Allie X سرمایه گذاری را جایگزین کیپ کاد در کیپ خدا.

خواننده Allie X حضور Schiaparelli مد لباس زنانه بهار/تابستان سال 2020 نشان می دهد به عنوان بخشی از هفته مد پاریس در ژانویه 20, 2020 در پاریس, فرانسه. پاسکال لو Segretain / گتی ایماژ

کیپ خدا

Allie X | دوقلو Music Inc

دیگر او زندگی می کند در L. A. کمتر Allie X شبیه تورنتو خواننده که تا به حال تعدادی از آلبوم ها و EPs بسیار سنتی و پاپ لحن smithing به اعتبار. به جای Alexandra, اشلی هیوز به نظر می رسد مستحکم در بلوغ ژاپنی, قدیمی را گت-آغشته electropop صحنه.

آن را تعجب آور نیست که در کانال یوتیوب مانند Hangingfroot باید جدولها موسیقی خود را تغییر نسبت به مراتب بیشتر رانندگی و کمتر تصنیف گرا رویکرد پس او شروع به ضبط تحت Allie X نام.

آهنگ ها مانند بد نیست در L. A., چیزهای کوچک و خوش مشرب ابراز دختر از سال 2018 فوق العاده غروب نمایش یک مجری به دنبال یک نوع كلاسيك الکترونیک پرنیان. او کاملا ضربه که علامت با تک آهنگ کاهش یافته است که تا کنون از کیپ خدا. تازه لباس های شسته شده, حلقه, زنگ, به طور منظم, عشق من اشتباه و شیطان من می دانم که همه با سنگ تیز کردن در در جنبه های مختلف از محدوده سوپرانو و وزوز در اطراف آزادی در حال ساخت است.

در اینجا پنج چیز به دانستن در مورد آلبوم:

1: تازه های لباس های شسته شده. با آن بزرگ پررونق ضرب, وار آواز و صدای چلپ چلوپ صفحه کلید قلاب باز کردن لحن به 12 سابقه قوی معرفی. راه این آهنگ می سازد تا جایی که خواننده اعلام “چیزی است که به مرگ” و پس از آن فقط قطره به نزدیکی سکوت قبل از یک صفحه کلید و قلاب است که می تواند از یک محصول انگلستان نود رقص پاپ پالس بازگشت او به عمل بسیار خوب است در واقع.

2: سارا به خانه می آیند. چیزی است که وجود دارد بسیار اعتیاد آور در مورد این قلبی اعلامیه به یک غایب به بازگشت به لانه. آنچه رفت را اشتباه هرگز روشن ساخته اما لحن رقص در اطراف در یک قلاب است که نمی خواهد صدای خارج از محل در یک Carly Rae Jepsen رکورد است که ستایش بالا.

3: Super Duper, حزب مردم. این Donna Summer-redux سینت سایزر خط سخت است برای مقاومت در برابر اما rap-صحبت شعر غم انگیز است. به علاوه آیا کسی واقعا فکر می کنم مدرسه ابتدایی قافیه از خطوط مانند ما فوق العاده duper/ما حزب troopers/uh-huh سزاوار به آن را به یک رکورد ؟ آن را تکان دهنده ضعیف آهنگ در یک آلبوم با اکثریت آنهایی که جامد.

4: مهمانان. Troye Sivan تا نوبت در بلوزی تصنیف عشق من اشتباه به موم شاعرانه در حالی که Mitski باعث می شود ظاهر در سوزی صرفه جویی در عشق خود را. این دومی لحن بهتر از این دو با یک دزدکی R&B آرایش کامل با تحریف گیتار است که برای تلفن های موبایل مانند آن ثبت شده بود در قلع می تواند.

5: آموزش در. این آلبوم نزدیک shuffles بر روی آهنگ ها لود شده با بازگشت خواننده دوو دوو در انجام کارهای ساده, handclap و دام ضرب و شتم و reverberant پیانو plinks. آن دو پراکنده و با شکوه در همان زمان است که بسیار درخشان تولید ترفند. البته صدای کل آلبوم همیشه بکر و با دقت ساخته شده است.


