سمت-توسط-جانبی نگاه برنامه توسط Cook County, وکیل دولت دموکراتیک نامزد کیم Foxx, بیل کانوی دانا تر و باب Fioretti

Category: سانتایمز Comments: No comments

در 17 مارس دموکراتیک اولیه رای دهندگان در ایالت ایلینوی می توانید بین کیم Foxx, بیل کانوی دانا تر و باب Fioretti برای Cook County, وکیل دولت. برنده خواهد بود که حزب دموکرات نامزد برای انتخابات عمومی Nov. 3.

شیکاگو سان تایمز هیئت تحریریه ارسال نامزدها یک لیست از سوالات به پیدا کردن دیدگاه های خود را در طیف وسیعی از مسائل است. در اینجا پاسخ خود را:

در Jan. 29, 2019, بازیگر Jussie Smollett, گزارش به پلیس شیکاگو که او مورد حمله قرار گرفته و توسط دو مرد سفید که فریاد نژادی و ضد همجنس تهمت ریخت و سفید کننده بر او و بستن یک طناب به دور گردن خود. هیچ یک از این ثابت می شود درست است. چه Cook County, وکیل دولت را فراموش درست یا غلط در این مورد ؟ چه شما انجام داده اند متفاوت است ؟

کیم فاکس: زمانی که من رئیس در سال 2016 آن را خونین ترین سال در طبخ شهرستان در دهه. در گردآوری و بررسی داده ها از تعقیب کیفری روشن بود که دولت اوباما بود و هزینه های اکثریت قریب به اتفاق ما دادستانی منابع در غیر خشونت آمیز جرائم. تحت رهبری من ما باید اولویت تعقیب جرائم خشونت آمیز و گسترش استفاده از جایگزینهای تعقیب کیفری و انحراف در موارد که در سطح پایین تر و بدون خشونت در طبیعت 25٪. این Smollett مورد مورد بررسی قرار گرفت در همان شیوه ای به عنوان دیگر موارد مربوط به حوادث مشابه و متهمان با مشابه سابقه کیفری. با توجه به منافع عمومی در این مورد با دفتر ما گرفته اند باید مراقبت بیشتری برای اطلاع رسانی عمومی در مورد چگونه مورد بررسی شد و در نهایت به کار گرفته است. من از خود من استاندارد برای شفافیت و پاسخگویی در راه این ماده ابلاغ شد و در ادامه به یاد بگیرند به طوری که ما همیشه می تواند بهبود بخشد.

لایحه کانوی: با Jussie Smollett, وکیل دولت نشان داد که به لحاظ سیاسی متصل بهتر معاملات نسبت به سایر مردم است. من یک مشتری در حال حاضر که مانند Smollett ظ نادرست گزارش پلیس. اما او مجبور نیست دوستان قدرتمند و او است نه مشهور هالیوود. به عنوان یک نتیجه, من مشتری برای رفتن به دادگاه هر ماه گزارش به یک افسر عفو مشروط هر ماه حفظ یک شغل پرداخت اعاده و گرفتن اجازه از قاضی به ترک Cook County بر خلاف Smollett. این یک مورد نابرابر عدالت و یکی که وکیل دولت شده است صادقانه با ما درباره. فوکس داستان در مورد اینکه او چگونه رفتار صورت تغییر نیمی از ده بار و در حال حاضر او در حال بررسی آن است.

به عنوان وکیل دولت من خواهد اطمینان حاصل شود که هر کس همان درمان بدون در نظر گرفتن که آنها می دانند و آنها که متصل به — وجود نباید دو لایه سیستم از عدالت است. وکیل دولت قرار است به یک فانوس دریایی از اعتماد عمومی مردم نمی از دست دادن ایمان در سیستم عدالت کیفری و واضح است که اعتماد نقض شد.

دانا بیشتر: فوکس ساخته شده چند اشتباهات فاحش در این مورد. اولین و مهمترین, او در گفتگو با علاقه غیر احزاب به مورد و در نتیجه درمان خاص برای این متهم در دست نیست. فوکس چشم بر شواهد زحمت طراحی و توسعه توسط CPD تولید شده است که شواهدی از علت احتمالی برای 16 جنایات. در عین حال فوکس توجه درخواست از سیاستمداران و افراد مشهور در یک اقدام بی سابقه سوء استفاده از اختیار اقدام به رها کردن تمام 16 اتهامات عنوان شده علیه متهم نیست. او سعی براق بر اثر نفوذ در خارج توسط recusing خودش و خودش به تنهایی از این مورد است. این recusal بود نادرست و نقض قرن پیر قانونی سابقه و دعوت خشمگین تحریم از خود او سر از تجدید نظر و دادستان همه گروه عبور از ایالات متحده فوکس ساخته شده از هیچ تلاشی برای نگه داشتن متهم پاسخگو باشد. یک ساعت از پاکت-چاشنی در فشار تلقی نمی شود و خدمت به جامعه است. دادن تا $10,000 در وثیقه نمی آیند نزدیک به پوشش این شهر تحقیق و هزینه های قانونی. تصمیم گیری است که اجازه متهم به پرواز خانه به هالیوود بدون پذیرش تخلف به مقدار قصور در بخشی از وکیل دولت. فوکس سیاهی او شفافیت و در عین حال به تاریخ او توضیح داده نشده به همین دلیل او کاهش یافته است به اتهام در این مورد. ما فقط می توانیم امیدوار باشیم که دادستان ویژه را فراهم می کند تعاریف عمومی سزاوار است.

