5 نکته ای که باید قبل از خرید هدفون بی سیم بدانید

برای اکثر مردم ، هدفون های سیمی خیلی راحت نیستند که می توانند روزانه استفاده کنند. تنها دلیلی که بسیاری از مردم هنوز از گوشی های سیم دار استفاده می کنند ارزان بودن آنها است.

با این حال ، هدفون های بی سیم تجربه کاملا متفاوتی را ارائه می دهند که نباید آن را از دست داد.

در اینجا چند نکته وجود دارد که باید قبل از خرید جفت هدفون بی سیم بعدی خود به آنها توجه کنید.

کیفیت صدا

صوتی صوتی تنها کسانی نیستند که باید نگران کیفیت صدای هدفون خود باشند. قبل از استفاده از هر هدفون بی سیم ، در نظر گرفتن کیفیت صدا از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است.

این روزها بسیاری از هدفون های بی سیم به فناوری aptX مجهز شده اند. به بیان ساده ، بلوتوث هرگز برای انتقال صدا با کیفیت بالا در نظر گرفته نشده است ، به این معنی که صدا فشرده می شود و صدای آن را بدتر می کند.

با aptX ، فشرده سازی به گونه ای دیگر انجام می شود تا کیفیت صدا بسیار بیشتر به CD ها شباهت داشته باشد. ترفند در اینجا این است که هم هدفون و هم دستگاه های صوتی (به عنوان مثال بلندگو یا تلفن) باید از فناوری aptX پشتیبانی کنند.

با تمام آنچه گفته شد ، بسیاری از افراد نمی توانند تفاوت بین هدفون 400 دلاری و 40 دلاری را تشخیص دهند. حتی اگر آنها بتوانند تفاوتهای ظریف را تشخیص دهند ، اکثر مردم حاضر نیستند برای آنچه که تصور می کنند افزایش کمی کیفیت است ، چنین حق بیمه بالایی را پرداخت کنند.

فرم ، راحتی و اندازه
در واقع ، این سه زمینه همان چیزی است که اکثر مردم هنگام مشاهده هدفون بی سیم ، و دلیل خوبی بر آن تمرکز می کنند. بسیاری از کاربران هر روز به مدت چند ساعت از یک جفت هدفون استفاده می کنند تا راحت و راحت باشند.

البته بسیاری از افراد به سبک نیز توجه زیادی نشان می دهند. هدفون های بی سیم که از نظر ظاهری زیبا نیستند به سادگی و همچنین گوشی های جلوه ای زیبا و زیبا فروش ندارند.

هدفون بی سیم به سه شکل وجود دارد: داخل گوش ، روی گوش و روی گوش.

In-ear ممکن است به خودی خود توضیح داده شود اما در واقع نوآورانه ترین منطقه در حال حاضر است که بسیاری از شرکت ها سعی در ایجاد تغییر در شکل و عملکرد آن دارند.

هدفون های روی گوش آن دسته از هدفون هایی هستند که به راحتی در بالای گوش قرار می گیرند اما آنها را به طور کامل محصور نمی کنند. در مقابل ، هدفون های بیش از گوش ، کل گوش را در بر می گیرند. تفاوت این دو در این است که دومی امکان کیفیت بهتر صدا با صدای بلندتر و بیس بهتر را فراهم می کند اما ممکن است به همین راحتی و قابل حمل نباشد.

کنترل و جفت شدن
اگر به هدفون های سیمی عادت کرده اید ، پس احتمالاً عادت به کنترل مواردی مانند میزان صدا یا پخش / مکث با دکمه های فیزیکی در امتداد سیم دارید. هدفون های بی سیم اما می توانند بسیار متفاوت باشند.

بسیاری از هدفون های بی سیم خودشان روی گوشی ها کنترل دارند. برخی از آنها بیرون زده اند اما بیشتر موارد مدرن به جای آن دارای کنترل لمسی هستند. تعداد محدودی را می توان توسط صدا یا برنامه های خارجی نیز کنترل کرد.