همچنین در این هفته:

گیل اسکات-Heron

ما جدید دوباره: A Reimagining توسط Makaya McCraven | XL Recordings

به مناسبت سالگرد 10 از 2010s که من در اینجا هستم ضبط نهایی اواخر درخشان نیا-رپر/شاعر/نویسنده گیل اسکات-Heron, XL Recordings داوطلب خدمت سربازی شیکاگو درامر و conceptualist McCraven به reimagine/تفسیر مجدد هران قوی مواد. نتیجه کاملا تغییر از نسخه اصلی با درامر اغلب ایجاد کاملا جدید رو که دور افتادن اصلی است. مورد در نقطه, نیویورک, کشتن من است که جهش ژنتیکی از یک حلقه نمونه مراقبه به یک نوسانی آفریقایی, جاز, دکلمه قطعه ای که می توانست در یکی از هران در اوایل دهه هفتاد ضبط شده است.


کنسرت گروه ارکیده

از یک رویا | orchidensemble.com

چهارمین آلبوم از این مبتکر و مجزا سه نفر از Lan تونگ (erhu/چینی violin & خواننده ها; تایوان/کانادا) Dailin Hsieh (ژنگ/چینی نوعی سنتور یا قانون آمد; تایوان/کانادا) و جاناتان برنارد (سازهای کوبه ای; کانادا) شامل آثار آهنگسازان دوروتی چانگ (از یک رویا) جین ژانگ (هیچ عجله, آتش) و فرشید Samandari (ارواح زندگی می کنند) و دو سنتی قطعه. عنوان آهنگ گیج با بخش های متعدد نمایشگاه گروه فرمان از ابزار خود را به التماس کردن برای تلفن های موبایل بسیاری از شنیدن تنها در سر خود را.

وقتی که: ژوئن 4-7

که در آن: عرشه فوقانی کشتی سالن عملکرد 181 فوقانی کشتی Mews و Orpheum ضمیمه 823 سیمور صدا از اژدها جشنواره موسیقی.

بلیط و اطلاعات:soundofdragon.com


Reverso (رایان Keberle/فرانک Woeste/Vincent Courtois)

این خط ملودیک | خارج توجه داشته باشید سوابق

دومین آلبوم از این عالی اواز یا موسیقی دو نفری از آمریکا trombonist Ryan Keberle و پیانیست فرانسوی فرانک Woeste و نوازنده Vincent Courtois کاوش آهنگ توسط آهنگساز فرانسوی جمعی شناخته شده به عنوان Les شش (ژرژ گوشی (1899-1983) لوئیس Durey (1888-1979), آرتور Honegger (1892-1955), Darius Milhaud (1892-1974), Francis Poulenc (1899-1963) و ژرمین Tailleferre (1892-1983). خود موسیقی مدرن در واکنش به امپرسیونیسم هنوز وجود دارد لحظات در زرق و برق دار مجلسی جاز از نمونه را که دبوسی لبخند. نه آهنگ های دو منظوره در فضای بین کلاسیک و بداهه موسیقی و هر بازیکن می درخشد در سراسر. کورتوا’ ویولن سل در Montparnasse است به خصوص در حال حرکت به نظر می رسد به آرزوی بالاتر و بالاتر یادداشت در گردن است. مثبت های زیبا ،


Roy فوربس

لبه آبی | royforbes.ca

در 11th آلبوم کانادا عامیانه ثابت از Dawson Creek ارائه می دهد تا یکی دیگر از مجموعه ای از روح اعداد است که طیف وسیعی از تقریبا La Bamba-esque اوایل rock ‘n’ roll برای تلفن های موبایل (بگشای) به کشور زیبا عامیانه balladry (ضرب و شتم از خود را بسیار خود قلب) و شیرین blues (احساس توانا و تنها و بیکس). مثل همیشه خود را quavering تنور قدرتمند و پر از احساسات در حال پخش است در جیب و گوش دادن به آلبوم برگ شما تعجب که چرا او نیست نام خانواده.

وقتی که: Feb. 21, 7 p. m.

که در آن: Mel Lehan سالن, St. James, 3214 W. 10th Ave. ونکوور

بلیط و اطلاعات: $32 در roguefolk.سال قبل از میلاد.ca Highlife سوابق ملیله موسیقی

sderdeyn@postmedia.com

twitter.com/stuartderdeyn

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im