یک coronavirus مرتبط با درس: مذهبی معافیت در کودک واکسن نیاز به رفتن

Category: سانتایمز Comments: No comments

باید هر کسی نیاز به شواهد بیشتری است که یک عفونی, بیماری بالقوه کشنده می تواند مانند آتش سوزی گسترش نگاه هیچ بیشتر از coronavirus.

جهانی شیوع این ویروس بسیار مسری باید ضد vaxxers — علوم-انکار پدر و مادر که حاضر اجازه می دهد تا کودکان خود را واکسینه شود — به شرم.

همانطور که ما در نوشتن این تقریبا 90000 نفر در سراسر جهان از جمله پنج نفر در ایالت ایلینوی و 100 در ایالات متحده به عنوان یک کل تبدیل شده اند آلوده به COVID-19. جهانی مرگ و میر است 3,331.

خوشبختانه اکثریت قریب به اتفاق افرادی که قرارداد coronavirus را رنج می برند تنها جزئی علائم تب و سرفه و تنگی نفس و سرعت بازیابی. و شرکت های دارویی در حال عجله برای تولید یک واکسن به سرعت ویروس’ گسترش هر چند که به احتمال زیاد نمی تواند در دسترس برای استفاده عمومی برای بیش از یک سال است.

واضح درس در اینجا این است که واکسن برای تمام شبه علمی ادعا می کند به خلاف ضروری برای حفظ سلامت عمومی است.

شاهد آنفلوانزا: با تشکر از واکسن آنفولانزا میلیون ها نفر از آمریکایی ها هر سال در حال قادر به جلوگیری از ابتلا به آنفولانزا. هزاران نفر از آنفولانزا مربوط به مرگ و میر جلوگیری کرد. و آن اعداد را بهبود بخشد تا حد زیادی اگر بیش از 45 درصد از بزرگسالان کردم سالانه واکسن آنفولانزا.

بیشتر کودکان واکسینه نشده

سپس در مقابل در نظر بگیرید هشدار دهنده تجدید حیات سرخک در ایالات متحده است. در سال گذشته تقریبا 1300 مورد سرخک گزارش شده بیشترین شیوع در 27 سال است. در سال 2012 وجود دارد فقط 55 موارد است. سال گذشته افزایش بزرگ شد تا حد زیادی در نتیجه کودکان کمتر بودن تلقيح به دلیل نگرانی در مورد واکسیناسیون شده اند که به طور کامل افشا و خنثی.

در ضمن در ایلینوی وجود دارد صدها نفر از مدارس — بسیاری از downstate از منطقه شیکاگو — که در آن بیش از حد تعداد کمی از کودکان واکسینه شده اند به راحتی قابل پیشگیری در برابر بیماری های دوران کودکی مانند سرخک ، اوریون و آبله مرغان.

متخصصان پزشکی می گویند واکسیناسیون نرخ حداقل 95 درصد های لازم برای محافظت از یک جامعه بزرگ اما واکسیناسیون نرخ در برخی از ایالت ایلینوی مدارس فقط 50 درصد یا کمتر است. وقتی که کودکان سالم هستند واکسینه همه کودکان — اما به ویژه کسانی که نمی توانند واکسینه شوند به دلایل پزشکی — قرار داده در معرض خطر بیشتر.

مذهبی معافیت از ایلینوی قانون نیاز به واکسن در حال افزایش در تعداد. از سال 2016 از طریق 2019 با توجه به داده ها از Illinois State Board of Education, سرخک, واکسن معافیت از 15,652 به 19,169 فلج اطفال معافیت از 15,130 به 18,690 و آبله مرغان, معافیت از 16,050 به 20,244.

توقف افزایش مذهبی معافیت

ما از قانون معرفی شده توسط دولت از سوی دیگر ، هدر Steans D-شیکاگو, برای از بین بردن همه مذهبی معافیت برای واکسیناسیون به عنوان به نام American Academy of Pediatrics. هیچ یک از پدر و مادر اعتقادات مذهبی یا ضد علم ستیزه جویی به عنوان يك اعتقاد مذهبی — باید مجاز به قرار دادن کسی دیگری فرزند در راه آسیب است.

ما مصرانه از مجلس به سرعت تصویب مجلس سنا در لایحه 3668. و ما مصرانه از رژیم صهیونیستی است. J. B. پریتزکر که به ما گفت که به تازگی از او گرفته هیچ موقعیت در این لایحه به امضای آن به قانون است.

در انجام این کار, ایلینوی خواهد بود پیوستن به آمریکا دیگر که در حال حاضر انجام نمی دهد غیر پزشکی معافیت به واکسن: New York, California, می سی سی پی, غرب ویرجینیا و مین. کانکتیکات گرفته است گام در این سال به اعمال ممنوعیت مشابه.

به عنوان Steans اشاره, دادگاه تایید چنین قوانینی حاکم است که در این زمینه بهداشت عمومی trumps حقوق فردی است.

Steans’ لایحه همچنین نیز به افراد زیر سن قانونی که 14 و حق واکسینه شود بدون رضایت پدر و مادر. وجود سابقه ای که در ایلینوی قانون می دهد که افراد زیر سن قانونی قدرت را به رضایت به انواع خاصی از مراقبت های پزشکی از جمله درمان برای اعتیاد به مواد مخدر و بیماری های مقاربتی.

ما نمی توانیم به عقب

جهان در لبه به عنوان coronovirus گسترش می یابد اما هیچ کس واقعا مطمئن چقدر بزرگ تهدید است.

ما درک می کنند اما خطر بسیار واقعی از دوران کودکی و ابتلا به بیماری هایی مانند فلج اطفال و سرخک. و ما می دانیم که چرا بسیاری از این بیماری ها ریشه کن — واکسیناسیون.

ما نمی توانیم اجازه دهیم که خوب به بازگشت نیست.

ارسال نامه به [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>