نقدی درپوش است که تنها راه برای جلوگیری از پول شویی در B. C., استعلام می شنود

Category: ونکورسان Comments: No comments

“زمانی که تنها پول نقد مجاز است آن را بیشتر به چالش کشیدن به افتراق بین مشروع نقدی و نامشروع پول نقد است.” — کریستین Mainville وکیل برای بازی متخصص رابرت Kroeker

کمیسر Austin کالن باعث باز شدن اظهارات در تحقیق پول شویی در ونکوور در فوریه. 24, 2020. نیک PROCAYLO / PNG

یک وکیل برای یک بازی کارشناس می گوید: محدود کردن مقدار از پول نقد جریان از طریق قمار است و تنها راه برای جلوگیری از پول شویی در امکانات در بریتیش کلمبیا.

کریستین Mainville گفت: یک پرس و جو عمومی روز شنبه که پول نیست متمرکز از طریق قمار در هر سنتی حس و می شود آن را آسان تر به آهنگ, کثیف, پول, اگر کمتر اسکناس دلار در حال ساخت راه خود را از طریق آنها.

“زمانی که تنها پول نقد مجاز است آن را بیشتر به چالش کشیدن به افتراق بین مشروع نقدی و نامشروع نقدی” گفت: Mainville نمایندگی رابرت Kroeker برگزار شد که موقعیت های بالا در بریتیش کلمبیا قرعه کشی شرکت بزرگ کانادا بازی Corp. و با استان مدنی دادگی ،

در حالی که تلاش شده است به منظور کاهش مقدار از پول نقد وارد قمار بیشتر باید انجام شود, او گفت:.

غیر نقدی فرم های پرداخت مانند چک و حواله بانکی ترجیح داده چرا که آنها ارائه یک دنباله مقاله و اجازه می دهد برای ردیابی بهتر از جنبش بودجه گفت: Mainville.

“معاملات آینده به طور مستقیم از یک بانک قابل تعقیب هستند و حمل پایین تر پول شویی خطر از معاملات نقدی,” او گفت:.

دولت استانی به نام پرس و جو پس از سه گزارش در سال گذشته گفت: قمار و مسابقه اسب همراه با املاک و مستغلات و اتومبیل لوکس بازار شویی از درآمد حاصل از جرم و جنایت. پرس و جو است که توسط رهبری Austin Cullen, a, B. C. دیوان عالی کشور قاضی.

این تحقیق همچنین باید توجه بیشتر به موسسات مالی و بانکی غیر قابل تنظیم کانال های Mainville گفت که پول شویی در قمار شده است از نسبت دمیده شده.

“طرح های غیر قانونی مشغول به کار در بخش مالی و به دور از حقوقی قمار در مرکز این مدل” او گفت کالن.

رابین McFee مشاوره برای قرعه کشی شرکت رئیس جمهور جیمز Lightbody گفت: این سازمان به رسمیت شناخته تهدید از پول شویی در بخش بازی و پرورش یک فرهنگ سازمانی است که به ترویج شیوه های اخلاقی در حالی که همچنین کار با اجرای قانون است.

“بر خلاف چشم پوشی امکان پول شویی آقای Lightbody فعال ساخته و تلاش برای پاسخ به پول شویی نگرانی در بخش بازی,” او گفت:.

“این تلاش ها شامل تلاش در جهت هماهنگی بیشتر با سازمان های اجرای قانون و سازمان های نظارتی در سراسر این صنعت و با اجرای قانون و همچنین کار در ONLINE به آدرس پول شویی و نگرانی است.”

McFee گفت: مشتری خود را همراه با قرعه کشی شرکت کار کرده است به منظور جلب توجه به پول شویی و مسائل مربوط به مطبوعات برای همکاری بیشتر و هماهنگی در سراسر سازمان های مختلف از جمله اجرای قانون و سازمان های نظارتی.

در طول زمان خود را به عنوان رئيس جمهور از شرکت Lightbody گسترش آن ضد پول شویی تحقیقات واحد که دارای قدرت عمل مستقل از جمله محرومیت های خاص مشتریان و ارائه مشاوره به کازینو ارائه دهندگان خدمات به قبول پول نقد از افراد خاصی گفت.

“تطهیر پول پیچیده و دائما در حال تحول پدیده” گفت: McFee.

“این خواسته خود طبیعت مشترک و هماهنگ با رویکرد ضد پول شویی طرح در سراسر سازمان های مختلف و بخش.”

مورگان Camley یک وکیل برای اولی گفت کالن شرکت آگاه است از یک بازار خاکستری برای وسایل نقلیه خود را در بریتیش کلمبیا به عنوان او گذاشته شد چه غیر قانونی صادرات وسایل نقلیه خود را می گیرد.

اگر چه مشتریان که اجاره و یا خرید برخی از مدل های بی ام و در کانادا باید ثبت نام غیر-صادرات توافق و وسایل نقلیه GPS ردیابی تجهیزات آن است که همیشه ممکن نیست برای پیدا کردن آنها به این دلیل که تکنولوژی را می توان دستکاری با Camley گفت.

“ونکوور شناخته شده است به عنوان ماشین های لوکس در پایتخت, شمال امریکا” با BMW داشتن “قابل توجه حضور” با 85 نمایندگی فروش BMW, Rolls-Royce یا مینی وسایل نقلیه, او گفت:.

کالن پرسید که آیا این یک “بازار ” مسئله” برای اولی.

“بله” Camley پاسخ داد: اضافه کردن آن را به صدمه دیده است فروش.

بریتیش کلمبیا انجمن آزادی های مدنی و در عین حال می خواست این تحقیق به توسعه پاسخ مناسب به پول شویی با داشتن کنترل و توازن در محل برای محافظت از حقوق و آزادیهای.

“خطر ابتلا به حقوق و حریم خصوصی و آزادی های مدنی از اهالی بریتیش کلمبیا عمیق است که” گریس Pastine گفت.

“در حال توسعه موثر ضد پول شویی رژیم نمی تواند به سادگی منعکس کننده تماس برای اطلاعات بیشتر تهاجمی قدرت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>