آخرین

یک مادر بزرگ تلخ و شیرین رهایی از انزوا: تماشای من نوه اول مراحل را بارها و بارها و بارها

Sneed نوه مگنوس.
ارائه شده

آه انزوا.

یک گام در یک زمان.

نیمه بازنشسته Sneed که می افتد به COVID-19 قاتل دسته بندی شده بازی آن امن در حالی که این بیماری همه گیر ساعت unwound.

اما من از دست رفته در چند مرحله در طول راه. گام های کودک.

در میان این coronavirus ناشی از جنون بسیار پر زرق و برق نوزاد درست بود.

من تنها نوه توانا Magnus — در حال حاضر 14 ماه — راه می رفت. و بزرگ وجود ندارد به آن را ببینید.

در سن 76 آن را آخرین شانس نوعی از احساس. عید پاک بازدید شده بود لغو ترس مگنوس ممکن است ثابت مرگبار آهنربا به سالمندان من.

آن را سخت به فکر می کنم از خودم که در راه است. اما بیش از حد درست است.

بنابراین در حال حاضر من یک جدید شاد معمول زمان خواب: تماشای یک ویدیو گرفته شده توسط من, پسر پاتریک, از لحظه سحر و جادو مگنوس راه می رفت به مادرش Beccaبرای اولین بار.

و پس از آن می رود.

به عنوان یک کودک من تجربه فلج اطفال بیماری همه گیر و تمرین “اردک و پوشش” مته تحت سوم من-کلاس میز در حالی که چیدن بینی در دوران جنگ سرد در 1950s.

در حال حاضر در جهان درهم و برهم دوباره.

جداسازی جعلی است, جدید دیوانه روال.

جزئیات کامل ستون از مایک Sneed اینجا.


اخبار

11:04 صبح شیکاگو در خارج از منزل و coronavirus: جنگل مربا از پختن شهرستان محدود پارکینگ بیشتر در تعطیلات آخر هفته

Cook County, رئیس جمهور هیئت مدیره پرسپولیس Preckwinkle اعلام کرد: صبح امروز برخی از پارکینگ تعطیلی آخر هفته (جمعه-سه شنبه) در ترافیک بالا را حفظ میکند.

بسیاری از نوشیدنی ها و دریاچه ها باز باقی می ماند.

اینجا را کلیک کنید برای یک لیست از موجود و جدید بستن.

10:06 صبح که هشدار ایده ‘ایمنی گذرنامه.’

سازمان بهداشت جهانی درجه هشدار در برابر این ایده از “ایمنی گذرنامه.” آن را می گوید در حال حاضر هیچ شواهدی وجود دارد که افرادی که از بهبود COVID-19 و آنتی بادی های محافظت شده در برابر یک دوم عفونت است.

مفهوم “مصونیت گذرنامه” یا “ریسک گواهی” است مطرح شده به عنوان یک راه مردم اجازه می دهد حفاظت در برابر عفونت مجدد برای بازگشت به کار.

اما ژنو بر اساس U. N. آژانس بهداشت می گوید در یک علمی مختصر شنبه منتشر شد که تحقیقات بیشتری مورد نیاز است. آن می گوید: “در این نقطه در همه گیر وجود ندارد شواهد کافی در مورد اثر آنتی بادی با واسطه ایمنی برای تضمین دقت و صحت از ‘ایمنی گذرنامه” یا ” ریسک گواهی.'”

این استدلال می کند که افرادی که فرض کنیم آنها سیستم ایمنی بدن به عفونت مجدد ممکن است نادیده گرفتن بهداشت عمومی مشاوره و چنین گواهی می تواند به افزایش خطرات ناشی از ادامه انتقال ویروس.

که می افزاید که تست برای آنتی بادی از coronavirus همچنین “بیشتر نیاز به اعتبار سنجی برای تعیین دقت و قابلیت اطمینان است.”

— آسوشیتد پرس

9:09 صبح هدیه از فارغ التحصیلان در سمت جنوب کاتولیک دبیرستان تبدیل شدن به ‘تاسیسات’

چند هفته پیش Nikia بل یک مادر تنها چهار منتظر در یک خط کشیده است که برای چهار بلوک — برگزاری بر روی رزومه و شکننده امید کار می کنند.

