جاستین بیبر قطره اول آلبوم جدید در 5 سال و اعلام یک تور جدید شروع on May 14.

تغییرات

جاستین بیبر | RBMG/Def Jam Recordings/Universal Music Canada

جاستین بیبر است.

آن را سخت به این باور است که آن شده است پنج سال پس از هدف منتشر شد. آهنگ مانند آنچه شما در چیست؟, شرکت ببخشید و خودتان را دوست دارم هنوز هم در چنین سنگین چرخش در رادیو و فرمت های دیجیتال است که آن را سخت به یک هفته بدون شنیدن یکی از این بازدید در جایی.

اما بله آلبوم شماره پنج است که در اینجا و آن را یکی از دهه جدید ترین پیش بینی منتشر شده است.

می رسد زمانی که خواننده یوتیوب اصل docuseries جاستین بیبر: فصل شماره 1 هنرمند کانال بر روی پلت فرم در حال مشاهده. خود حساب Spotify در پیشی 62 میلیون ماهانه شنوندگان ساخت و او را در جریان خدمات شماره 1 در سراسر جهان هنرمند. و تغییرات تور آغاز و در مارس 14 با مهمانان ویژه Kehlani و Jaden Smith.

بلیط های در فروش در حال حاضر در justinbiebermusic.com.

این آلبوم دو leadoff مجرد — نیت (feat. Quavo) و جالب — هر دو جهانی شکسته به عنوان به خوبی. در 25 بیبر است که دیگر برک آوت ستاره کودک یا توفانی نوجوانان مزاحم. او یک فرد بالغ و در حال حرکت به مرحله بعدی از یک حرفه ای است که احتمالا در حال حاضر پرداخت می شود به اندازه کافی برای نگه داشتن او در جدید رنگ مو مشاغل و خالکوبی برای زندگی است.

اما چگونه است که بلوغ ساخته شده موسیقی ؟ در اینجا پنج چیز به دانستن در مورد تغییرات.

1: همه در اطراف من. هرگز فکر نمی کردم من همیشه می تواند توسط وفادار/به کسی دیگر و سپس خودم/هرگز فکر نمی کردم من می تواند تا کنون یک اسپویلر/حدس می زنم چیزی است که ممکن است پس از شما ساخته شده قلب من ذوب/به من داد بهترین دست است که من تا کنون برخورد شده است. بله او در عشق است و او اعلام آن از باز کردن آهنگ از طریق دیگر 16 آهنگ و تابستان واکر ریمیکس جالب است که بسته ضبط کردن. به جای مودی شک هدف او این است که در سراسر روشن چشم و فرسوده بود.

2: دام-سنگین, R&B. این آلبوم حاوی دزدکی مایع sonics به پراکنده دام بیت و جاستین بیبر را دستکاری falsetto ناله بیش از بالا (آمده در اطراف من, موجود, در حال اجرا بیش از, جالب). اثر داشتن تمام مواد در آینده شما را در بسیار به همان سرعت تولید و بسته است که بسیاری از آهنگ های صدا همان. که doubtfully ایده پشت این آهنگ توالی. اما واقعا فقط باعث می شود بهتر آهنگ ها جهش — برای همیشه لطفا برای با پست مالون و باهوش است درست standout — و خیلی از بقیه ضبط صدا مانند پرکننده.

3: آن را بر من. من خود را مشت زدن به کیسه/آمار من با همه ممکن است خود را. بسیار نوشته شده است در تالارهای صفحات مورد چگونه بیبر تغییر کرده است و تبدیل به حساس تر و معنوی. این آهنگ اعترافی شعر نقش به که بحث با برخی از لذتبخش ترد صفحه کلید پشتوانه و خالی مکث. اما او هنوز موفق به ذکر است که او خود عاشق روانپزشک به عنوان به خوبی به عنوان معجزه خود را. فروتن به عنوان آن به نظر می رسد.

4: دوم احساسات. احتمالا بهترین آهنگ آلبوم تعبیر, این funkier تعداد ویژگی های Travis Scott کننده برای یک لحظه. آن را واقعی مبارزه میان دو خوانندگان به تعیین این که چه کسی می تواند ترین ماهواره مکانیزه آوازی درمان در این مسیر است. اسکات برنده, به عنوان در یک نقطه او برای تلفن های موبایل مانند یک مستی ربات تلاش دام بیش دیجیتال آن زبان در تلاش برای پایان یک جمله است.

