5 دلیل برای بررسی ونکوور TheatreSports ” عاشقانه هفته

Category: ونکورسان Comments: No comments

عشق به خنده ؟ سعی کنید با عشق از زندگی خود را که در آن یک میزبان مصاحبه یک زن و شوهر از مخاطبان و سپس برگ های این شرکت improvisers به تفسیر رابطه خود و دیگر سرگرم کننده را نشان می دهد در سراسر روز ولنتاین.

در زندگی واقعی ارتباط پیدا کردن آنچه که آنها ساخته شده از در عشق از زندگی خود را بخشی از ونکوور TheatreSports ” عاشقانه هفته را نشان می دهد در این تریک مرکز تا فوریه. 15. PNG

عاشقانه هفته

وقتی که: Feb 5-15

که در آن: تریک مرکز

بلیط: از $10.75 در vtsl.com


1. عشق از زندگی خود را. این بداهه “true romance” با فرمت ونکوور TheatreSports اصلی (آن توسعه داده شد توسط سابق مدیر هنری دنیس جونز) که برای اولین بار در سال گذشته ونکوور حاشیه جشنواره. در آن یک میزبان مصاحبه یک زن و شوهر از مخاطبان و سپس برگ های این شرکت improvisers به تفسیر رابطه خود و خلق لحظات کلیدی در زندگی خود را. در نیمه دوم نشان می دهد طول می کشد پیشنهادات از مخاطبان به پروژه آنچه که در آینده برای آنها. (Feb. 5-8, 12-13 و 15 در 7:30 p. m.)

2. OK آتش زنه. چقدر بد یا مسخره است ونکوور برای singletons? ببینید چه VTS و همکار خود را مخاطبان باید بگویم آنچه در رسانه ها انتشار وعده داده است که “60 دقیقه از fast-paced, بدون نگه می دارد-منع کمدی به دنبال خوب و بد و laughably مضحک از ونکوور بدنام صحنه دوستیابی.”

3. اواخر نشان می دهد و شاد و خرم جمعه. بچه دستکش آمد و این تنها با اجرای. در خرم جمعه پیشنهادات و انتقادات مخاطبان تحریک improvisers به کاوش های خنده دار در کنار شما-نام-آن (اما نه در مقابل کودکان). در این اواخر نشان می دهد اعضای گروه ایجاد حالات که کشف تم های محتوا و زبان.

4. روز ولنتاین است. در روز عشق, ونکوور TheatreSports ارائه شده است دو رویدادهای خاص. در مسابقات عشق الهه عشق آفرودیت فرود از آسمانها (و یا تیر) به داور “GQpid,” تریک, ارتباط جنسی, مبارزه در مخاطبان-الهام رقابت (7:30 و 9:30 p. m.). آن شب VTS نیز میزبان دو ساعت تریک کارگاه آموزشی برای زوج های (7 تا 9 p. m.).

5. تخفیف برای گروه 10 یا بیشتر. همراه با همکار خود را, تک آهنگ, Tinder تاریخ و همکاران (شاید نه و شاید حتی خوشحال محبت زن و شوهر (آنها وجود دارد) و آمار نشان می دهد با یک گروه برای حتی بیشتر شادی و نشاط است.

مرتبط

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

ویرایش

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>