سه ساعت بعد نزدیک شدن به جلو از خط بل گفته بود که او می خواهم که دوباره یک روز دیگر به کار-پیدا کردن خدمات. و در حال حاضر 42 ساله خودرو در فریتز. او به طور فزاینده وضعیت وخیم آورده بل به اشک جمعه.

“من نوعی رو غرق چون من فقط فکر کردن در مورد آنچه که من را به انجام زمانی که آن را بیش از همه گفت:” بل با اشاره به کروناویروس shutdown.

اما بل که زندگی در وودلاون محله را شکر که حداقل یک چیزی جمعه — مردمی در لئو کاتولیک دبیرستان در سمت جنوب جایی که او پسر Kendale اندرسون ارشد است. برای سه هفته گذشته مدرسه شده است, توزیع, جعبه, وعده های غذایی و کارت هدیه [برای مواد غذایی و سایر ضروریات] به پدر و مادر نیاز است که بسیاری از آنها. مدرسه نیز ارائه شهریه deferments معنی پدر و مادر نمی خواهد که به پرداخت در حالی که آنها در حال کار.

دریافت نسخه کامل از استفانو اسپوزیتو در اینجا.

7:22 صبح Coronavirus مرگ و میر بیش از دو برابر در ایلینوی خانه های پرستاری داده ها را نشان می دهد

دولت تعداد coronavirus موارد و مرگ و میر در دراز مدت مراقبت از امکانات بیش از دو برابر شده با توجه به شماره های منتشر شده جمعه پس از یک عمده پرستاری-صفحه اصلی مدیر عامل اپراتور هشدار داد آنها را منعکس “افزایش موارد جدید و بیشتر دلخراش مرگ و میر.”

اما اعداد منتشر شده هفتگی به نظر می رسد به یک عقب مانده شاخص از آنچه که در واقع اتفاق می افتد در اطراف دولت — به معنای واقعی تعداد می تواند بالاتر باشد. برای مثال یکی از سمت جنوب خانه سالمندان است و به اطلاع عموم مراتب بالاتر شماره از گزارش وزارت امور خارجه جمعه. یک سخنگوی رژیم صهیونیستی است. J. B. پریتزکر گفت: شماره منتشر شد قبلا توسط فرد خانه سالمندان قابل اعتماد هستند.

شماره جدید منعکس 4,298 coronavirus موارد و 625 مرگ و میر در خانه های پرستاری در سراسر کشور با توجه به تعداد توسط Chicago Sun-Times. پریتزکر را برای اولین بار منتشر شد, پرستاری در خانه شماره در هفته گذشته نشان داد که 1,860 ساکنان و کارکنان تا به حال آزمایش مثبت است. از کسانی که تا به حال 286 درگذشت.

“آن را باید به عنوان یک شگفتی به هر کسی” ارگ بهداشت و درمان مدیر عامل Jonathan هارون گفت: در طول یک آنلاین کنفرانس مطبوعاتی جمعه. “از آنجا که دولت گسترش این تست در هفته و برخی از اپراتورها نیز با همکاری بیمارستان ها برای تست هر ساکن و هر کارمند است.”

خواندن گزارش کامل از جان Seidel و تینا Sfondeles اینجا.


موارد جدید


تحلیل و تفسیر

7:19 صبح بدون هیچ تردیدی در مورد آن. خبرنگاران باید انجام دهید بهتر است.

متمم اول قانون اساسی ایالات متحده مانع از دخالت دولت در روزنامه نگاران حقوق برای گفتن داستان های خود و حقوق خود را به خواندن و یا تماشای و یا گوش دادن به آنها.

اما این بدان معناست که همه چیز می تواند کثیف. برخی از خبرنگاران می توانید هر کس دیگری نگاه بد.

“وجود دارد هیچ بد سوال” چیزی است که من یاد گرفتم در حال رشد است. اما پس از انجام این کار برای تعدادی از سال, من اینجا هستم تا به شما بگویم که بله وجود دارد بد سوال.

من از گناه است که در طول سال. من messed تا خود من از راه دور به سوال فرماندار در آوریل 24, چون من به عجله و استفاده از آن. اوه.

بیش از حد اغلب هر چند رژیم صهیونیستی است. J. B. پریتزکر روزانه کنفرانس های مطبوعاتی را تبدیل به یک تئاتر پوچ.

جزئیات کامل ستون غنی میلر در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de