بیشتر از 50 مرگ در ایالت ایلینوی از coronavirus; مرگ و میر نزدیک به 2000

مقامات روز دوشنبه گفت: یکی دیگر از 50 نفر کشته شده اند در ایلینوی از coronavirus به دولت نزدیک از دست دادن نزدیک به 2000 نفر به این بیماری همه گیر.

در مجموع 1,983 فوت کرده اند از ویروس. با 1,980 بیشتر موارد مثبت گزارش روز دوشنبه وجود داشته است 45,883 موارد در دولت با توجه به ایلینوی Dept. از سلامت عمومی است. وجود دارد 12,676 نتایج آزمون بازگشت و روز یکشنبه با توجه به رژیم صهیونیستی است. J. B. پریتزکر ،

یکشنبه مشخص چهارمین روز متوالی است که در ایلینوی رسیده پریتزکر هدف از اجرا حداقل 10,000 آزمون در عرض 24 ساعت. این تست ظرفیت کارشناسان می گویند که نیاز است تا بهتر درک کنند که چگونه گسترده این ویروس در سراسر کشور.

پریتزکر در روز دوشنبه برنامه ریزی شده به طرح دولت این بیمارستان ظرفیت. روز یکشنبه دموکراتیک فرماندار گفت: بستری شدن در بیمارستان شد و نسبتا مسطح در مقایسه با روز شنبه با نزدیک به 4,600 مردم در تخت بیمارستان. که 1,267 بيماران در ICU از جمله 772 نفر در هواکش.

فرماندار گفت: دولت می تواند در نهایت نیاز کمتری تخت بیمارستان به عنوان آن را خم منحنی COVID-19 ویروس’ گسترش در دولت طوری برنامه در مک کورمیک محل بیمارستان صحرایی شده اند مدرج از آن طرح اولیه برای برگزاری 3,000 تخت در سراسر سه سالن.

فرماندار برنامه ریزی شده به عنوان بخشی از یک کاخ سفید تماس تلفنی قبل از 2:30 بعد از ظهر جلسه توجیهی روزانه. رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در دوشنبه bashed ایلینوی آن را “ضعیف اجرا” دولت در یک صدای جیر جیر در انتقاد از دولت دموکرات برای درخواست 10 میلیارد دلار بازنشستگی دولت, نجات, همراه با دیگر coronavirus کمک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de