سنگ-‘n’-رول رمز و راز آنچه اتفاق افتاده است به Zeffertt نوار?

Category: ونکورسان Comments: No comments

کلی Deyong صدا بی سر و صدا ساخته شده reel-to-reel ضبط شده نشان می دهد او در ’70s و 80s در.

ونکوور soundman دیو Zeffertt در سال 1974. Zeffertt زد کلی Deyong صدا در دهه 1970 و 80 و نوار ساخته شده از بسیاری از کنسرت های او در.

اکثر ونکوور طرفداران موسیقی نشنیده اند از دیو Zeffertt. اما اگر شما رفت و به یک کنسرت موسیقی راک در دهه 1970 و یا ’80s, شما شنیده می شود کار خود را.

Zeffertt بود صوتی جادوگر پشت کلی Deyong صدا که یک بار به صدا در تمام سنگ بزرگ نشان می دهد در ونکوور و بسیاری از آنهایی که کوچک بیش از حد.

موسیقی طرفداران خاص, قدیمی, ممکن است به یاد داشته باشید او را به عنوان فرفری مرد با سبیل بود که همیشه پشت این کمان ویولن و تار. پسر که شبیه برتون Cummings.

Zeffertt درگذشت در سال 2000 پس از کشمکش با سرطان لوزالمعده است. او 61.

در طول سال وجود داشته است که زمزمه Zeffertt تا به حال یک راز کش زنده نوار از مباحث او کار کرده است. اما این تنها یکی است که تا کنون منتشر شده بود را ضبط Joni Mitchell, جیمز تیلور و فیل Ochs در یک کنسرت به نفع برای صلح سبز در Oct. 16, 1970. من شده است در تلاش برای پیگیری کردن بقیه Zeffertt نوار برای تقریبا دو دهه است. این هفته من در نهایت در بر داشت برخی از آنها البته نسخه.

جذاب ترین ضبط است از بدنام سنگ نورد نشان می دهد در وجود سالن بزرگ در ژوئن 3, 1972. این اولین بار بود که تاریخ از تبعید بر خیابان اصلی تور و صدها نفر از طرفداران که می تواند در rioted خارج است.

نیز وجود دارد که نوار از استیو میلر نشان دادن در باغ در دسامبر سال 1969 یک حدس می زنم که فرفره در سالن بزرگ در فوریه. 5, 1971 و Allman Brothers نشان دادن در باغ در مارس 1972.

افسوس وجود ندارد هر نوار از Led Zeppelin را چندین ونکوور را نشان می دهد از اوایل دهه 70 یا پینک فلوید نشان می دهد Zeffertt را در باغ Oct. 7 در 1970. اما آنها ممکن است به خوبی وجود داشته باشد tucked دور در کسی مجموعه در انگلستان است.

Zeffertt فروش مجموعه خود را به Trojan سوابق در انگلستان در حدود سال 1998 است. آن را تمام انجام می شود اما شایعات هستند این مجموعه به فروش می رسد برای $230,000. Trojan فروخته شد به پناهگاه گروه موسیقی در سال 2001 اما در یک ایمیل از یک Trojan سخنگو گفت: “نوار “بودند و نه در میان دارایی های فروخته شده توسط آن مالک است.”


دیو Zeffertt با برخی از زندگی و روح او لقب برای خود می داند.

جان مکی / PNG

Zeffertt فروخته شده خود را در حمام با کمک Umeeda Switlo بیوه گری Switlo که شرکت تاسیس کنسرت جعبه که شد Ticketmaster.

“این بسیار جذاب فروش” Umeeda Switlo به من گفت که چند سال پیش و کشف در هفته گذشته. “دیوید Zeffertt تا به حال بسیار دستگاه ضبط انجام شد و بازی آنها را برای این تیم آمد که از شر Trojan سوابق. این تیم معرفی شد به برخی از فیلم های ضبط شده توسط Led Zeppelin, Deep Purple, درب. وجود دارد برخی بسیار بزرگ ضبط شده اما همچنین برخی از آنهایی که کوچکتر اما واقعا جالب است.

“آنها بسیار مشتاق آن بزرگتر ضبط شده است. آنها افزایش قیمت معاملات به دلیل بزرگتر ضبط شده است.”