5: E. T. A. و تغییرات. هر JB آلبوم یکی از نیاز به صاف تصنیف و این دو تقریبا آن را برای تغییرات. با jazzy بخش گیتار و تقریبا نامرئی, باس, ضرب و شتم, E. T. A. آهسته رقص شماره که طرفداران خواهد بود هجوم آوردند ، آن را برای رفتن به یک showstopper بر زندگی بیش از حد بدون شک. خط بزرگ: رها کردن یک پاینت به من در حال حاضر/بنابراین من می دانم که محل سکونت خود را.

همچنین در این هفته:

آبل جمعی

سلام از استنلی پارک EP | abelcollective.bandcamp.com

این گروه محلی خوی توسط خواننده Thorsten آبل ارائه چهار آهنگ فازی روانگردان پاپ می افتد که به سادگی جایی در بین Velvet Underground و رویای سندیکا با یک جامد خدمت از بریت پاپ آرنا پانچ در پرتاب. دریل Asstown یکی از این بهتر آهنگ عناوین اما این آلبوم را واقعی clencher است طولانی ساخته شده برای اندازه گیری مع غرب است.

آبل جمعی EEP حزب آزادی Feb. 28, 9 p. m. پت, میخانه, 403 E. هیستینگز.


Puss N چکمه

خواهر | Universal Music Canada

نورا جونز ساشا دابسون و کاترین پوپر در حال Puss N چکمه و سه نفر برای تلفن های موبایل مانند آن است که با داشتن مقدار زیادی از سرگرم کننده در این 14 سابقه. از گروه گذراند غربی گشت و گذار بی کلام Jamola که باز می شود آلبوم های مختلف به اصل گذراند توسط اعضای این موسیقی ریشه های راک با بی قید پرنیان که نمی خواهد که صدا از محل در Laurel Canyon در روز. بالا تنها و بیکس هماهنگ است به خصوص خوب در پوپر را خوش شانس است. این پوشش می دهد طیف وسیعی از so-so پوشش بتن را در جوی به نسخه عالی از تام پتی, فرشته رویایی.


Tame Impala

آهسته راش | Universal Music Canada

کوین پارکر روانگردان پروژه تبدیل به یکی از تاثیر گذار ترین گروه در انفجار استرالیا صحنه موسیقی و چهارم آن آلبوم تنها ادامه خواهد داد به سیمان است که شهرت. لود شده با هفتاد تأثیرات اعم از Bee Gees-esque خواننده های سرنوشت بد بو دیسکو صفحه کلید سرهم بندی کردن در تنفس عمیق تر از هر آهنگ در بسته بندی شده با punchy قلاب reverberant chiming خواننده و یک مقدار باور نکردنی از زمینه های حواس پرت. هیچ جا این شنیده بهتر از از دست رفته در گذشته ،

Tame Impala نقش Aug. 5, 8 p. m. در راجرز آرنا. بلیط و اطلاعات: از $77.80 در ticketmaster.ca


Thundercat

است آنچه در آن است | Brainfeeder

سیاه بلدرچین یکی از شیرین ترین soul آهنگ ها به رها کردن در هر نقطه در سنین. شامل Thundercat استیو Lacy, Steve Arrington و Childish Gambino آهنگ برای تلفن های موبایل مانند برداشت از طریق قرار دادن یک P-Funk ماشین مخصوص مخلوط کردن با برخی از نهایی ترفند حسن نیت ارائه میدهد از یک وگاس سالن پیانیست. آن را کاملا کار می کند. درست مثل نزدیکی-پنیر از خارج از کشور (feat. زاک فاکس) است که یک تکه از Marvin Gaye سبک دیسکو با کلی حماقت. آلی و در جیب بازی در طول یک کتاب درسی برای up-and-coming funkateers به مطالعه است. وجود دارد خیلی بیشتر به معدن آفریقایی نگر صداهای بیرون آمدن از Brainfeeder پایدار است.

Thundercat نقش Feb. 28, 8 p. m. رواج تئاتر 918 Granville. بلیط و اطلاعات: فروخته شد

sderdeyn@postmedia.com

twitter.com/stuartderdeyn

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de