یک لیست کوتاه از نامزدها برای UIC مربی تیم بسکتبال

این COVID-19 همه گیر اتحادش را تغییر کالج بسکتبال را offseason چشم انداز است.

در حالی که شما فکر می کنم لغو NCAA postseason مسابقات خواهد تا سرعت واقعی استخدام فرایند coronavirus قطعا آهسته آن را پایین.

سنتی مارس مربیگری گردان کند شده است در سراسر کشور است. اما UIC است که بیشتر آرزو از برخی فکر می کنم پس از انتشار سرمربی سابق استیو مکلین پس از پنج فصل ،

UIC یک چهره تازه و جدید در شارژ در مدیر دو و میدانی مایکل Lipitz که استخدام شد در ماه اکتبر گذشته پس از هشت سال به علاوه در ایالتی کارولینای شمالی. هر مربی ترجیح می دهند رئیس او با این نسخهها کار برای کسی که او را استخدام کرد تا این فرصت را به Lipitz را “مرد” رفتن به جلو جذاب است.

امید است UIC دو و میدانی زیرساخت های مثبت باعث می شود گام های رو به جلو حرکت تحت Lipitz که تنها پیشبرد برنامه بسکتبال.

به علاوه UIC یک بارور استخدام زمین با یک بی استعداد استخر در منطقه شیکاگو در ایلینویز و یکی که به گسترش ویسکانسین و ایندیانا و میشیگان. شعله های آتش بازی در یک بازی بسیار شایسته پیروزی افق لیگ و منابع قوی در مقایسه با تیم های دیگر در این کنفرانس است.

طولانی وجود دارد-عکس واضح نام و برخی خارج از جعبه نامزدها در هر کالج مربیگری جستجو. در اینجا یک لیست کوتاه از برخی از نامزد نخست که در حال آماده به پرش از دستیار مربی و سر مربی و ممکن است متناسب با UIC نمایه (فهرست بر اساس حروف الفبا).

Rashon Burno آریزونا دولت دستیار

مربی بابی هرلی دانشیار سر مربی در تمپه دارای روابط شیکاگو از روز بازی خود را در DePaul از 1998-2002. Burno که می آمیزد شخصیت با سختی و رقابت آموخته است از برخی از آنهایی که بزرگ.

Burno بازی مدرسه خود را بالا توپ در نیوجرسی تحت افسانه ای دبستان مربی باب Hurley, Sr. و او نشسته بر روی نیمکت در کنار مربیگری ستاره بیلی داناون در فلوریدا جایی که او رفت و به عمق جباری پارکر قرعه کشی. بیشتر تحت او یک دستیار مربی در تیم های که رفت و به یک چهار نهایی و نخبگان هشت در حالی که در فلوریدا.

او استخدام سابق Thornton ستاره آلونزو آستانه به ASU بود و خورشید شیاطین درگیر با مورگان پارک ستاره آدام میلر.

این یک سر-مربی-در-انتظار و آن را نمی خواهد طولانی قبل از او را در حال اجرا برنامه خود دارد.

چانه کلمن, ایلینوی, دستیار

یک شات با توجه به کلمن جوانان کوتاه, از روی لئامت دادن به عنوان یک عمده دستیار و که او یک بار در اخراج UIC مربی استیو مکلین کارکنان.

اما کلمن در گل سرسبد دانشگاه دولتی و او شیکاگو از طریق و از طریق. او شهر روابط و ریشه در محلی دبستان و مردمی در صحنه به عنوان یک مربی سابق با مک Irvin آتش باشگاه برنامه و به عنوان دستیار مربی در ویتنی جوان است. او کمک کرد براد آندروود احیای ایلینوی بسکتبال برنامه کمک به زمین مورگان پارک ستاره Ayo Dosunmu و آدم میلر.

Jerrance Howard, کانزاس, دستیار

به پیوریا بومی است که یک نام شناخته شده در اطراف شیکاگو پس از سالها به عنوان دستیار در ایلینوی و در حالی که همچنان به جذب شیکاگو

به عنوان دستیار در هر دو SMU و کانزاس است. بالا انرژی Howard بوده است بخشی از یک هیولا در برنامه KU و تجربه یک تن از موفقیت تحت مربی لایحه خود گذشته شش فصل از جمله اینکه بخشی از یک چهار نهایی تیم در 2017-18.