روش و سبک کنترل بسیار مهمتر از آن است که شما فکر می کنید. بسیاری از تولیدکنندگان به جای عملکرد ، سبک را انتخاب می کنند و همه اینها به نیاز شما بستگی دارد. به عنوان مثال ، برخی از کنترل ها ممکن است برای ورزشکاران مناسب نباشد ، در حالی که برخی دیگر ممکن است برای آن هدف مناسب باشد.

نکته دیگری که باید در نظر گرفت این است که چگونه هدفون ها می توانند با یک دستگاه خارجی جفت شوند. اکثر آنها برای جفت شدن با تلفن یا بلندگوی خارجی خود از بلوتوث استفاده می کنند اما ممکن است دیگران از قابلیت NFC نیز برخوردار باشند.

دیگران هنوز هر دو فناوری را با هم ترکیب می کنند. این بدان معناست که شما می توانید آنها را از طریق بلوتوث و یا به سادگی با ضربه زدن بر روی یک دستگاه مجهز به NFC (مانند تلفن هوشمند خود) بر روی هدفون جفت کنید.

  1. http://sobhoneshat.ir
  2. http://sobhosalam.ir

عمر باتری
برای شما که فقط تا به حال از هدفون سیمی استفاده نکرده اید ، این که عمر باتری هدفون بی سیم محدود است ممکن است یک ایده بیگانه باشد. با این حال ، این قسمت ضروری هدفون های بی سیم است و نکته بسیار مهمی است که باید به آن توجه کنید.

بیشتر هدفون های بی سیم چند ساعت خوب باتری را برای شما فراهم می کنند بنابراین به احتمال زیاد می توانید هر روز چند ساعت از آنها استفاده کنید. اگر به هر دلیلی به افزایش عمر باتری نیاز دارید ، باید تحقیق بیشتری انجام دهید.

مورد دیگری که در اینجا باید در نظر گرفت زمان شارژ است. اگر هنگام بازگشت از محل کار فراموش کردید که هدفون بی سیم خود را به برق متصل کنید ، روز دیگر نمی توانید از آنها استفاده کنید.

  1. http://sobhtazohr.ir
  2. http://telapar.ir

اگرچه ممکن است بتوانید از برخی از هدفونهای بی سیم در هنگام شارژ استفاده کنید ، آنها دیگر به راحتی بی سیم نخواهند بود. این بدان معناست که دیگر راحتی و مزایای قابل حمل آنها دیگر در دسترس شما نخواهد بود.

قیمت
پس از گذراندن بیشتر مواردی که باید قبل از خرید در نظر داشته باشید ، وقت آن است که در مورد قیمت صحبت کنیم. همانند اکثر موارد دیگر در زندگی ، هدفون بی سیم ممتاز با قیمت بالایی ارائه می شود.

اگر به دنبال هدفون بی سیم با قابلیت حذف صدا ، ویژگی های پیشرفته ، طراحی عالی و کیفیت صدای خارق العاده هستید ، باید انتظار داشته باشید که برای این امتیاز هزینه های زیادی بپردازید.

اما اگر تمام آنچه که به دنبال آن هستید یک هدفون بی سیم مناسب برای گوش دادن به موسیقی ساده و یا گفتگوی صوتی است ، یک جفت ارزان تر این کار را به خوبی انجام می دهد.

  1. http://lilyaaco.ir
  2. http://accooya.ir

هدفون فراتر از یک روش گوش دادن به موسیقی است ، بلکه به یک دستگاه پوشیدنی تبدیل شده است ، راهی برای تقویت تجربه گوشی هوشمند شما. رمزگشایی از همه مشخصات دشوار است و حتی درک اهمیت برخی از ویژگی های نرم افزار نسبت به سایر ویژگی ها دشوارتر است ، به خصوص اگر تازه قصد خرید هدفون را دارید. ما اینجا هستیم تا با راهنمای خرید هدفون نهایی احساس فلج تحلیل را کاهش دهیم. اکنون ، شما زمان کمتری را به تحقیق اختصاص می دهید ، و زمان بیشتری را به لذت بردن از موسیقی اختصاص می دهید.