رویکرد من می شده اند یکی به من آموخته به عنوان یک جنایت دولت فدرال و دادستان. من می خواهم که مشورت با اجرای قانون و توضیح داد که تعقیب معوق (DPP) شد و دوره مناسب برای مقابله با, برای اولین بار, غیر خشونت آمیز و جنایت مجرم. DPP تماس برای پذیرش گناه پرداخت هزینه ها و هزینه های و باحسن نیت خدمت به جامعه است. برای دومی من اصرار داشت که متهم بازدید از مدارس منطقه و گروه های جوانان برای کمک به دانش آموزان درک کنند که چگونه یک ساخته جرم و جنایت نفرت اتهام خسارت جوامع و آینده قربانیان چنین جنایاتی. ارائه متهم مطابق با خود تعهد تحت DPP اتهام ها را رد کرد و در یک سال و می توان حذف.

در نهایت, من می خواهم بگویم عمومی چرا و چگونه مورد تصمیم گیری ساخته شده است.

باب Fioretti: اولین کیم فوکس مجاز مورد به توسط یک تماس تلفنی از یک فرد بسیار مهم. دوم او تحت درمان Smollett متفاوت از دیگران به خاطر او مشهور است. سوم او با گستاخی دروغ به مردم Cook County است. او ادعا کرد به recuse خودش. او این کار را نکرد. همه تو عمل غیر قابل قبول و رد صلاحیت.

هنگامی که آن را مناسب برای استخدام اف بی آی و دادستان ایالات متحده برای کمک در موارد که معمولا از سقوط دولت تحت صلاحیت?

کیم فاکس: دولت محلی و اجرای همیشه باید با سازمان های فدرال برای اطمینان از ایمنی عمومی با ساخت قوی ترین موارد ممکن است و نگه داشتن ما بیشتر خشونت مجرم پاسخگو در بهترین فروم. پس از تقویت روابط ما با ایالات متحده به دفتر دادستان و فدرال تمام سازمان های اجرای قانون شده است یک اولویت بالا نشان داده شده در قسمت توسط من ایجاد تفنگ جنایات استراتژی واحد (GCSU). این مداوم و بی سابقه همکاری با USAO FBI DEA و ع به کاهش خشونت و ایجاد جوامع امن تر را به همراه داشت نتایج قابل توجهی با توجه به دانشگاه شیکاگو Crime Lab. در واقع, که در آن ما باید یک دادستان تعبیه شده بر روی زمین در شیکاگو اداره پلیس 11th, district (هریسون) بوده است 433 درصد افزایش در مسلح همیشگی جنایی, دستگیری یک کلاس X جنایت. هر یک از ما GCSU دادستان متقابل تعیین شده به عنوان دستیار ویژه ایالات متحده وکیل بدین معنی که می توانید سعی کنید یک مورد در هر ایالتی یا فدرال دادگاه که بسته به محل ارائه می دهد مناسب ترین هزینه و حکم. (شما می توانید اطلاعات بیشتر در مورد ما نوآورانه GCSU برنامه و نتایج در اینجا: https://www.cookcountystatesattorney.org/news/innovative-state-s-attorney-s-office-program-results-dramatic-increase-repeat-gun-charges)

مزیت مربوط به مقامات فدرال در موارد خاص است که این سازمان باید در سطوح بالاتر از زمان و منابع را صرف در موارد فردی که در مقایسه با نسبتا محدود منابع از دولت اوباما که دسته بیش از 200 ، 000 جنحه و ده ها هزار نفر از جنایات در هر سال. ایالات متحده دفتر دادستان دسته کسری از آن اعداد. علاوه بر این, فدرال, سازمان های اجرای قانون از جمله اف بی آی به طور خاص آموزش دیده برای انجام تحقیقات فعال به مسائل پیچیده مانند تقلب و فساد و جرایم اینترنتی. هنگامی که یک مورد شامل رفتار و یا جرائم که پیچیده هستند و نیاز به منابع اضافی یا هدف prolifically خشونت آمیز افراد FBI و باراک اوباما باید در نظر ارائه کمک به مقامات محلی. اگر یک مورد شامل فاحش رفتار است که حکم شدید حکم (مانند تولید تحویل و یا در اختیار داشتن پورنوگرافی کودکان) فدرال سیستم ممکن است ارائه یک محل مناسب بر اساس فدرال اجباری حداقل جملات.

در نهایت مقامات فدرال باید با هم کار کنند با وکیل دولت به اطمینان حاصل شود که افرادی که تهدیدی برای امنیت عمومی و اعتماد پاسخگو هستند که اغلب به معنی کمک های فدرال در تحقیقات و یا فدرال تصویب موارد است.

لایحه کانوی: دولت فدرال دارای منابع که وکیل دولت را ندارد و همچنین دارای توانایی برای تعقیب جرم و جنایت رخ می دهد که خارج از ایالت ایلینوی است. در بعضی موارد فساد اداری منابع اضافی هر دو monetarily و قانونی است که دولت فدرال می تواند یک دارایی به یک مورد — از جمله افزایش نظارت توانایی. علاوه بر این هنگامی که موارد به دنبال آن هستند و آن را روشن است که جرم و جنایت است که متعهد در سراسر چندین حوزه های قضایی فدرال اجرای قانون نیاز به آورده یک مشکل خاص که غیر قانونی اسلحه در حال حمل به کوک کانتی از ایالت با بیشتر مجاز اسلحه فروش ،

دانا تر: دولت فدرال به مراتب بیشتر از منابع County اما سابقه طولانی همکاری میان این دو پیگرد سازمان های عمومی فساد و مواد مخدر و اسلحه قاچاق به نظر می رسد فاقد تحت فوکس. دولت اوباما نیست همکاری با آمریکا به شدت دنبال این جدی زمینه ای فعالیت های جنایی. مقامات فدرال نیز آزمایشگاه تجزیه و تحلیل ظرفیت است که ما باید با استفاده از به طور موثر به منظور کاهش غیر قابل قبول تعداد تست نشده تجاوز کیت. صدها نفر از تجاوز جنسی موارد حل نشده و دولت فدرال می تواند به ما در شناسایی خشونت مجرم علیه زنان است.

