42 درصد از ایلینویز’ coronavirus مرگ و میر مردم سیاه و سفید — اما تنها 15 درصد از دولت جمعیت است

دو نفر از هر پنج COVID-19 مرگ و میر در ایالت ایلینوی شده اند یکی از ایالت 1.8 میلیون ساکنان سیاه و 10 سخت ترین ضربه جوامع در دولت در حال شیکاگو محله که خانه بیشتر به مردم از رنگ با توجه به آمار منتشر شده در روز دوشنبه توسط مقامات بهداشتی دولت.

این آمار و ارقام جدید از ایلینوی وزارت بهداشت نقطه به تناسب تعداد موارد و مرگ و میر در میان سیاه Illinoisans به خصوص در شیکاگو و وضع لخت تقسیم همراه نژادی و اجتماعی و اقتصادی خطوط.

در حالی که سیاه و ساکنان را تشکیل می دهند تنها 14.6 درصد از دولت آنها دچار شده ایم 42 درصد از ایلینویز’ 307 coronavirus مرگ و میر. در شیکاگو که در آن جمعیت 30% سیاه 108 مرگ و میر شده است 72 درصد سیاه و سفید — موضوع که بیش از شهردار لری Lightfoot در روز دوشنبه مطرح شده “بهداشت عمومی, قرمز زنگ.”

سفیده را تشکیل می دهند 76.9 درصد از ایلینویز’ 12.6 میلیون نفر و در عین حال آنها حساب برای تنها کمی بیش از یک چهارم از دولت 12,262 موارد و حدود 37 درصد از مرگ و میر.

حدود 3.6 درصد از ساکنان سیاه که قرارداد ویروس — 129 از 3,607 — فوت کرده اند با توجه به IDPH. که در مورد همان مرگ و میر سفیدپوستان و آسیایی ها در دولت که تست مثبت است. برای اسپانیایی ها با تایید موارد کمتر از 2 ٪ در حال مرگ هستند.

جامعه با بسیاری از موارد در ایالت شیکاگو غرب راجرز پارک با 225 های متنوع سمت شمال محله بیش از نیمی از مردم از رنگ. دولت آینده نه سخت ترین ضربه جوامع همه در جنوب و غرب طرف شیکاگو در میان آنها Auburn گرشام با 216 موارد Roseland با 193 و Chatham با 188.

شهرستان کمیسیون بهداشت و درمان دکتر آلیسون Arwady با اشاره به بروز بیماری های مزمن در میان ساکنان سیاه و نابرابر دسترسی به مراقبت های بهداشتی, انتخاب مواد غذایی سالم و ایمن و قابل پیاده خیابان در زیر منابع کم درآمد جوامع به عنوان دلایل نابرابری.

مقامات بهداشتی دولت نیست انتشار داده های مرگ و میر در هر جامعه و نه آنها شامل اطلاعات دموگرافيک در شهرستانهای با کمتر از پنج مورد. و تنها سه چهارم از موارد شکسته نژاد با توجه به IDPH چون محلی مقامات بهداشتی نیست لیست یک مسابقه برای 24.4 درصد از موارد در سراسر کشور.

داده ها همچنین نشان می دهد که نیمی از دولت را تایید موارد افراد زیر سن 50 با بسیاری از افراد جوان به احتمال زیاد رفتن uncounted به دلیل عدم گسترده آزمایش به معنای خانه علامتی مردم را اولویت.

اما کسانی ساکنان در بیشتر قسمت ها که تا کنون زندگی می کردند از طریق ویروس — کمتر از 0.5 درصد از مردم زیر 50 که تست مثبت فوت کرده اند. در حالی که وجود داشته است استثنا کارشناسان بهداشت عمومی باید گفت برای هفته ها است که نگرانی اصلی با مردم است که آنها ممکن است این ویروس و انتقال آن حتی اگر آنها نشان می دهد خفیف یا بدون علائم و زنده ماندن.

برای ساکنان آن یک داستان متفاوت است.

بیش از 6 درصد از کسانی که بیش از 60 که آزمایش مثبت در ایلینوی فوت کرده اند و متناوب 9 درصد از موارد بیش از سن 70 گذشت IDPH آمار و ارقام نشان می دهد. در تمام 82 درصد از مرگ و میر در کشور شده است مردم بیش از 60.

در حالی که مردان و زنان در حال انقباض ویروس تقریبا دقیقا همان میزان مردان شده اند بیشتر احتمال دارد به مرگ در ایالت ایلینوی — 57 درصد از مرگ و میر مردان است.

و در شیکاگو 2.1 ٪ از تمام موارد مثبت منجر به مرگ در حالی که کمی بالاتر نرخ مرگ و 2.8% شده است دیده می شود در دولت موارد خارج از شیکاگو است. مهم ترین دورافتاده است Kane County, که در آن 6.4 درصد از بیماران — 15 243 — فوت کرده اند.

با وجود این ویروس در حال گسترش به 73 از دولت 102 استان ها 94 درصد از موارد مرگ و میر هنوز در شیکاگو و مناطق اطراف آن از جمله دریاچه, McHenry, DuPage, کین کندال Grundy خواهد شد و کانکاکی شهرستانهای استان است.

حتی زمانی که در شیکاگو گرفته شده است از مخلوط حومه — از جمله حومه طبخ حساب برای 52% موارد و 59 درصد از مرگ و میر در کشور است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de