Zeffertt ثبت کنسرت در یک Akai GX-210D reel-to-reel. هنگامی که او ضبط شد که نشان می دهد Zeffertt قرار می گیرد نوار سیاه بیش از نور است که نشان میدهد این دستگاه بود بنابراین هیچ کس می دانست که او آن را انجام می دهند. Akai reel-to-reel است که در حال حاضر متعلق به Zeffertt را همسایه قدیمی, اندرو Kettner یکی از معدود افرادی که دیدم Zeffertt مجموعه در محل.

“او خود را نگه داشته مجموعه ای از نوار دور پنهان در زیر پله ها” گفت: Kettner. “اما من آنها را دیدم و با خودم فکر کردم,” هی, من به یاد داشته باشید که کنسرت.’ من از دیو در مورد آنها و او به من گفت در مورد این مجموعه است. من پرسید: اگر او می خواهم همیشه آنها را به فروش برساند و او گفت: “هیچ هیچ هیچ” که در آن نقطه. اما او ساخته شده من یک کپی از هر یک من می خواستم.”

Kettner 22 کنسرت Zeffertt ضبط روی کاست. اما او را دیدم هرگز هر نوار توسط Led Zeppelin, عمیق بنفش یا درب بنابراین هرگز خواسته برای هر dubs.

Zeffertt بسیار خصوصی فرد اما او بسیار سخاوتمندانه با دوستان خود. او به عکاس دبورا Chesher غذای اصلی به کنسرت در دهه 1970 است که اجازه داده او را به موسیقی عکس های او تبدیل به تحسین 2007 کتاب همه من به ضرب گلوله کشته مرده است.

“اگر آن را برای او من می خواهم هیچ چیز” گفت: Chesher. “او واقعا مهم در زندگی من است.”


دیو Zeffertt را Akai reel-to-reel ضبط صوت که او استفاده می شود به طور مخفیانه نوار بسیاری از کنسرت ها در ’70s و 80s در.

جان مکی / PNG

Kettner گفت Zeffertt خانه بود “موزه موسیقی.”

“او جمع آوری هر چیزی برای انجام با موسیقی است. نه آنقدر ابزار اما او تا به حال 26 jukeboxes — Rockolas, Wurlitzers قدیمی bubblers با 78s و 45s.

“تمام اتاق ها در خانه خود راه اندازی شد با تم های مختلف. او تا به حال یک بستنی سالن در یک اتاق با کمی مینی jukeboxes در جدول که در آن شما می توانید قرار داده و نیکل در و گوش دادن به موسیقی مناسب در جدول خود را.”

Kettner است که در ساخت و ساز و کسب و کار ساخته شده است Zeffertt گاراژ است که طراحی شده است در اطراف یک غول آنتیک باند “ارگان” است که شامل ابزار های متعدد (آکاردئون درامز).

“شما می خواهم قرار دادن یک رول در این نوع مانند یک بازیکن پیانو و سپس تمام آلات موسیقی را بازی مانند یک ارکستر بدون مردم,” او گفت:. “این واقعا چیزی بود.”

گاراژ شبیه یک ایستگاه Texaco.

“او را در Texaco پمپ گاز و حفاظ بیش پمپ آن را کاملا مناسب” گفت: Kettner. “او (اسباب بازی) قطار که زد از روی آهنگ بالای سر خود را بر روی دیوار آه خدای من آن افسانه است. او در سال 1957 فورد خوانده شده که در آن سخت بالا رفت و پایین تنه است.”

متاسفانه Zeffertt کردم لوزالمعده سرطان و مرگ در عرض چند ماه. خود را در خانه و گاراژ فروخته شد و به جای دو خانه جدید, چرا که آنها تا به حال نشسته در دو بسیاری است.

او jukebox مجموعه فروخته شد به افسانه ای محلی خودرو-فروشنده و جمع آوری جیم Ratsoy که هنوز هم صاحب آن است. اما محل نگهداری حدود 200 reel-to-reel کنسرت و روح او ثبت شده در ’70s و 80s ناشناخته است.

[email protected]


لیست کنسرت های زنده دیو Zeffertt لقب برای خود می داند.

جان مکی / PNG


Jeani خواندن داستان دیو Zeffertt در 28 مه سال 1971 استان است.

PNG

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>