باب Fioretti: خشونت باند جرایم مربوط به اسلحه و مواد مخدر است که یک منطقه ای که دولت فدرال گاهی اوقات بیشتر منابع به تعقیب از وکیل دولت ، گسترده در مورد فساد اداری به عنوان ما در حال ظاهرا تماشای گشوده در حال حاضر نیز نیاز به منابع بیشتر از وکیل دولت بودجه.

بازرسان فدرال در حال انجام گسترده پروب از منطقه شیکاگو officeholders از جمله aldermen و قانونگذاران ایالتی. چرا شما فکر می کنید این موارد نمی شد مورد بررسی و پیگرد قانونی توسط دولت وکیل ؟

کیم فاکس: همانطور که در بالا اشاره شد ما در دفتر دادستان است که زمان و منابع برای انجام دراز مدت تحقیقات ویژه از چهره های سیاسی. کوک کانتی وکیل دولت و منابع آن عمدتا استفاده می شود برای مبارزه با جرم و جنایت خشونت آمیز. ایالات متحده دفتر دادستان دستگیره حجم 40,000 موارد جرم و بیش از 200 ، 000 بزه موارد بر اساس سالانه در حالی که ما از تمامیت واحد می کند بررسی و رسیدگی به اتهامات سوء رفتار توسط مقامات منتخب این است که از همان وسعت در دامنه است که ارائه شده توسط ما در دفتر دادستان و آن را مورد بررسی قرار بدن. که در آن مناسب این دفتر مورد بررسی قرار گرفت و مقامات منتخب و محاکمه آنها در زمان مناسب. علاوه بر این دفتر ما فراهم می کند پشتیبانی و منابع درگیر در تحقیقات به ما وکیل و FBI دستگیره در مورد مقامات منتخب به عنوان به خوبی. مواردی وجود دارد که در آن ما ممکن است شروع به بررسی و پس از آن مناقصه تحقیق که به ما وکیل دفتر دادستان است.

لایحه کانوی: یکی می تواند حدس و گمان در تمام طول روز در مورد اینکه چرا وضعیت فعلی ما را وکیل فاقد اراده یا اراده برای رفتن و بعد بی پروایی نشان دادن فساد است. آنچه من می دانم این است که هنگامی که من انتخاب من قول می دهم که من به شما مدیون نیست هر چیزی را به هر کسی علاوه بر رای دهندگان از طبخ شهرستان است. به عنوان یک نتیجه, شما می توانید انتظار افزایش قابل توجهی در فساد و پیگرد قانونی در دولت اوباما.

دانا بیشتر: جواب این است Cook County, سبک عوض. در بازگشت به کمپین حمایت از بخش ماشین فوکس نیست دنبال محلی موارد فساد که ممکن است شامل دیگر دستگاه officeholders. هر کس می داند که پرداخت-به-بازی شبح payrolling و مالی مبارزات انتخاباتی shenanigans بخشی از طبخ شهرستان DNA. این فعالیت های نابکار رونق تحت فوکس و در عین حال او هیچ جا یافت می شود در دولت فساد پروب آغاز شده توسط دولت فدرال است.

باب Fioretti: به عنوان یک محصول Cook County, دموکراتیک, ماشین کیم فوکس تضاد باشد. او تماما متعلق به شرکت تابعه از تونی Preckwinkle و بقیه دموکراتیک ماشین. پس از اینکه میله میله تایید و بالا بردن عظیم کمک های مبارزات انتخاباتی, چرا کیم فوکس انجام هر کاری برای از بین بردن او نا مشروع قطار ؟ هنگامی که آخرین بار یک Cook County دموکراتیک ماشین وکیل دولت رفت و پس از یک ماشین محلی سیاستمدار? نه در طول عمر ما.

چه باید این کار را در اولویت بود ؟

کیم فاکس: پس از گرفتن دفتر من و تیم من مجموعه ای از ما “چشم انداز و ارزش ها” و این راهنماهای ما کار هر روز. ما متعهد به انجام عدالت در پیگیری از پر رونق و سالم و امن جوامع است. ما متعهد به ایجاد یک امن تر و قوی تر طبخ شهرستان و نزدیک شدن هر مورد با صداقت و خواستار پاسخگویی و افزایش حضور ما در جامعه است. ما گفت که ما موفقیت را نمی توان اندازه گیری در اعتقادات است که ما معتقد بودند در انجام آنچه حق و مبارزه برای بهترین نتایج عادلانه هر شکل که بر اساس حقایق و شواهد و قانون است. و متعلق به ما و اظهار داشت مسئولیت ما به آدرس های تاریخی بی عدالتی در سیستم عدالت کیفری.

بیش از سه سال گذشته من باید متمرکز بر تعقیب جرایم خشونت آمیز به جای سطح پایین جرائم آوردن پاسخگویی بیشتر به پلیس-درگیر تیراندازی پیشرو در عدالت کیفری اصلاحات به حق اشتباهات گذشته و برگزاری Cook County خارجه آمریکا به سطح بی سابقه ای از شفافیت.

