانواده و خدمات پشتیبانی به آموزش ناکافی از افسران پلیس که پیشنهاد برای شغل خود را بر اساس ارشد — نه در “تجربه و یا استعداد برای کار با جوانان است.”

فرگوسن اذعان کرد و آن را “بعید است این برنامه است که منجر به تعداد بیشتری از بازداشت.” اما او حسابرسی نیز به این نتیجه رسیدند: “اجزای طراحی چین نیست با بهترین شیوه از جوانان از انحراف برنامه ها و در واقع ممکن است دوباره دچار روان زخم کردن جوانان و یا افزایش احتمال دوباره متخلف.”

“انحراف از … دستگیرشدگان از دخالت بیشتر در سیستم عدالت در تعارض است و نابرابر,” فرگوسن نوشت و اشاره کرد که پلیس “overrode توصیه می شود دستگیری وضع در یک چهارم از این موارد است.”

که به معنای “برای هر جوانی آن را منحرف از داشتن مشارکت بیشتر با سیستم قضایی این ارسال دو عمیق تر به سیستم,” او نوشت.

Garien Gatewood, برنامه, مدیر, ایلینوی, عدالت, پروژه, تشویق فرگوسن برای “درخشان نور در چه ناقص سیستم شده است در طول سال.”

و اشاره کرد که این برنامه قرار دارد در 3900 S. California Ave. یک بار یکی از خوار منطقه 2 فرمانده جان Burge را “پیر stomping زمینه” Gatewood گفت: “قرار بود آن را به یک محل که در آن کودکان و خانواده ها می تواند برای دریافت خدمات به جای بچه ها تحت فشار قرار دادند به دادگاه اطفال. اما آن را به مورد نبوده است تا کنون. به جای آنچه شما را دیده ام این است که بالاتر تکرار جنایت.”

ایجاد شده در سال 2006

نوجوان مداخله پشتیبانی مرکز ایجاد شده توسط شهردار سابق Richard M. دیلی در سال 2006 با کمک از کمک هزینه فدرال. آن را در خدمت 10 از شیکاگو 22 پلیس منطقه.

هدف این بود برای اخلال در چرخه رو به پایین است که می تواند رخ دهد هنگامی که افراد جوان درگیر در ضربه و رفتارهای پرخطر دستگیر کنید و پیدا کردن خود را زین با سوابق کیفری است که آن را دشوار است برای گرفتن شغل به کالج و یا در ارتش خدمت می کنند.

مرکز پردازش 3,356 دستگیری از 7,786 رزرو اطفال بازداشت سراسر شهر بود از ماه ژوئن 2017 طریق ممکن است 2018. فرگوسن می خواستم برای پیدا کردن اگر آن را انجام اهداف آن است.

او متوجه شد که:

• SGA جوانان و خانواده, خدمات, این شهر تعیین شده مورد, مدیر, نمی, نگه داشتن کامل و سازگار سوابق و پلیس را نابود جوانان غربالگری سوابق در نقض سوابق محلی عمل می کنند.

• در 34.7 درصد از موارد SGA توصیه می شود خدمات اجتماعی جوانان نیاز ندارد حتی اگر مدیر مورد اذعان ارسال پایین-نیاز جوانان به خدمات غیر ضروری “ممکن است انجام بیش از آسیب خوب است و می تواند در نهایت افزایش خطر تکرار جرم سال.”

• اداره پلیس و اداره خانواده و خدمات پشتیبانی را در برابر برنامه های به اشتراک گذاری اطلاعات با یکدیگر و با مردم و عمل به مرکز نزدیک به 14 سال “بدون نشان دادن شواهدی از اثربخشی آن است.” مرکز هنوز هیچ منشور تفاهم نامه و یا مدیره حاکم است.

• از آنجا که آن را طراحی شده با توجه به بهترین شیوه برای انحراف جوانان برنامه های این مرکز افراد جوانی به یک “تجربه منفی می کند که خود را تشویق موفقیت است.” تسهیلات عمل “بسیار سنتی مانند ایستگاه پلیس” و CPD استفاده نمی کند و یک “تجربی-اعتبار ابزار غربالگری برای تعیین که جوانان به پیشنهاد انحراف از طریق این مرکز است.”

• حدود 90% از افراد واجد شرایط دستگیرشدگان آورده بودند به مرکز پردازش. در حالی که این مرکز ممکن است انحراف بسیاری از جوانان از دادگاه وجود دارد “بی عدالتی” در این روند برای تعیین که دستگیرشدگان بودند منحرف از دخالت بیشتر در سیستم است.

فرگوسن توصیه می شود به تسهیلات تبدیل شود به “بیشتر از یک انحراف و خدمات مرکز و کمتر شبیه به یک ایستگاه پلیس و یا قفل کردن.”

وی پلیس و خانواده و خدمات پشتیبانی برای ایجاد یک توافق است که ایجاد اهداف مشترک ایجاد پاسخگویی اقدامات و مجموعه صحنه را برای به اشتراک گذاری داده ها و گزارش به ارزیابی این مرکز عملکرد.

خانواده و خدمات پشتیبانی توصیه شد به برخی از مورد مدیریت آژانس توسعه نوشته شده سیاست ها و روش های. CPD خواسته شد به پیاده سازی و اجرای یک سیاست نوشته شده برای جمع آوری و حفظ خطر غربالگری اشکال برای اطمینان پرونده نیست و نابود شده است.

تقریبا تمام پیشنهادات شدند آغوش توسط بخش. CPD حال حاضر به ارتکاب به اطلاع از سوابق کمیسیون از شکست خود را به حفظ غربالگری اشکال.

پلیس شیکاگو کاهش یافته است به نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im