5 تماشاگران شات 1 ضرب به عنوان افراد مسلح هدف در سمت جنوب فروشگاه: پلیس

Category: سانتایمز Comments: No comments

18 سال کشته شد و چهار نفر دیگر زخمی روز سه شنبه هنگامی که چندین مرد مسلح آتش گشودند به سمت جنوب راحتی, فروشگاه, قابل توجه پنج بیگناه در حالی که هدف قرار دادن یک پسر بچه در داخل پلیس می گویند.

سه حمله از یک ماشین در 79 خیابان و آوالون خیابان و راه می رفت تا به جبهه ورودی باز کردن درب و شلیک چندین عکس داخل در Avalon, پارک پلیس شیکاگو گفت.

کارآگاهان باور آنها هدف قرار دادن یک پسر در کنار فروشگاه به گفته رئیس پلیس سخنگوی آنتونی Guglielmi. پلیس در حال تلاش برای پیدا کردن او را.

“به نظر می رسد او هدف” Guglielmi گفت. “آنها بی پروا از کار اخراج شده به فروشگاه و غم انگیز یک زن بی گناه کشته شد.”

پسر تا به حال وارد این فروشگاه با دو زن بودند که زخمی در تیراندازی او گفت:. سه نفر دیگر از جمله زنی که فوت شد بخشی از گروه خود.

افراد مسلح ادامه داد: شلیک به عنوان آنها به سمت چپ صحنه در یک وسیله نقلیه پلیس گفت:.

کارآگاهان در حال جستجو برای یک انگیزه Guglielmi گفت.

قربانیان شامل جایا Beemon, 18 بود که به ضرب گلوله در گردن و مرده در پزشکی دانشگاه شیکاگو و مرکز پلیس و طبخ شهرستان دفتر معاینات پزشکی گفت. او زندگی می کردند در نزدیکی پارک مانور.

زخمی ها عبارتند از:

  • 18-سال در گرفته و به دانشگاه شیکاگو مرکز پزشکی در شرایط بحرانی;
  • یک مرد 63 بود به ضرب گلوله در پا بود و وضعیت خود را تثبیت در همان بیمارستان;
  • یک دختر 17 بود شات در بازو و قفسه سینه و مچ پا صورت گرفته بود به بیمارستان یادبود نورث وسترن در وضعیت خوب و
  • یک مرد 19 ساله به ضرب گلوله در پا گرفته بود به همان بیمارستان در وضعیت خوب.

پس از تیراندازی کارآگاهان تابیده چراغ قوه به ویندوز از فروشگاه. چند شواهد نشانگر پراکنده بودند در پارکینگ و در پیاده رو.

جزئیات بیشتر در جرمو پیگیری این شهر قتل.

Chicago police investigate the scene where multiple people were shot and one was killed in the 7900 block of South Avalon, Tuesday, Feb. 25, 2020.
پلیس شیکاگو بررسی صحنه ای که در آن چند نفر به ضرب گلوله کشته شدند و یکی کشته شد در 7900 بلوک جنوبی Avalon, Feb. 25, سال 2020 است.
تایلر LaRiviere/آفتاب نیوز

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>