در سال 2016 کوک کانتی تجربه خشونت بار ترین سال در دهه. وجود دارد 3,550 تیراندازی و 761 قتل. 34 از آنها کودکان بودند. اما بیشتر تحت پیگرد قانونی قرار جنایت — این موضوع که در آن ما صرف ترین زمان و منابع — بود (غیر خشونت آمیز) خرده فروشی سرقت; بر کار ما به سرعت ایجاد تفنگ جنایات استراتژی واحد — که مکان دادستان به طور مستقیم در پلیس ولسوالی تجربه بالاترین سطح از خشونت که در آن کار می کنند در کنار اجرای قانون به هدف رانندگان از جرم و جنایت خشونت آمیز. جرم و جنایت خشونت آمیز کاهش یافته است هر سال پس از, و ما دیده ایم برخی از مهمترین پیشرفت در GCSU مناطق. اجازه دهید ما روشن شود: این پیشرفت و موفقیت نیست اما همکاری نزدیک با شرکای ما در حال حرکت در مسیر درست است.

علاوه بر این ما را ساخته اند گام های فوق العاده ای در عدالت کیفری اصلاحات مهمترین کار ما برای کمک به تصویب عادلانه شاهدانه قانونی قانون در کشور و تلاش های ما برای پاک کردن سوابق و شروع به معکوس تاثیر بر شکست در جنگ با مواد مخدر که به طور نامتناسبی آسیب جوامع از رنگ.

ما همچنین گسترش کار ما در اعتقاد و صداقت. شیکاگو بود یک بار به نام “غلط اعتراف پایتخت ایالات متحده است.” امروز ما فعال محکومیت یکپارچگی واحد ملی است ، پس از سال 2016 ما خالی بیش از 80 محکومیت غیر قانونی موارد است.

ما نیز کار می کرد به اصلاحات وثیقه سیستم که به مدت طولانی جریمه مردم از رنگ ها به سادگی برای ضعیف بودن. ما از انجام این کار همراه با اصلاحات دیگر در کنار کاهش در هر دو جرم و جنایت خشونت آمیز و حبس (کوک زندان شهرستان جمعیت است که در حال حاضر در کف تاریخی) نشان دهنده این است که امنیت عمومی و اصلاحات لازم نیست یک انتخاب است اما در واقع ما باید هر دو را انجام دهد.

در نهایت کار Cook County, دولت اوباما استفاده می شود مات. هیچ راهی برای مقایسه آمار تنها استناد حکایات. Noe ما شفاف ترین دادستانی در کشور و برای اولین بار به ارائه شهروندان ما در خدمت دسترسی آنلاین به هر جنایت مورد قدمت آن به سال 2011 است. داشبورد ما فراهم می کند اطلاعات مفصل در بیش از 350,000 جنایت مجرم چگونه ما پیگیر هر مورد و نتایج به طوری که مردم می توانید ببینید که برای خود تلاش های ما برای ایجاد امن تر و فقط جوامع است.

بسیاری از این گام های گزارش شده در ماه اکتبر گذشته توسط مارشال, پروژه شیکاگو خبرنگار و Chicago Sun-Times. هنگامی که انتخاب مجدد من ادامه خواهد داد تا این کار ساخته شده است که شیکاگو نه تنها یک محل امن تر اما یک رهبر ملی در عدالت کیفری اصلاحات به عنوان به خوبی.

لایحه کانوی: اولویت یکی از نیاز به ساخت Cook County امن است. شروع می شود که با گرفتن اسلحه غیر قانونی کردن خیابان ها و مطمئن شوید که اگر شما مرتکب جرم و جنایت با اسلحه به شما اقامت در زندان است. در همان زمان ما باید برای متوقف کردن قفل بدون خشونت مجرم که نیست یک تهدید برای جامعه ما است. ما همچنین نیاز به بازگرداندن ایمان در پایان درمان ترجیحی برای سیاسی متصل می شود.

دانا بیشتر: چشم انداز من به پاسخگویی در هسته خود است. افرادی که مرتکب جرایم — صرف نظر از رنگ و عقیده و موقعیت — باید پاسخگو باشند. اگر آنها نمی, نظام عدالت کیفری را بسیار وجود در معرض خطر است. و بنابراین ایمنی عمومی است.

تحقق چشم انداز شامل مصرف سه گام های فوری.

من را به اجرای قانون و مقامات منتخب مورد اعتماد همکاران وکیل دولت ، ما باید یک جامعه واحد و یکپارچه برای موفقیت در مبارزه با این بیماری همه گیر از خشونت و جنایت علیه خانواده های ما همسایگان ما خانه ما و کسب و کار ما. رویکرد من خواهد بود به استفاده از هوشمند شارژ و اختیار دادستانی به عنوان ابزار برای ساخت و اعتماد و مبارزه با جرم و جنایت و توزیع عدالت است.

من خواهد معکوس “گرفتن و انتشار” و دیگر غیر-شارژ سیاست های به اطمینان حاصل شود که ما در حال توزیع عدالت در مورد پایه و اساس. ما باید پایان عمل قطعی اخراج از جنایات. برای مثال فوکس حاضر به اتهام خرده فروشی سرقت تحت $1,000 حتی برای مجرمین قرار دادن شیکاگو در پنج شهرستانها برای سازمان های خرده فروشی و جنایت.

من را به دادستانی تصمیم گیری بر اساس قانون و بدون ترس و یا به نفع. سیاست و پول نمی خواهد تاثیر تصمیمات حقوقی و نه آنها از خم شدن و تعریف “اختیار” به نقطه خطر انداختن اعتماد عمومی و ایمنی.

دیگر محدوده ما تعامل با جامعه را درست اصلاحات به وکیل دولت ، ما اعتصاب تعادل در سیستم ارائه می شود که incarcerations زمانی که موجه و شانس دوم زمانی که merited و فقط. ما آن را امن برای شاهدان به جلو آمده. ما توسعه همکاری با سکتور خصوصی برای کمک به مردم بازگشت به کار به جای رفتن به زندان است. ما کار خواهد کرد با سلامت روان حرفه ای برای ارائه تریاژ برای افرادی که وارد این سیستم با اختلالات روانی و مقرون به صرفه پیش از محاکمه مراقبت.

