درام دیجیتال تحول جشنواره است که در حال حاضر بیش از نیمی از راه را از طریق بنابراین ما سرپرستی پنج جلسه از سراسر جهان است که APAC بازاریابان باید به سازمان دیده بان.

WPP را رهبر جهانی در این موضوع دیجیتال انتقال دادن حس خود را نظرات شخصی این موضوع و همچنین به عنوان آنچه در آن به معنی برای یکی از بزرگترین گروه های تبلیغاتی.

“آنچه ما می خواهیم انجام دهیم این است که به طور دقیق و بحث در مورد فن آوری است که در قلب دیجیتال تغییر و تحول است.

“با توجه به تغییرات فن آوری و چگونه شما نیاز به فکر می کنم در مورد استراتژی, ساختار, عملیات یک شرکت را برای مقابله موثر با نوآوری برای ارائه به مصرف کنندگان ؟” او می پرسد.

5G یکی از موضوعات در ذهن همگان و با همه گیر وادار تقریبا یک سوم از جهان را به انزوا مجازی امکان ارتباط بهتر تبدیل شدن به حتی بیشتر مربوطه.

علامت Melling, ورایزون, رسانه های 5G منجر شود و سر از RYOT, استودیو, EMEA, خطاب به درام کاردانی ویرایشگر Sonoo سینگ “ضرورت نژاد اختراع” به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر کوروناویروس و برندها شروع به از خواب بیدار به قدرت 5G وقتی که می آید به اتصال مردم است.

چگونه می تواند سازمان بسیج تیم های خود را هنگامی که فرشهای جدید برای کسب و کار از راه دور? و در غیاب شیمی جلسات و بازدید سایت چند زوم تماس به اندازه کافی برای گفتن اگر شما در واقع ژل با مشتری است ؟

با Covid-19 بحران مجبور بازاریابان در همه جا برای انطباق با شرایط طبیعی جدید, indie در, خلاق و تولید آژانس طوفان آرام است و تنظیم آن شیوه های کار به آن اجازه می دهد تا همچنان به رقابت بپردازند.

آیا martech اجازه می دهد علامت های تجاری اتاق برای نوآوری و مشتری مداری? Tariq Khan, VP تجربه مصرف کننده در زیبایی جهانی شرکت Coty مذاکرات به Sonoo سینگ در مورد چگونگی کسب و کار دیجیتال و martech شکل دادن تجربه مشتری و اگر دیجیتال-اولین مارک های بهتر در پاسخ به تغییر بار.

گوش دادن به Eniola Aluko ورزشی مدیر استون ویلا زنان, تیم, تام کوربت گروه از حمایت های مالی و رسانه ای در بارکلیز, فابیو Tambosi رئیس بازاریابی در آدیداس و گابی eagles report مدیر خلاق در جنس زنبق و سوسن, بحث در مورد چگونه برندها می توانید به این تغییر آب و هوا در راه است که واقعا سبب زنان درگیر با ورزش.

برای گرفتن در تمام جلسات در درام دیجیتال تحول جشنواره تا کنون یا به ثبت نام برای آینده پانل و مصاحبه از جمله برخی از جلسات با APAC-بر اساس سخنرانان مانند Lazada و دارابی بازدید درام دیجیتال تحول جشنواره وب سایت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de