چهار تن از ساکنان غرب راجرز پارک خانه سالمندان فوت کرده اند از coronavirus-علل مربوط به کوک کانتی داده ها را نشان می دهد.

64-سال-و 87-سال-پیر مرد هر دو فوت شنبه پنومونی با توجه به COVID-19 عفونت با توجه به Cook County, دفتر معاینات پزشکی است.

روز بعد, دو, زنان, 58 تا 81 سال درگذشت سپسيس با توجه به COVID-19 عفونت های دفتر معاینات پزشکی گفت.

هر چهار نفر بودند ساکنان در بالا بردن مراقبت شیکاگو شمالی واقع در 2451 W. Touhy Ave. و تا به حال شرایط بهداشتی اساسی, مقامات گفت.

یک پنجم از ساکنان نیز درگذشت سهشنبه اما نتایج یک کالبد شکافی برای تعیین علت مرگ هنوز در انتظار شنبه, با توجه به معاینات پزشکی ،

“امروز ما می توانیم تایید متعددی وجود دارد که بیماران ساکن در بالا بردن مراقبت شیکاگو شمالی که آزمایش مثبت برای COVID-19,” بالا بردن مراقبت از معاون رئیس جمهور از عملیات آماندا اندروز در بیانیه ای گفت. “علاوه بر این ما عمیقا غمگین برای تایید است که شده است وجود دارد از دست دادن زندگی مرتبط با این ویروس بی رحم. خانه سالمندان است و به دنبال سی دی روش بوده و در تماس با ما بخش بهداشت محلی.”

بالا بردن مراقبت از مقامات در پاسخ به یک درخواست برای اطلاعات بیشتر.

خانه سالمندان به پایان رسیده است خانواده بازديد و منع “غیر ضروری” مردم را از ورود به ساختمان اندروز گفت: در حالی که غربالگری کسانی که وارد کنید.

اندروز گفت که جمعی ناهار خوری و فعالیت برنامه ها متوقف شده است و این که در خانه است “مقدار زیادی از تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) در دست و به اندازه کافی برای آینده قابل پیش بینی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de