در بسیاری از موارد روز به روز کار رئیس دادستانی است شواهدی وجود دارد که سیستم عدالت کیفری ناقص است. بلکه علامتی از دهه شکست خورده سیاسی و برنامه های اجتماعی است که باید مانع مشروع اقتصادی توسعه و پرورش بازارهای مواد مخدر و باند های مدیریت. سائو آخرین توقف در یک چرخه معیوب. ما نیاز به عضویت با دیگر مقامات منتخب به مدافع جدید و نوآورانه راه حل های قانونی برای مشکلات توده حبس و فقر و بیماری های روانی و اقتصادی و محرومیت.

باب Fioretti: نگه داشتن کوک کانتی ساکنان امن باید اولویت بالا. پس قانون دیگری است. در یک سناریوی عادی مجلس می گذرد ، سپس دولت اوباما سپس حمل کردن قوانین. این وکیل دولت باعث می شود آن را به عنوان او می رود نادیده برخی قوانین و به طور معمول می شکند دیگران است.

چگونه شما را توصیف رابطه بین وکیل دولت های برادرانه منظور از پلیس و حومه ادارات پلیس? چه باید این کار را انجام اگر چیزی برای بهبود این روابط ؟

کیم فاکس: هر کسی که طول می کشد سوگند به تبدیل شدن به یک افسر پلیس است که به میل خود ثبت نام خود را در راه آسیب است به محافظت و خدمت به مردم است. ادارات پلیس هستند بخشی جدایی ناپذیر از امنیت جوامع ما. بسیاری از غیر نظامیان را می دانید وزن ساخت انواع تقسیم دوم تصمیم گیری است که می تواند در نتیجه گرفتن یک زندگی و یا صرفه جویی در خود اما جوامع ما نیز باید اعتماد کسانی هستند که پلیس آنها را. واقعیت این است که حتی اگر همه ما در اجرای قانون سپرده به محافظت و خدمت ما نیز باید اذعان کرد که بسیاری از جوامع ما شده اند برفلد, تبعیض, و در زمان قرار داده شده است در ترور توسط برخی از کسانی که مورد آزار قرار گرفته اند قدرت خود را. در اولین سال با ما کار کرده اند در کنار هم در اداره پلیس شیکاگو و حومه ما ادارات پلیس در تلاش برای ایجاد جوامع امن تر است. ما قرار داده اند دادستان به طور مستقیم در آن پلیس ولسوالی تجربه بالاترین سطح از خشونت که در آن آنها کار مشترک با هر دو محلی و فدرال اجرای قانون به هدف رانندگان از جرم و جنایت خشونت آمیز. در علاوه بر این به کسانی که انتخاب منطقه ما تقویت همکاری های ما به طور گسترده تر ایجاد یک جنایت نقد و بررسی دستی برای کمک به پلیس در ارائه قوی تر مورد نقد و بررسی برای رسیدن به نتایج بهتر انجام مکرر آموزش و باز نگه داشتن خطوط ارتباطی. کار ما این است که در مورد همکاری به طوری که ما می تواند دقیق تر و موثر تر در چگونه ما جلوگیری از جرم و جنایت و خشونت در حالی که همچنین بازگرداندن اعتماد در آن جوامع شده اند که در ترس زندگی می کنند.

لایحه کانوی: زمانی که من فکر می کنم در مورد چگونه به ایجاد و حفظ یک رابطه مثبت بین ما افسران پلیس و دادستان ها من تمرکز بر یکی از مهم ترین ارکان نظام حقوقی ما: پیگیری عدالت است. زمانی که من در دولت وکیل در دفتر من مشغول به کار با افسران پلیس که در آنجا ماند تا دیر وقت گریه با قربانیان و خانواده های آنان است. من با افسران پلیس که نوشیدن قهوه به صورت روز به حل جنایات و گرفتن افرادی که در ساخت جوامع خود را نا امن است. آنها به دنبال عدالت و آنها از نزدیک با من چرا که آنها می دانستند که من یک شریک که در تلاش است.

اما ما همچنین می توانید دریغ نکنید برای رفتن پس از بد افسران پلیس. زمانی که من اولین افسر پلیس محاکمه, من به یاد داشته باشید چه بیشتر دستیار ارشد دولت وکیل به من گفت: “اگر شما بعد از رفتن پلیس شما هرگز بیشتر افسران پلیس به کار با شما دوباره.” اما زمانی که یک مورد قبل از من مربوط به اجرای قانون رسمی که قرار زوال عقل-گرفتار مرد دارایی های خود را به نام من می دانستم که من تا به حال به انجام آنچه درست بود. که پلیس را شکست قانون من و محاکمه او درست مثل من با چند فاسد مقامات دولتی که در فکر ما نظام عدالت قوانین نیست به آنها اعمال می شود. پس از محکوم که افسر بی شماری از افسران پلیس تشکر کرد من پس از رفتن کسی بود که به هر خوب و پلیس بد نام است.

در تجربه من آنچه متحد خوب مقامات مجری قانون — هر دو ما افسران پلیس و دادستان — مبارزه برای عدالت بدون توجه به هزینه. به عنوان Cook County, وکیل دولت است که دقیقا آنچه که من انجام خواهد شد و من می دانم که تعداد بی شماری از افسران پلیس در سراسر شیکاگو و حومه آن خواهد شد که unabashedly با من کار می کند که در این تلاش.

