اجتماعی فاصله اقدامات است که اجرا شده اند در سراسر جهان به عنوان یک نتیجه از COVID-19 شیوع برجسته و چرا 5G در حال حاضر بسیار مهم است با توجه به علامت Melling, ورایزون, رسانه های 5G منجر شود و سر از RYOT, استودیو, EMEA. سازمان دیده بان جلسه کامل در اینجا.

صحبت در مصاحبه با درام کاردانی ویرایشگر Sonoo سینگ به عنوان بخشی از درام نوآوری, جشنواره, Melling گفت: “ضرورت نژاد اختراع” به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر کوروناویروس و برندها شروع به از خواب بیدار به قدرت 5G وقتی که می آید به اتصال مردم است.

آوردن همه ما را به هم نزدیک

“ما دیده ایم که چگونه مهم تصویری تکنولوژی در حال رفتن به برای مردم سلامت روان در سراسر این بیماری همه گیر” او توضیح داد. “و هنگامی که ما در نهایت از آن همه قوی تر ما را در بر داشت راه های بهتر برای اتصال نه تنها در دنیای فیزیکی, اما در دنیای مجازی بیش از حد.

“مارک را آموخته اند که چگونه حیاتی 5G را می توان در آوردن مردم با هم است.”

وقتی پرسیده شد که در مورد پتانسیل برای استفاده از 5G برای کمک به با تجارب روزمره در خود به انزوا Melling صحبت از بالقوه به زنده شدن تا به طور معمول و کسل کننده کنفرانس تلفنی بین کارگران از راه دور. “اگر شما نگاه کنید در چه Fortnite را با موفقیت داشتن DJ Marshmello انجام یک اجرای زنده در این بازی جهان بود که یک نگاه به آینده,” او اضافه شده است. “این ایده از یک رویداد واقعی, اما آن را در یک دنیای مجازی چیزی است که می تواند می گویند تبدیل کار از خانه.

“من می توانید ببینید پتانسیل مجازی همایش و جلسات که در آن یک تیم از تاریخچه کارگران دیدار در موزه لوور یا ورزشی روزنامه نگاران گرفتن در حالی که ایستاده در وسط اولدترافورد. 5G در تئوری را در تمام این یک واقعیت است. هنگامی که ما ایجاد اتصال بهتر طریق 5G بالقوه تاثیر بر جامعه بسیار هیجان انگیز است.”

تبدیل تجربه فن

Melling است به خصوص هیجان زده شده توسط ایده استفاده از 5G برای تبدیل راه طرفداران تجربه زنده ورزشی در ورزشگاه. اگر چه دلایل آشکار این است که بیشتر از یک نگاه به آینده از امروز در Verizon رسانه ها گفته بود: “مجازی “سیاه چاله” که در حال حاضر وجود دارد یک روز اصلاح شود. “من صرف زمان زیادی را با باشگاه ها و صاحبان و من می توانم به شما بگویم که آنها نا امید در حال حاضر” او اصرار داشت.

“در یک ورزشگاه تجربه برای طرفداران واقعا بد است. به زودی آنها را در راه رفتن به یک 70,000-نشسته ورزشگاه آنها اساسا ورود مجازی سیاه چاله است. در امریکا دیده ایم این اتفاق می افتد در کالج آمریکایی فوتبال که در آن تماشاگران کاهش یافته است در طول هشت سال گذشته.

“چه افراد جوان در حال حاضر ارزش بیش از حتی اموال خود را? این به اشتراک گذاری تجارب خود را. و اگر شما را در این راه پس از آن شما در نهایت بیگانه آنها را. 5G به معنی شما می توانید یک میلیون نفر متصل به دستگاه در هر کیلومتر مربع به طوری که با استفاده از آنها می توانید به اشتراک گذاری تجارب خود را و نه نگرانی در مورد هر گونه تاخیر. با اضافه کردن یک اتصال بهتر در استادیوم های فوتبال باشگاه ها در حال رفتن به اجازه می دهد تا کاربران را به انجام آنچه آنها دوست دارند بدون هیچ گونه محدودیت.”

قدرت و پتانسیل 5G

صحبت کردن در مورد آنچه در این دنیا بی حد و حصر ممکن است مانند نگاه Melling گفت: “کوکا کولا ممکن است حمایت از یک 5G VR تابع است که اجازه می دهد تا شما را به دیدن از طریق دروازه بان و چشم به عنوان او تلاش می کند برای نجات یک پنالتی را در زمان واقعی و یا ما ممکن است قادر به شما را بر روی 50 خط محوطه با نایک. 5G در حال رفتن به ارائه چنین تجربیات منحصر به فرد.

او سپس نتیجه گرفت: “انقلاب صنعتی همه چیز در مورد ماشین آلات. عصر فضا بود در مورد علم و موشک. عصر اطلاعات است در مورد کامپیوتر و داده ها. 5G سن است که در مورد در نظر گرفتن همه این یادگیری و استفاده از آن به جامعه را دقیق.

“5G به ما کمک خواهد کرد تبدیل دیجیتال به چیزی که اصطکاک به روزمره تجربه انسانی است.”

سازمان دیده بان جلسه کامل در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de