یک رویکرد مثبت: اولویت بندی کارکنان سلامت روانی

من باور دارم که جزر و مد در حال تغییر است وقتی که می آید به نگرش ما به بیماری روانی است. سازمانها به طور فزاینده ای قرار دادن سلامت روانی از کارکنان خود را در دستور کار خود را و شما لازم نیست که به نگاه بسیار دور برای دیدن انواع طرح های ارائه. اخیر CIPD تحقیقات نشان داده است که حتی اگر بسیاری از سازمانها در حال گرفتن برخی از اقدام خود را برای بهبود کارکنان بهداشت روان در محیط کار, فقط نیمی از ما بر این باورند که محل کار ما است که در واقع موثر در انجام این کار است.

با 92 درصد از کارکنان آژانس با رنج فقیر, سلامت روان, این مهم است که سلامت روحی و روانی نیست فقط یک جعبه تیک تاک ورزش و که آن را می سازد تغییرات ملموس به کارکنان تندرستی و در Haygarth این گروه شده است و هدف اصلی ما.

در Haygarth ما ارائه طیف گسترده ای از مزایای مالی از آنهایی که مانند بیمه درمانی خصوصی حفاظت از درآمد و بازدید از یک مشاور مالی برای نرم مزایای که شامل منظم و اجتماعی خیریه و جمع آوری اعانه و همیشه محبوب dog days (که آنقدر موفق است که ما از اولیه دادگاه برای تبدیل شدن به یک به طور کامل سگ پسند آژانس).

بسیاری از ما اختیاری مزایای خوبی استفاده می شود و البته آنها برای استخدام و نرم مزایای واقعا آیا ما روز کمی روشن تر است. اما نه فقط ارائه طیف گسترده ای از استاندارد ‘قدرت پردازش’ در سراسر هیئت مدیره ما تلاش زیادی برای چین آژانس ما مزایای به نیازهای خاص مردم ما است و این به خصوص در مورد سلامت روان ما پشتیبانی می کند.

به عنوان یک آژانس که قهرمانان ما فرهنگ همکاری و ارتباط موثر ما بارها و بارها شاهد تاثیر مثبت در ما سلامت روانی است که در نتیجه از یک چت ساده, و این چیزی بود که ما می خواستیم برای ساخت در. این است که چگونه ما آمد به راه اندازی سلامت روان مکالمات در ابتدای سال گذشته: در استقبال و محیط صمیمی و ما باز گفتگو در اطراف بهداشت روانی در محیط کار.

ما یک نشانه

هدف از این داوطلبانه جلسات ماهیانه برگزار میشود در ما باز طرح خلاق منطقه است که به اطلاع رسانی به بحث و به تابلو راهنما. در ابتدا قالب سنتی بود – آن را شامل یک معرفی کوتاه بر جنبه های مختلف سلامت روانی و به دنبال آن برخی از سوال که منجر به ایجاد یک بحث. ما پس از آن برقراری ارتباط با انواع منابع حمایتی در دسترس اغلب متناسب با موضوع روز است. در ابتدا ما معلوم نیست چه جذب خواهد بود در جلسات – و برای من مهم نیست که اگر یک نفر یا سی نفر تبدیل شده تا در همه صداقت – اما تاکید بر ساخت سلامت روان به طور منظم موضوع گفتگو برای هر کس که می خواست به شرکت. و برخی از روزها صمیمیت از یک گروه کوچکتر تشویق بیشتر باز و شخصی های که در آن بر دیگران مخاطبان بزرگتر منجر به گسترده تر کردن دامنه از نظر و گفتگو است.

ما می خواستیم هر کس قادر خواهد بود به چیزی دور – آیا بود که آمار و ارقام دیدگاه کسی که رفتن را از طریق یک بیماری روانی آنها می خواهم شخصا هرگز قبل از در نظر گرفته و یا درک است که آنها می توانند شروع به باز کردن در مورد خود سلامت روان و بدون تعصب. قبل از ما تا به حال کارکنان از سراسر آژانس داوطلبانه به اشتراک گذاشتن تجارب خود و مشاوره و ما را پوشش موضوعات از خوردن نظم به اوتیسم به سلامت روان در جامعه همجنسگرایان.

انتقادات و پیشنهادات که دوباره به من در مورد بهداشت روانی مکالمات بوده است که عمدتا بسیار مثبت است. بسیاری از کارمندان ما گزارش شده است که جلسات خود را افزایش داده اند آگاهی از بیماری های روانی به ارمغان آورد و آژانس هم نزدیک و آنها را تشویق به باز مورد بحث خود و سلامت روانی در محل کار. من همچنین گفته شده است که یکی از تیم ما شنیده است بیشتر در مورد بهداشت روانی در Haygarth در عرض چند هفته از آنها در سال در سازمان های دیگر که آمده است تا بارها و بارها در مصاحبه خروج.

فراتر از حد معمول راه حل

برای بقیه این سال, بهداشت روان, مکالمات را بیشتر در جهت خلاق و تاکید مزایای فعالیت های خلاق در سطح استرس ما مهارت های تمرکز و توانایی برای سوئیچ کردن از کار و تمرکز بر روی یک فکر و فعالیت است.

اگر چه ما زمان زیادی را صرف معاشرت با دیگران به عنوان یک سازمان بسیار از آن شامل عزیزمان میخانه های محلی و در حالی که این نیز مهم است برای تیم سازی, ما امیدواریم که که درگیر شدن با همکاران ما در یک خلاق قطعه کاملا جدا از کار خواهد فاستر همکاری بیشتر و ایجاد اعتماد در هر یک از دیگر. اعتماد البته ضروری را قادر می سازد سلامت روان مربوط به مکالمات. در حالی که برنامه های ما برای فعالیت در این سال هنوز تعیین نشده است در سنگ ما در حال کار به سمت داشتن کارت طراحی و ساخت کلاژ طراحی و یوگا به عنوان گزینه های برای گرفتن یک ساعت از روز ما. طرح ما این است که تشویق به همان سطح از گفتگو در حالی که با بهره گیری از این بیشتر متوجه فعالیت های.

با ادامه برای ایجاد سلامت روان به طور منظم موضوع گفتگو, ما امیدواریم که که کارکنان ما قادر خواهد بود به را خودشان درست خود به کار خواهد شد و به احتمال زیاد به باز کردن به خانواده و یک دوست یا یک همکار که آنها در حال مبارزه است. و در قرار دادن مکالمه در بالای دستور کار ما هدف ما نیز نشان می دهد که کارکنان ما صحبت می کنند به سلامت روان اولین Aider منابع انسانی یا مدیر خط بدون ترس از عواقب منظور برای ما به حمایت از حق و هدایت را برای آنها به طوری که آنها می توانند دسترسی به مداخله پزشکی مورد نیاز است.

از نظر مقابله با ننگ در اطراف بیماری های روانی, من خواهد بود ساده لوحانه به این باور است که ما می تواند غلبه بر این به طور کامل و به عنوان یک جامعه ما هنوز راه طولانی برای رفتن. اما به عنوان بخشی از یک سازمان ساخت و گفتگو در مورد بهداشت روانی در اولویت قرار, من می دانم که وجود دارد قابل لمس تغییر در ادراک و من باور دارم که بیشتر محل های کار باید به سلامت روانی این اعتبار آن را سزاوار است.

لوئیس Sertoğlu منابع انسانی مشاور در Haygarth.

// در این مقاله برجسته

Haygarth

ما یک نام تجاری تعهد آژانس که ایجاد ایده های قدرتمند که مات کردن و متقاعد کردن.

پیدا کردن اطلاعات بیشتر در

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de