دانا بیشتر: اجرای قانون نیست اعتماد وکیل دولت فوکس به انجام کار درست وقتی که می آید به شارژ پیوند پیش از محاکمه به حبس و محاکمه و صدور حکم است. او به اصطلاح “اصلاحات” پلت فرم است که جامعه در حال حاضر از آن با عنوان “گرفتن و انتشار” — گرایش به تشدید بی اعتمادی. نیمی از قتل ها که CPD حل هرگز متهم شده است. اسلحه مجرم هستند و به طور معمول منتشر شده از زندان بدون توجه به بزرگی یا فرکانس از جرائم. Carjackers هستند در خیابان ها در شش ساعت. صدها نفر از shoplifters در حال سرقت از تجار محلی و تکان دادن در دوربین های امنیتی در راه درب زیرا فوکس نمی خواهد اتهام خرده فروشی سرقت.

راه برای برقراری ارتباط است که برای [1] به دنبال قانون (به جای آن) و [2] نشان می دهد با عمل و قول می دهم که همکاری بین پلیس و دادستان مورد احترام خواهد بود برای جامعه است. آن را ممکن است نیاز شدید آموزش از هر دو گروه به reseed درک درستی از آنچه مورد نیاز است به مبارزه با جرم و جنایت و حفاظت از منافع عمومی است. من به آن را ببینید که آموزش از جمله اولویت است. من با استفاده از اختیار دادستانی — به جای اعلام عدم شارژ توسط دسته, برای خرده فروشی و سرقت به عنوان مثال — به عنوان یک پایه و اساس برای تخصیص منابع.

ضمنا تعمیر رابطه معنا نیست که پلیس دریافت یک پاس وقتی که می آید به رفتار مجرمانه. آنها پاسخگو خواهد بود, درست مثل هر کس دیگری اگر آنها در تماس با سیستم عدالت کیفری.

باب Fioretti: همانطور که در حال حاضر وجود دارد این است که جنگ علنی بین دولت اوباما و پلیس در هر سطح. این باید پایان یابد. افسران پلیس سزاوار حمایت از کار و نه پشت دست او است. من به تازگی تایید شده توسط FOP در این مسابقه است. اگر انتخاب ما از نزدیک کار با هم برای نگه داشتن ساکنان Cook County امن است.

وثیقه اصلاحات در Cook County, ستایش شده است برای کاهش تعداد زیادی از مردم برگزار شد و در زندان در حالی که در انتظار محاکمه, اما آن را مورد انتقاد قرار گرفته برای ساخت عمومی کمتر امن است. آیا شما به حمایت از این تغییرات ؟ چرا که نه ؟ چه مراحلی باید انجام شود ؟

کیم فاکس: اولویت ما این است که امنیت عمومی است که چرا متهمان که یک تهدید است که به ایمنی و یا در حال حاضر یک خطر بازگشت نیست برای محاکمه در بازداشت هستند. پیگیری ما از عدالت و قانون اساسی ما نیز نیاز به به رسمیت شناختن آن است که افراد برائت قبل از محاکمه.

برای من امنیت عمومی است, بهترین خدمت هنگامی که ما در حال رسیدگی به کسانی که در واقع یک تهدید برای جوامع ما به جای اسامی کسانی که به سادگی ضعیف و قادر به ارسال پیوند برای خشونت پرهیزی در جرم. نه تنها ما مالیات دهندگان هزینه میلیون ها دلار در هر سال از طریق سیستم فعلی اما آن است و نه در خدمت امنیت عمومی. این یکی از اولین راه های ما شروع به ساختن سیستم عدالت کیفری عادلانه تر. ما واقعا شروع به نگاه چگونه ما به عدالت و عدالت به عدالت کیفری. هیچ کس بالاتر از قانون است اما زمانی که ما در عمل در یک وضعیت که در آن 60 ٪ از کسانی که زندانی در زندان شهرستان هستند به سادگی وجود ندارد چرا که جرم آنها اما از آنجا که آنها نمی تواند استطاعت به قید وثیقه پس از آن ما غارت آنها را از اعتماد که سیستم ارائه مساوی عدالت در چشم قانون است.

لایحه کانوی: من متعهد به توقف غیر قابل توجیه حبس بدون خشونت مجرم را به این منظور قدردانی می کنم که با قرار وثیقه اصلاحات فعال است بیشتر از کسانی که بدون خشونت مجرم برای حفظ آزادی و کرامت خود را. اما هنگامی که شما باید اسلحه مجرم دستگیر شدن بیش از آخر هفته و در خیابان توسط دوشنبه بعد از ظهر چیزی کار نمی کند. ما نیاز به تعمیر سیستم مطمئن شوید که کسانی که یک خطر برای جامعه ما نیست فقط پیاده روی رایگان.

دانا بیشتر: وثیقه اصلاحات مورد نیاز است اما کاهش جمعیت زندان نباید رانندگی نیروی. ما نیاز به اصلاحات از آنجا که ما باید تصمیم گیری آگاهانه تر در مورد پایه و اساس. وثیقه اصلاحات نیاز به یک نگاهی از نزدیک در چگونه ما در برخورد با بازداشت در نور ماهیت جرائم جنایی تاریخ, احتمال تکرار جرائم اعتیاد و سلامت روان و روابط به جامعه است. غیر خشونت آمیز مجرم با کمی و یا بدون سابقه کیفری باید به درمان متفاوت از خشونت مجرم با سوابق کیفری است. نکته این است که با قرار وثیقه تصمیم گیری باید بر اساس امنیت جامعه به جای هزینه است.

