4 شات چهارشنبه در شیکاگو

Category: سانتایمز Comments: No comments

چهار نفر زخمی شدند روز شنبه در تیراندازی در شیکاگو از جمله یک پسر نوجوان بود که به ضرب گلوله در شرق گارفیلد پارک در سمت غرب.

15 سال دارد به راه رفتن در 2:12 بعد از ظهر زمانی که کسی به ضرب گلوله او را از یک رنگ روشن SUV در شمال هاردینگ خیابان, به گفته پلیس شیکاگو. او در دست چپ گرفته و به Stroger بیمارستان در وضعیت خوب.

روز آخرین تیراندازی زخمی یک مرد در غرب پولمن در دور سمت جنوب.

مرد 27 بود در پیاده رو حدود 10:15 p. m. در 300 بلوک غرب 118 خیابان وقتی کسی باز آتش, پلیس گفت:.

او فرار یک زن و شوهر از بلوک و متوجه شدم او زده شده بود در پشت, پلیس گفت:. او را به مرکز پزشکی مسیح در بلوط چمن که در آن وضعیت خود را تثبیت شد.

پیش از آن در بعد از ظهر یک مرد به ضرب گلوله کشته شد در داگلاس در سمت جنوب.

21 ساله بود در پیاده رو حدود 5:30 p. m. در 3400 بلوک جنوب پادشاه درایو زمانی که یک مرد با نزدیک شدن او از جیبش یک تفنگ و باز آتش, پلیس گفت:. او ضربه در بازو گرفته و به دانشگاه شیکاگو مرکز پزشکی که در آن وضعیت خود را تثبیت شد.

ساعت قبل از آن دیگری 21 ساله به ضرب گلوله کشته شد در داخل یک رستوران در Austin در سمت غرب.

مردی که در رستوران در 4:17 p. m. در 5900 بلوک غرب شمال خیابان وقتی کسی در راه می رفت و اخراج او را چندین بار به گفته پلیس. او در پا و شکم و ران و گرفته شده به مرکز پزشکی دانشگاه لویولا در میوود در وضعیت خوب.

یک نفر به ضرب گلوله کشته شد روز سه شنبه در شیکاگو است.

جزئیات بیشتر در جرمو پیگیری این شهر قتل.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>