یک احمق طرح دعوی در دادگاه خود را تهدید می کند کار سخت به مبارزه COVID-19

یک Downstate قاضی حکم کرد که رژیم صهیونیستی. J. B. پریتزکر دیگر قدرت به منظور مردمی به ماندن در خانه در طول coronavirus بیماری همه گیر.

به عنوان یک ماده از قانون و ایلینوی قانون اساسی است که قابل بحث است. ما فقط باید صبر کنید برای بررسی توسط دادگاه بالاتر که آیا Clay County مدار قاضی دادگاه مایکل McHaney رو خود حقوقی حق فکر کردن.

اما به عنوان یک ماده خوب سیاست های عمومی برای نگه داشتن مردم در امن وجود دارد بحث در همه. پریتزکر اولیه اقامت در خانه سفارش در 20 مارس و طی 30 روز تمدید شده است بسیار مهم برای کند کردن روند گسترش ویروس و بدون شک نجات جان هزاران نفر.

ما تنها می خواهیم همکار ما ساکنان ایلینوی به ادامه به دنبال فرماندار منظور اجرایی حتی در بسیار محافظه کار Clay County, که در آن همانطور که از صبح روز سه شنبه وجود دارد تنها دو موارد گزارش شده از COVID-19 و هیچ مرگ و میر.

صرفا صحبت کردن ما باید استرس قاضی حکم اجازه می دهد تا تنها شاکی در کت و شلوار, دولت, Rep. دارن Bailey, R-زنیا به چشم پوشی از فرمت اجرایی سفارش.

علم دروغ نمی گوید

ما می دانیم که همه این اجتماعی فاصله گرفتن مسائل می تواند به نظر می رسد کمی زیادی در جوامع روستایی است که تا کنون دیده اند نشانه کمی از coronavirus. ما درک می کنیم چگونه ویرانگر این مستند می تواند برای کسب و کارهای کوچک, حقوق و زندگی روزانه ما است. به کسی مثل بیلی یک شخص که یک بار پیشنهاد کرد که بقیه ایلینوی ضربه شیکاگو از دولت ما فرض کنید این ممکن است مانند یک شهر بزرگ دموکراتیک طرح.

اما علم دروغ نمی گوید حتی اگر برخی از افراد قرار ندهید مقدار سهام در علم است.

این وحشتناک است که می گویند که منتقدان از فرماندار منظور اجرایی گزارش خندید در دادگاه هنگامی که یک وکیل برای دولت استدلال کرد که مردم می میرند اگر اقامت در خانه سفارش برداشته شد.

به عنوان پریتزکر روز سه شنبه گفت که “ناپسند.”

علم می گوید: گسترش coronavirus شروع به اوج در ایلینوی دقیقا به این دلیل که اکثریت قریب به اتفاق ما شده اند پس قوانین انزوای اجتماعی. اگر ما اجازه دهید تا در قوانین بیش از حد به زودی این ویروس خواهد آمد خروش دوباره — شرط بندی بر روی آن — جارو حتی از طریق غریب چهارراه Clay County است.

احساس ما راه رو به جلو

بیلی ما باید توجه داشته باشید همچنین نشان دهنده بخش هایی از همسایه Jasper County, جمعیت 9,611 که گزارش سه مرگ و میر ناشی از COVID-19. که بالاترین سرانه مرگ و میر از همه دولت 102 شهرستانهای استان است. این ویروس وارد کرده است.

ایلینوی باقی نخواهد ماند بسته به طور نامحدود. آن را به سادگی نمی تواند. ما به عنوان یک دولت احساس ما راه رو به جلو در تلاش برای حمله به یک انسانی و مسئول تعادل بین انجام چه چیزی بهترین را برای مبارزه با ویروس و چه چیزی بهترین را برای اقتصاد ما و راه زندگی است. همه ما در آرزوی بازگشت به برخی از صورت ظاهر از حالت عادی.

State Rep. Darren Bailey
دولت Rep. دارن Bailey
Facebook

حتی به عنوان پریتزکر در هفته گذشته تمدید اقامت خود را در خانه سفارش از طریق مه — عمل قاضی McHaney حکومت بر خلاف قانون اساسی — او نشانه آغاز یک پایان دادن به محدودیت. که مهمترین آنها به نام او به صورت مرحله به مرحله-در بازگشایی دولت و پارک ها و زمین های گلف و “جدید ضروری کسب و کار” از جمله مراکز باغ و نظافت حیوان خانگی مغازه ها.

هرگز یک تماس آسان

در هر مرحله به بازگشایی ایلینوی نیاز به تصمیم گیری های دشوار در مورد سخت مبادلات. همه می دانند که. وجود خواهد داشت هرگز به طور کامل ایمن زمان. آن هرگز آسان تماس بگیرید.

ما فقط فکر می کنم کسانی که تصمیم گیری از بهترین ساخته شده با هم — به عنوان یک دولت به رهبری بسیار معقول فرماندار — بر اساس بهترین مشاوره از دانشمندان و اقتصاددانان رهبران کسب و کار و دیگران.

بیلی دعوی هر قانونی آن شایستگی می کند ایلینوی هیچ نعمت.

ارسال نامه به [email protected].

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im