5 چیزهایی که در مورد موسیقی جاز است مرده 001

محتوای مقاله

جاز مرده است 001

آدریان جوان و شهید علی محمد


هیپ هاپ تولید Adrian جوان و یک قبیله به نام تلاش DJ-تولید شهید علی محمد با هم کار کنند به عنوان neo-soul پروژه ساعت یک نیمه شب. آنها همچنین این تیم در پشت بد بو موسیقی متن فیلم به مارول Luke Cage سری و در حال حاضر راه اندازی برچسب جاز مرده است.

شرکت طول می کشد نام خود را از یک سال 2017 سری کنسرت به سرپرستی لس آنجلس پروموتر اندرو Lojero و ساعت یک نیمه شب های چنین موسیقی جاز افسانه به عنوان vibraphonist روی Ayers, نوازنده ساکسیفون گری بارتز و دیگران. به نام جاز مرده است, کنسرت دیده می شد به عنوان یک جشن یکی از آزاد ترین فرم موسیقی که تا به حال توسعه است. هر دو جوان و محمد به مدت طولانی استفاده می شود کار توسط اعمال جاز خود را صاف جریان تولیدات.

در حال حاضر آنها در حال آوردن بسیاری از این هنرمندان با یکدیگر برای ایجاد آهنگ های جدید و آلبوم جدید برچسب.

جاز مرده است 001 توسط برچسب مقدماتی تالیف های دیدنی, لیست جاز شرکت کنندگان اعم از Ayers و بارتز به گیل اسکات-حواصیل همکار Brian Jackson, بوسا, جاز مطلب ژوئن Donato و مارکوس واله کیبورد داگ Carn, برزیلی, تلفیقی سه نفر Azymuth و پر تلاش. جاز مرده است قصد دارد در انتشار آلبوم هفت در سال 2020 هر چند که ممکن است تغییر داده شده در حال حاضر COVID-19 واقعیت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im