نصب تلفات از coronavirus بحران: مراقبت های بهداشتی مشاغل

HARRISBURG, Pa. — دهها هزار نفر از کارکنان پزشکی در سراسر ایالات متحده به طور ناگهانی از کار به عنوان اتاق عمل و مطب بروید تاریک تلفات از تماس های فوری به اولویت بندی coronavirus بیماران در ضعف بیمارستانها و اقتصادی امواج بحران گردونه.

حتی به بیمارستان ها صرفه جویی برای حرفه ای ها از صنعت به درمان رو به رشد تعداد افراد با COVID-19 دیگران در حاشیه به عنوان روش انتخابی تشخیص و قرار ملاقات لغو و یا به تعویق افتاد.

برای مثال بسیاری از پرستار بیهوشی در پنسیلوانیا گذاشته شده است, حتی اگر آنها به خصوص به coronavirus پاسخ از آنجا که آنها می تواند کمک به intubate بیماران و مدیریت آنها را بر روی هواکش.

“من قطعا هرگز فکر نمی کردم وجود دارد خواهد بود یک روز به عنوان یک پرستار که من خواهد بود برای پر کردن بیکاری پس از آن کاملا حقیقی برای همه ما” گفت: جس پول, پرستار بیهوشی که تا چند هفته پیش کار می کرد برای یک بیهوشی عمل در منطقه پیتسبورگ.

Big-city پزشک و متخصص گروه های کوچک مستقل بيمارستان از اورگان به کانکتیکات و چند حالته بیمارستان سیستم های چنین به عنوان مباشر مراقبت های بهداشتی در حال دیدن بزرگ dropoffs در درآمد و تخمگذار کردن یا furloughing صدها نفر از کارگران است.

چوب خط حساب کردن از خارج-از-کار حرفه ای پزشکی است گریزان از coronavirus شروع به گرفتن ویرانگر تلفات در شغل تنها در اواسط ماه مارس. بسیاری از موسسات باید گفت: هیچ چیز عموم, بی سر و صدا کاهش ساخت و ماهانه گزارش اشتغال صادر جمعه توسط دولت فدرال نشان داد 42,000 زیان کار در مراقبت های بهداشتی — فقط یک نشانه ای از آنچه آمده به این دلیل که دولت مورد بررسی کارفرمایان قبل از سنگین ترین اخراج رسید.

نه همه کشورهای آزادی که داده ها در زمان واقعی اگر چه مینه سوتا گزارش شده است که از 16 مارس تا مارس 31, بیش از 13,600 پزشکان مراقبت های بهداشتی و یا تکنسین در زمینه نرخ بیکاری در این ایالت به تنهایی.

برخی از اخراج به طور کلی از دست دادن دائم از شغل و furloughs کاهش ساعت یا یک مرخصی با گزینه ای برای بازگشت تمرکز در غير بالينی کارکنان. در جای دیگر بالینی متخصصان — متخصصین آزمایشگاه techs, اتاق عمل, کارکنان, پرستار متخصصان کارکنان پشتیبانی — به طور ناگهانی پیدا کردن خود را با یک برش در پرداخت و یا ساعت و یا در خانه نشسته و از جمله در برخی از coronavirus نقاط.

در سخت ضربه میشیگان, رحمت و سلامت و سنت ژوزف رحمت نظام سلامت اجرا می شود که هشت بیمارستان ها در دولت گفت: آن را کردند 2,500 کارگران از جمله تعداد نامعلومی از کارکنان بالینی و تغییر دیگران به شغل “مورد نیاز برای پاسخ به بحران است.”

کاهش رانده در درجه اول با فشار از دولت و مقامات فدرال به کنار گذاشتن روش انتخابی ملاقات تشخیص و سایر خدمات برای حفظ تخت بیمارستان در حالی که بسیاری از بیماران در حال به تعویق انداختن قرار ملاقات رعایت فاصله اجتماعی محدودیت.

برای برخی از گروه ارائه دهنده و بیمارستان و سهم شیر از درآمد خود را خشک.

در حالی که 100 میلیارد دلار از دولت فدرال بسته امداد امضا شده در ماه گذشته توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است کمک به پوشش است که روشن نیست چگونه این پول توزیع خواهد شد و یا چگونه به زودی و یا اینکه آیا آن را به اندازه کافی خواهد بود.

رلنگر نظام سلامت که در عمل شش بیمارستان در ایالت تنسی و یکی در غرب کارولینای شمالی گزارش آن را از دست داده و میلیون ها دلار در هفته گذشته به تنهایی.