یادداشت سردبیر: این مقاله برای رسیدگی به س FAالات متداول در مورد ارتباط هدفون های بی سیم سنتی ، پرداختن به بازار رو به رشد هدست های بازی و آدرس اطلاعات مربوط به برنامه های هدفون ، حریم خصوصی ، ویژگی های نرم افزار و موارد دیگر ، در 13 فوریه 2021 به روز شد.

  1. http://vaseety.ir

چه نوع هدفونی می خواهید؟
هدفون ها طیف گسترده ای از وسایل جانبی صوتی را پوشش می دهند و اشکال و اندازه های مختلفی دارند ، با انواع اتصال متفاوت و غیره ابتدایی ترین خرابی هدفون شامل هدفون بالای گوش ، هدفون گوش ، گوش و هدفون بی سیم واقعی است. ما نکات مثبت و منفی هر نوع هدست و موارد استفاده ایده آل آنها را برای کمک به شما در جستجو جستجو می کنیم.

توجه: تقریباً در هر قاعده ای استثنا وجود دارد. از این برای آنچه هست استفاده کنید: راهنما ، نه کتاب قانون.

اگر افراد را در خیابان یا وسایل حمل و نقل عمومی مشاهده کنید ، متوجه خواهید شد که بسیاری از آنها از هدفون استفاده می کنند. بعضی از افراد این لباس را می پوشند زیرا بعضی از آنها برای دیدن موسیقی فیلم می بینند ، در حالی که دیگران فقط می خواهند به اطرافیان خود اطلاع دهند که مشغول کار هستند و نمی خواهند مزاحمتی برای آنها ایجاد کنند. دلیل مهم نیست ، واقعیت این است که اکثر مردم در برخی از دوره های زندگی خود از هدفون استفاده کرده اند.

به همین دلیل ، انتخاب یک هدفون خوب باید ساده باشد ، نه؟ نه دقیقا. انتخاب یک هدفون مناسب در واقع بسیار وقت گیر و چالش برانگیز است ، به راحتی می توانید با گزینه های مختلف گیج شوید.

ما این را درک می کنیم و به همین دلیل تصمیم گرفتیم به شما و افراد دیگر در وضعیت مشابه کمک کنیم. در اینجا پنج نکته مهم ذکر شده است که باید قبل از خرید یک جفت هدفون به آنها توجه کنید. بدون هیچ زحمتی بیشتر ، بیایید به درون آن بپریم.

بی سیم در مقابل سیم
منکر این نیست که گوشی های بی سیم در چند سال گذشته محبوبیت بیشتری کسب کرده اند – به ویژه با اپل Airpods و Airpods Pro یا Huawei و Freebuds خود را منتشر کرد.

در حالی که گوشی های بی سیم راحت تر هستند – به خصوص اگر برخی از فعالیت های بدنی مانند کار کردن یا تمیز کردن خانه را انجام می دهید – هنوز هم بسیاری از آنها سیم های سنتی را ترجیح می دهند. هنگام خرید ، باید بدانید کدام نوع را ترجیح می دهید ، تا بتوانید گزینه های خود را محدود کنید.

بی سیم آزادی بیشتری می دهد ، با این وجود گزینه های سیمی به طور کلی از نظر صوتی بهتر هستند.
گزینه های سیمی سازگاری بسیار خوبی دارند – پورت 3.5 میلیمتری همه جا است.
عمر باتری قابل تأمل است ، بنابراین برای گوش دادن بدون توقف ، یک مدل سیمی را در نظر بگیرید.
برخی از مردم فکر می کنند که گوشی های بی سیم گرانتر از سیم های سیم است و ارزش آن را ندارد که صدها دلار برای آنها هزینه کنید. چیزی فراتر از حقیقت نیست – فقط کافی است نگاهی به این سایت بیندازید – https://bestbudget.com/electronics/audio/bluetooth-headphones/. صدها مدل در محدوده قیمت پایین تر وجود دارد که وقتی کیفیت به میان می آید ، همان مدل گران قیمت آن بالاست.