عمده فروشی آزادی مجرم قطعا کاهش جمعیت زندان اما صرفه جویی در هزینه های به مراتب مهم تر از قیمت ما پرداخت در تکرار خشونت و صلح از ذهن است. ما نیاز به تغییر تاکید قرار داده و ایمنی پیش از کاهش هزینه. یک رویکرد منطقی به این معنی ما می تواند به بهبود سیستم و اقامت در کنترل جمعیت زندان.

باب Fioretti: هیچ کس می خواهد برای دیدن کسی که رنج کشیده در زندان به دلیل آنها نمی توانیم 100 دلار اوراق قرضه. به عنوان یک حقوق مدنی وکیل من مدت طولانی است که یک مدافع برای افراد فقیر و بی بضاعت دریافت عادلانه تر لرزش در سیستم عدالت. اما من-اوراق قرضه و یا نظارت بر خانه برای ماشین jackers و کسانی که داشتن و استفاده از اسلحه های غیر قانونی و مخالف عقل سلیم و قطعا باعث می شود مردم کمتر امن است. دولت فعلی آمریکا را در موقعیت اجازه می دهد درب گردان برای جنایتکاران است غیرقابل دفاع و غیر قابل توضیح.

چه حرفه ای را تجربه خواهد شما را به این کار وکیل دولت است که بهترین شما واجد شرایط برای رسیدگی به دفتر طیف گسترده ای از کیفری و مدنی موارد ؟

کیم فوکس: من تمرین قانون برای بیش از 20 سال و من در حال حاضر مشغول خدمت در نقش Cook County, وکیل دولت. قبل از انتخاب شدن به وکیل دولت من به عنوان رئیس ستاد کوک کانتی رئیس جمهور هیئت مدیره. برای بیش از یک دهه من به عنوان یک دستیار وکیل دولت و همچنین به عنوان یک دادستان ارشد در طبخ عمومی کانتی نگهبان ،

لایحه کانوی: من دستیار وکیل دولت در Cook County, دولت اوباما از 2006-2012. در سال وجود دارد, من محاکمه طیف وسیعی از جرایم از جمله مواد مخدر و جنحه ترافیک موارد پیوند دادگاه و جرم و جنایت خشونت آمیز. از 2009-2012 من در ویژه تعقیب اداره در فساد و جرائم مالی واحد. وجود من تحت پیگرد قانونی قرار فساد مالی از جمله اختلاس محلی مقامات. پس از ترک دولت در دفتر وکیل من همچنان به انجام pro bono جنایی کار می کنند.

پس 2012, من به عنوان یک افسر اطلاعات نیروی دریایی در ذخایر. در سال 2017, من اعزام به قطر و افغانستان به رهبری یک تیم وظیفه با هدف قرار دادن طالبان منابع مالی و اخلال در جریان سلاح به مبارزان. من آوردن که تجربه به وکیل دولت را بنابراین ما می توانیم به طور مشابه اخلال در تامین مالی و واردات غیر قانونی سلاح به طبخ شهرستان است.

دانا بیشتر: وکیل دولت کار بستگی اعتماد. اجرای قانون نیاز به دانستن دولت اوباما (سائو) ما را به اتهامات مطبوعاتی که در آن شواهد حکم. شهروندان نیاز به دانستن سائو برگزار خواهد شد عاملان پاسخگو باشد. قربانیان نیاز به دانستن سائو است که قصد در ارائه عدالت و انصاف.

که تعریف درست از عدالت ترمیمی. آن را گرفتن و انتشار است. آن نه من-پیوند خشونت مجرم (با نظارت الکترونیکی) بر روی خیابان. آن را به یک تعادل تهاجمی محاکمه و عدالت.

من در حال اجرا به دلیل فوکس باید جایگزین صالح دادستان و وکیل با تجربه و یا طبخ شهرستان خواهد شد در ادامه به رنج می برند از یک بیماری همه گیر از جرم با خشونت و اغلب عواقب کشنده.

من تنها نامزد در رقابت با جنایت محاکمه تجربه هر دو به عنوان یک دادستان و یک دستیار ما وکیل است. هیچ نامزد دیگر من عمق و وسعت حرفه ای و تجربه حقوقی:

  • به عنوان دادستان, من موفق, تحقیقات و تلاش موارد قبل از دولت و fderal داوران که منجر به محکومیت قاتلان متجاوزان مسلح و یقه سفید جنایتکاران.
  • به عنوان یک بازی تنظیم نوشتم مقررات حاکم بر قمار نظارت رعایت به عنوان اولین مشاور کل ایلینوی بازی های هیئت مدیره و در انجام این کار کمک به ایجاد $1.5 میلیارد 20,000 کارکنان صنعت برای دولت است.
  • به عنوان یک کسب و کار اجرایی من کمک کرد تا مدیریت یک شرکت حقوقی با 900 وکلا در عمل به عنوان شریک مدیریت از شیکاگو و نشست روی تخته از داد و ستد عمومی شرکت.
  • به عنوان یک وکیل من تمرین شده اند به طور مداوم از سال 1984; و من در حال حاضر یک مدنی litigator زمان و به رسمیت شناخته شده پیروی از مقررات ،
  • به عنوان یک مدافع به دست آورد عفو برای سه مستحق افراد جوان که در حال حاضر پیشرو تولیدی و انجام زندگی.
  • به عنوان یک مربی من آموخت آزمون وکالت قانون در کنت برای سال های بسیاری از این بهار من شروع به عنوان استاد کمکی در شمال غربی در قانون و انطباق.