بن جانسون خاویر دستیار

تیز و صیقلی تمام اطراف دستیار مربی که در چند سال گذشته شده است عمیقا درگیر در سر مربی دهانه. او تا به حال متوقف می شود در شمال, آیووا, نبراسکا, مینه سوتا, و در حال حاضر خاویر. تجربه مربیگری در شهری کالج تنظیمات در Xavier و مینه سوتا می تواند مفید باشد. او یک کلید دست مشاور است که بخشی از مسابقات NCAA تیم در هر دو Northern Iowa و مینه سوتا در حالی که کمک به خاویر برنامه عقب بر گردیم در مسیر این فصل است.

لوقا موری لویی دستیار

موری است که یک دستیار مربیگری نام است که کار راه خود را به بالا ، در حال حاضر این ماده از آنچه کار او را وسوسه به ترک یک بسکتبال با تجربه مانند لویی? موری به عنوان یک جوان سر مربی نامزد در حالی که کار برای کریس مک در هر دو خاویر و لویی. او بخشی از سه NCAA Tournament تیم در حالی که در Xavier یکی با لویی و بخشی از یک بالا 25 تیم با کاردینالز این فصل است.

به عنوان استثنایی همکاران موری کمک کرد را در بالا 10 استخدام در کلاس 2019 به عنوان کاردینال’ استخدام هماهنگ کننده. موری همچنین ابزاری در استخدام برایس هاپکینز یک 2021 لویی متعهد که نقش محلی در فنویک.

راجر پاول جونیور Gonzaga دستیار

قطعا وجود دارد به رسمیت شناختن نام با بسیار دوست داشتنی راجر پاول اما او می تواند بیش از فقط یک زرق و برق دار استخدام. سریع-افزایش دستیار مربی است که در یک نقطه بزرگ در بسکتبال کالج, غول, بنابراین او می تواند استطاعت به کمی ضربه زننده است. اما ژولیت بومی و سابق ایلینوی star طبیعی است در مورد حضور او. او در این مسیر خواهد شد و یک سر مربی زودتر از بعد اما او ممکن است بهتر است صبر کنید.

کریگ رابینسون نیویورک نیکز اجرایی

خارج از جعبه انتخاب و تنهاست نام در لیست با سر مربیگری تجربه در سطح دانشگاهی.

یک نام شناخته شده با بالا عمده سر مربیگری تجربه به همراه بزرگ است. این رزومه بر روی کاغذ با کلی سر مربیگری رکورد 123-132 در قهوه ای و ایالتی اورگان ممکن است پشته هر چند آن را در دو بسیار چالش مربیگری نقاط. گسترده بسکتبال تجربه و قوی شیکاگو روابط — بومی شیکاگو سابق شمال غربی دستیار و برادر در قانون از باراک اوباما — جذاب می باشد.

Daniyal رابینسون, Iowa State دستیار

سابق جزیره راک بومی شده است و در آستانه فرود سر کار مربیگری در اواسط عمده سطح در سال های اخیر است. او را صرف گذشته پنج فصل در ایالت آیووا و به مسابقات NCAA سه بار با طوفان. رابینسون که به شدت استخدام منطقه شیکاگو در طول کار خود را کرده بود دستیار نانامی به بازی در هر دو دولت آمریکا و لویولا تحت مربی پورتر Moser.

لوقا Yaklich تگزاس, دستیار

سابق ژولیت شهرستان سر مربی و در حال حاضر دانشیار سر مربی برای Shaka هوشمند در تگزاس تا به حال صعود در کالج صفوف. او به مدت چهار سال در دولت آمریکا قبل از ساخت یک نام برای خود به عنوان جان Beilein دستیار در میشیگان که در آن او بخشی از back-to-back شیرین شانزده تیم و یک تیم رسیده است که این مسابقات NCAA بازی.

ایلینوی بومی بسیار راحت و آشنا استخدام ایالت ایلینویز و روابط با زمان دبیرستان مربیان و باشگاه در سراسر برنامه های دولت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de