7 بهترین هدست بازی – زمستان 2020
بررسی ها
بهترین هدست های بازی
421 هدفون تست شده است

    هدفون فروشگاهی؛ هیچ واحد گیلاس انتخاب نشده است
    نتایج به راحتی قابل مقایسه است
    بدون تبلیغات؛ بررسی های بی طرفانه
    از طریق دسترسی به خودی و هنگام خرید از طریق لینک های وابسته ما ، مستقیماً توسط شما پشتیبانی می شود

در اینجا با روش ما در مورد بررسی محصولات بیشتر بیاموزید.

موسیقی و جلوه های صوتی برای تجربه عالی بازی مهم هستند. هدفون های بازی کمی تخصصی تر از هدفون های معمولی هستند و داشتن جفت مناسب هدفون های بازی می تواند به بهبود زمان کلی شما در بازی کمک کند. بهترین هدفون های بازی راحت ، صدا مناسب و میکروفون مناسبی هستند. آنها همچنین معمولاً از پشتیبانی نرم افزاری اختصاصی ، بسیاری از ویژگیهای فعال و گزینه های سفارشی سازی برخوردار هستند. با این حال ، هدست های مخصوص بازی می توانند کاملاً حجیم باشند و مدلهای بی سیم اغلب محدوده فرستنده آنها محدود است. اگر به میکروفون احتیاج ندارید ، بیشتر هدفون های گوش شنوایی با سیم بحرانی گزینه خوبی نیز خواهند بود.

تاکنون بیش از 400 هدفون را مورد بررسی قرار داده ایم و در زیر توصیه های ما برای خرید بهترین هدست های بازی ارائه شده است. همچنین توصیه های ما را برای بهترین هدست های PS4 ، بهترین هدست های Xbox One و بهترین هدست های بازی بی سیم مشاهده کنید.

    بهترین هدست بازی: SteelSeries Arctis Pro Wireless
    طراحی بی سیم SteelSeries Arctis Pro
    SteelSeries Arctis Pro Wireless
    قیمت را ببینید
    Amazon.com
    روش آزمون v1.4
    7.2
    طریقه استفاده مخلوط
    7.6
    صدا خنثی
    6.9
    رفت و آمد / مسافرت
    7.1
    ورزش / تناسب اندام
    7.0
    دفتر
    7.9
    بازی بی سیم

خرید هندزفری سامسونگ u flex
    8.2
    بازی سیم کشی
    7.9
    تماس های تلفنی
    گوش بیش از حد را تایپ کنید
    محوطه بسته شده
    بی سیم بله
    خاموش شدن صدا
    بله
    مبدل پویا

    بهترین هدست بازی برای PC و PS4 که تاکنون آزمایش کرده ایم ، SteelSeries Arctis Pro Wireless است. این هدفون مخصوص بازی بی سیم از طراحی فوق العاده و راحت برخوردار است که به نظر نمی رسد به مانند برخی دیگر از هدست های بازی چشمک زن باشد. آنها از طریق دانگل USB به PS4 یا رایانه شخصی شما متصل می شوند اما از قابلیت بلوتوث نیز برخوردار هستند تا به شما امکان اتصال به دستگاه تلفن همراه خود را بدهد و آنها را بسیار متنوع جلوه دهد. شما حتی می توانید با صدای بلوتوث خود مخلوط کنید تا موسیقی خود را به جلسات بازی خود اضافه کنید. تولید مثل صدا آنها بسیار متعادل است و گیرنده آنها می توانند به اکثر تلویزیون ها وصل شوند و آنها را به بهترین هدفون برای تماشای تلویزیون تبدیل می کنند. گیرنده همچنین به عنوان یک ایستگاه شارژ باتری کار می کند و به شما امکان می دهد یکی از دو باتری موجود در آن را تعویض کنید و برای جلسات بازی ماراتن عالی است.

    مشخصات صدای آنها از طریق نرم افزار SteelSeries Engine قابل تنظیم است ، هرچند متاسفانه ، آن را به عنوان بسیاری از باند های EQ یا همان سطح میکروفون کنترل مانند SteelSeries Arctis Pro GameDAC که بسیار شبیه به این هدفون ها هستند ، در طراحی سیمی با کمی ویژگی های بیشتر در نرم افزار Engine. آنها همچنین بسیار گران هستند ، بنابراین اگر می خواهید چیزی با طراحی و عملکرد مشابه داشته باشید اما به بلوتوث یا فرستنده پایه نیازی ندارید ، SteelSeries Arctis 7 2019 Edition Wireless را در نظر بگیرید.

    بررسی ما را ببینید
    جایگزین قابل تنظیم تر: هدست بازی بی سیم Logitech G933
    طراحی هدست بازی بی سیم Logitech G933
    هدست بازی بی سیم Logitech G933
    قیمت را ببینید
    Amazon.com
    گوش بیش از حد را تایپ کنید
    محوطه بسته شده
    بی سیم بله
    خاموش شدن صدا
    بله
    مبدل پویا

    اگر دوست دارید نمایه هدفون خود را متناسب با نیازهای خود تنظیم کنید ، Logitech G933 را دریافت کنید. آنها به اندازه SteelSeries Arctis Pro Wireless دوام ندارند و میکروفون آن چندان مناسب نیست ، اما آنها سفارشی سازی بیشتری را از طریق برنامه Logitech G HUB ارائه می دهند. برنامه یکی از جامع ترین مورد استفاده ما تا به امروز است ، تنظیم کننده اکولایزر پارامتری عالی ، تنظیمات صدای میکروفن و محیط فراگیر و همچنین پروفایل های صوتی مختلف. هدفون جدید بازی Logitech G935 Wireless Gaming خارج از جعبه به نظر می رسد ، اما اگر می خواهید از هدفون با تلفن هوشمند خود استفاده کنید ، کابل صوتی ارائه شده آنها از راه دور درون خطی نیست.

    اگر ترجیح می دهید یک طراحی ممتاز و پرمحتوا بیشتر از SteelSeries استفاده کنید ، اما اگر شخصی سازی مهمترین چیزی است که برای شما مهم است ، پس می خواهید به Logitech بروید.

    بررسی ما را ببینید
    بهترین هدست مخصوص بازی Wired: Headset Astro A40 TR + MixAmp Pro 2019
    هدست Astro A40 TR + طراحی MixAmp Pro 2019
    هدست Astro A40 TR + MixAmp Pro 2019
    قیمت را ببینید
    Amazon.com
    روش آزمون v1.3.1
    8.3
    بازی سیم کشی
    گوش بیش از حد را تایپ کنید
    محفظه باز کردن پشت
    بی سیم
    خاموش شدن صدا
    بله
    مبدل پویا

    بهترین هدفون بازی سیمی که تاکنون مورد آزمایش قرار داده ایم هدست Astro A40 TR Headset + MixAmp Pro 2019 است. این هدفون های باز به دو صورت ارائه می شوند: یکی برای کاربران Xbox و دیگری برای PS4 ، در حالی که کاربران PC می توانند از یکی از آنها استفاده کنند. آنها با یک MixAmp همراه هستند که گزینه های مختلف ورودی را در بر می گیرد و برای صدای فراگیر مجازی نیز ضامن می شوند