“مالی خونریزی بود فوری گفت:” تراشه کان مدیر عامل فدراسیون از بیمارستانهای آمریکایی.

فدراسیون گفت: آن معتقد است بيمارستان واجد شرایط برای درخواست وام های فدرال امداد اورژانس لایحه برای حفظ حقوق و دستمزد و یا rehire کارگران وام است که می تواند پس از آن بخشیده شود.

در ضمن متحده وضعیتی وخیم از این بیماری همه گیر هستند و خواستار کمک از حرفه ای پزشکی و یا آرامش بخش قوانین و مقررات اجازه می دهد تا بازنشسته و کارگران و دانشجویان و یا خارج از دولت حرفه ای برای آمدن به نجات.

برخی بیمارستانها مانند بیمارستان های روستایی و یا شهری آنهایی که با سنگین پزشکی caseload — بودند مخاطره آمیز مالی جای پا در هنگام بحران زده ارسال برخی از کشورهای تقلا برای نگه داشتن آنها را باز و از جمله در غرب پنسیلوانیا و ویرجینیا است.

در کارولینای شمالی Cape Fear ولی سیستم بهداشت و درمان است furloughing حدود 300 کارکنان و ارائه idled تخصص پرستاران از این فرصت برای پر کردن پوزیشن های باز به عنوان طبقه پرستاران.

بیمارستان مدیران می گویند که آنها هیچ چاره ای اما به موضوع furloughs و دیدار فوری ترین نیاز در حالی که انتقال به پزشکی از راه دور و بازآموزی و یا در حال حرکت برخی از کارکنان بالینی.

رحمت مرکز پزشکی در اسپرینگفیلد ماساچوست به 37 سال پرستار بروس مور گزینه کردند از آزمایشگاه کاتتریزاسیون قلبی — با تضمین یک به یاد بیاورید — و یا آموزش مجدد برای مراقبت از coronavirus بیماران هواکش در واحد مراقبت های ویژه.

مور در زمان بازآموزی با ترکیبی از احساسات: نگران است که او هرگز به یاد می آورد اگر او کردند که مایل به کمک و نگران کفایت از دو یا سه هفته از بازآموزی و چشم انداز با استفاده از جیره بندی ماسک و لباس که در تامین کوتاه مدت هستند.

“پرستاران در حال انتظار برای انجام کارهایی که آنها انجام داده ام هرگز,” مور گفت.

مقامات می گویند بیمارستان furloughed کارکنان در اکثر موارد می توانید انتظار به یاد می آورد اگر آنها مورد نیاز است و یا زمانی که بحران فروکش.

کارکنان بالینی اعضای فرستاده خانه نیست درمان coronavirus بیماران و یا آنها را در ناگهان آرام دفاتر و امکانات که در آن هیچ بحران وجود دارد که نهاد “ائتلاف” می گویند.

“اما آنها ممکن است در مناطق که در آن وجود خواهد داشت رشد این ویروس که باعث اخراج به خصوص نگران کننده بیمارستان در حال آماده سازی و یا باید دنده را حتی در مکان های که در آن coronavirus اضطراری نیست آن را به عنوان در سایر نقاط کشور” گفت: Tricia Neuman که هدایت مدیکر سیاست و برنامه در بنیاد خانواده کایسر.

الکس Hlumyk از هوبارد, اوهایو, گواهی پزشکی, دستیار بوده است کمک به روی صفحه نمایش پتانسیل coronavirus بیماران قبل از مباشر خود را متعلق به پزشکان عمل furloughed او.

“من کشیده شد به یک اطاق عقب و گفت:” ما در حال furloughing شما چون ما اصلا پول,'” Hlumyk گفت.

او مطمئن نیست که چگونه او ثبت خواهد تا به کمک در زمینه ناودان توسط ویروس و کارفرمای خود نمی دهد او را به هر گونه راهنمایی, او گفت:.

“این مشکل با سود مراقبت های بهداشتی سیستم” Hlumyk گفت: با استناد به تمایل بیمارستان به رقابت برای منابع به جای به اشتراک گذاری آنها.

در روزهای اخیر و بیمارستان و تماشای پخش كردن, شیوع در پیتسبورگ منطقه در حال امداد رسانی برنامه ها و تماس با پول, پرستار بیهوشی, برای دیدن اگر او می آیند در شرایط اضطراری.

او گفت: بله.

“ما نمی دانیم که اگر و یا زمانی که ما قصد داریم به نام بازگشت به کار” پول گفت. “ما به نوعی گیر در بین در حال حاضر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de