کیفیت صدا
اگر شما یک صدابردار هستید ، یا فقط کسی هستید که صدای خوب را ارزیابی می کند ، این احتمالاً اولین چیزی است که شما در نظر می گیرید. هرچند باید به خاطر داشته باشید که کیفیت مطلوب صدا یک موضوع جداگانه است – بسیاری از موارد بستگی به این دارد که شما به چه نوع موسیقی گوش دهید.

برای بهترین هدفون برای هر بودجه ، در Reddit و انجمن ها بگردید.
تجربه شخصی سلطان است. سعی کنید خودتان به هدفون گوش دهید.
برخی از فروشگاه ها فقط به شما امکان می دهند که گوشی را روشن کنید – بدون گوش دادن. برخی به شما امکان گوش دادن به یکی از آهنگهایی را که انتخاب کرده اند می دهند. با این حال بهترین سناریو زمانی است که فروشگاه به شما امکان می دهد گوشی ها را به دستگاه خود (مثلاً تلفن هوشمند) خود متصل کنید ، به این ترتیب می توانید صدای موسیقی آنها را با نوع موسیقی دلخواه خود بشنوید.

سبک پوشیدن
درست همانطور که انواع مختلفی از عینک آفتابی یا کفش وجود دارد ، انواع مختلفی از هدفون نیز وجود دارد. و دقیقاً مانند مد – کدام یک را انتخاب می کنید به هیچ چیز دیگری به اولویت شخصی شما بستگی نخواهد داشت.

اگر از طرفداران گوش هستید ، گزینه های بی سیم و بی سیم واقعی ممکن است فقط برای شما مناسب باشد. از طرف دیگر ، اگر مدل هایی را که دارای هدبند سنتی تر هستند ترجیح می دهید ، باید مدل های بالای گوش و گوش را ببینید.

قیمت
نکته مهم دیگری که باید به آن توجه کنید ، قیمت است – یا بهتر بگوییم چه مقدار پول مایلید برای خرید یک هدفون هدف خود هزینه کنید – از اینکه تفاوت بین مدل های پایین تر و بالاتر چیست تعجب خواهید کرد.

اگر درست بودن آن خیلی خوب است ، پس به احتمال زیاد چنین است.
بهترین گوشی ها را در زیر یک قیمت مشخص جستجو کنید.
اگرچه بدیهی است که شما نباید کالاهایی را خریداری کنید که در محدوده قیمت شما قرار ندارند ، اما باید مراقب محصولاتی باشید که بسیار ارزان به نظر می رسند – در بیشتر موارد ، آنها به درستی کار نخواهند کرد و باید در یک مورد جایگزین شوند روزها یا هفته ها اگرچه ممکن است در آن زمان یک حرکت هوشمندانه به نظر برسد ، بدون موسیقی در حال حرکت و مجبور به خرید یک جفت جدید ، هزینه بسیار بد سرمایه گذاری بدی است.

تراز باس و سه برابر
برخی از افراد هنگام گوش دادن به موسیقی سر و صدای اطراف خود را نمی پسندند در حالی که برای برخی حتی کوچکترین صدا باعث حواس پرتی می شود. بسته به نوع شخصی که دارید ، ممکن است بخواهید تعادل بین بیس و سه گانه را بررسی کنید.

بخاطر داشته باشید که برخی از مدلهای با قیمت بالاتر ، هنگامی که تعادل را خود تنظیم می کنید ، عملکرد بهتری را به شما ارائه می دهند تا بتوانید موسیقی خود را دقیقاً همانطور که دوست دارید تنظیم کنید.

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Mobil Ödeme Bozdurmamobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeBetpasRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themes