یک سری از مذاکرات انگیزشی برای الهام بخشیدن به صنعت خلاق

این هیچ راز آن است که چشم انداز خلاق اتحادش را تغییر به طور چشمگیری از COVID-19 شیوع. کار از خانه به راه اندازی یک عجیب و غریب تنظیم برای همه – همانطور که اشاره شد توسط سازمان خلاق بهشت لندن که خواست برای کمک به حمایت از این صنعت است.

بهشت لندن رسیده است را به معماران و طراحان در تمام صنایع برای کمک به معاون کشیش بخش یک سری از آنلاین مذاکرات متمرکز بر حفظ جامعه الهام گرفته و با انگیزه از طریق این دشوار و زمان نامشخص است. طراحان و نویسندگان و نوازندگان بازار, کارآفرینان, عکاسان (به نام اما چند) – تمام برجسته در خود فیلم برداری, انگیزشی, آموزش برای ایجاد انگیزه, الهام بخش و اتصال خلاق شبکه.

#PLDNTalks یک پاسخ مستقیم به coronavirus بیماری همه گیر — ارسال یک پیام مثبت و حمایت در مقیاس جهانی است. فیلم طراحی شده برای نگه داشتن مخاطب فکر ایجاد اشتراک گذاری و نوآوری ایده های خود را به عنوان آنها با چالش های جدید در تمام جنبه های زندگی است. تشویق شبکه خود را به یک کمک کوچک,’ نام تجاری و بازاریابی آژانس در حال ویرایش و انتشار همه عرضه محتوای رایگان و میزبانی وب آنلاین خود instagram کانال @paradiselondon.

هر روز یک موضوع جدید از خلاق جدید منتشر شد; رشد به عنوان یک کارآفرین موسیقی فیلم در بودجه حفظ سلامت عقل در قرنطینه و نام تجاری و کسب و کار مشاوره به برخی از موضوعات در حال حاضر در حال کاوش با مدیر تجاری پخش تالیا Levine, موسیقی و استراتژی رسانه های مشاور ثریا صبح و هنرمند موسیقی دنی سیلویا برخی از اولین به قرض دادن صدای خود را.

راه اندازی در جمعه 27 مارس نیش اندازه محتوای آموزشی ویژگی های رهبران در صنعت های صمیمی مشاوره از راحتی از خانه خود را. اگر شما می خواهم به شرکت در یک PLDN صحبت کنید و یا برای اطلاعات بیشتر رسانه ها اطلاعات با ما تماس بگیرید: Luke جکیل – مدیر بازاریابی [email protected]

// در این مقاله برجسته

بهشت لندن

بهشت لندن مستقل به طور کامل یکپارچه آژانس های خلاق اختصاص داده شده به بهبود اتصال و پالایش برندها در سراسر جهان است.

پیدا کردن اطلاعات بیشتر در

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de