به عنوان یک عضو فعال حقوقی حرفه من کمک به جامعه و/یا به رسمیت شناخته شده توسط رسانه ها و هم برای کار من.

o CBA Gaming کمیته صندلی (تشکیل گروه).

o رئیس جمهور, 500-عضو انجمن بین المللی بازی مشاوران.

o مقالات حقوقی مجلات و رسانه های جمعی و نشریات.

o مشاوره حقوقی همکاران.

o 2019 Crain قابل توجه حقوقدانان

o 2018 شیکاگو کسب و کار مجله زنان از نفوذ

o 2018 زنان ارزد

o 2018 پیشگامی در پیروی از مقررات قانون

o بهترین وکلا در امریکا (2016-2020)

o موارد یافتند و در نتیجه سه میبخشد.

باب Fioretti: من تنها نامزد در رقابت با گسترده تجربه در دولت عمل خصوصی و قلمرو سیاسی. من به عنوان یک وکیل در دفتر دادستان کل و برای شهر شیکاگو تحت هر دو عنوان اولین زن و اولین آفریقایی-آمریکایی شهردار. من تا به کمک کسانی بودند که به ناحق متهم و زندانی در حالی که در همان زمان همیشه به شدت به حمایت از اجرای قانون در تلاش خود را برای امن نگه داشتن جوامع ما.

هر نامزد برای دولت وکیل قابل توجه سیاسی حامیان و خیرین. چه می توانید انجام دهید برای اطمینان از که آنها لازم نیست که بی تاثیر در دفتر خود را ؟

کیم فاکس: ما ارزیابی هر مورد بر اساس حقایق و شواهد و قانون است. ما همچنین اضافه شده یک لایه اضافی برای اطمینان حاصل شود که ما عامل با بالاترین یکپارچگی در سال 2017, استخدام دولت اوباما را اولین رئیس اخلاق افسر. نقش اخلاق در افسر است به اطمینان حاصل شود که وکیل دولت و دستیار او وکلای عمل در بالاترین استانداردهای اخلاقی.

لایحه کانوی: تحت دولت فعلی وکیل اند و میلیون ها دلار از مالیات دهندگان را به لحاظ سیاسی متصل جمع آوری کمک و مشتریان خود را و ما را دیده اند به خوبی متصل پیاده روی رایگان در حالی که دیگران پرداخت قیمت برای همان جرم. Cook County شهروندان شایسته خارجه آمریکا که تضمین خواهد شد که عدالت برای همه صرف نظر از نژاد و کد پستی و ثروت و یا ارتباطات سیاسی. دفتر من به ارمغان بیاورد جدید استانداردهای شفافیت و صراحت در مورد تصمیم گیری و تخصیص منابع به طوری که هیچ سوال وجود دارد در مورد چگونه عمل می کنیم. ما در حال رفتن برای پایان دادن به درمان ترجیحی و مطمئن شوید که تمام موارد به کار گرفته همان بدون در نظر گرفتن مشخصات متهم یا قربانی. و برای مبارزه با یار شهرک دیده ایم با ملک مالیاتی وکلا مانند Ed Burke من امتناع از کمک های مبارزات انتخاباتی از اموال مالیات وکلا هر دو در حال حاضر و در آینده است.

دانا بیشتر: من اختصاص داده شده به یک و تنها یک تاثیر: قانون. من بسیاری از اهدا کنندگان می دانند که پول ادویه کاری هیچ به نفع من زمانی که قانون شکسته شده است. بر خلاف مخالفان من, من مدیون یا کنترل ماشین سیاستمداران و پول بزرگ ، یکی از مخالفان من است که تامین مالی توسط خود میلیاردر پدر که شرکت اجرا از ایلینوی برای درگیر شدن در پرداخت-به-بازی بازی طرح را به نفع خود سرمایه گذاری بازنشستگی قرارداد. (ایلینوی پس از آن به تصویب یک قانون برای جلوگیری از این فعالیت ها است.) من استقلال از این منافع این است که من بزرگترین دارایی … و ماشین بزرگترین نگرانی است.

باب Fioretti: من می خواهم رفتار خودم همان راه من به عنوان ارزیاب. من قبول کمک های مبارزات انتخاباتی از توسعه دهندگان در بخش. با توجه به مطالعات مختلف من مستقل ترین Alderman در طول دو دوره است. من رای به نفع من بخش. به عنوان وکیل دولت هیچ مبارزات انتخاباتی سهم هیچ تماس از مردم بسیار مهم است و هیچ رئیس سیاسی را تحت تاثیر قرار هر تصمیم من را. همان زمانی که من Alderman.

چه خواهد شما را به زمان تاخیر بین اتهام و محاکمه متهمان در Cook County Jail?

کیم فاکس: یکی از بزرگترین تغییرات ما را ساخته اند به کوتاه شدن تاخیر ما را دیده اند بین اتهام و محاکمه ظهر است اجرای اختیار ما نمودار است. این نمودار با این نسخهها کار برای توانمند سازی خط آسا را به تصمیم گیران و به سادگی بهترین و منصفانهترین نتایج در موارد خود را. از طریق این تلاش موارد به کار گرفته شده بیشتر کارآمد انحراف برخی به تخصص دادگاه در حالی که کاهش موارد جرم جمع شدن. علاوه بر این تعداد دو سال از موارد کاهش 5% و تعداد دو سال از قتل بوده است 13% کاهش.

لایحه کانوی: یکی از اولین چیزهایی که من انجام خواهد داد به عنوان وکیل دولت این است که انجام یک بررسی کامل از دفتر بودجه. هنگامی که ما می دانیم که چگونه ما پول صرف بودن ما می توانیم دوباره اختصاص منابع بیشتر به طور موثر و که شامل ساده تعقیب خط لوله است.

دانا بیشتر: این مشکل می تواند تا حد زیادی حل و فصل شده توسط آموزش دادستان به توسعه موارد به طوری که آنها “برای محاکمه” در وهله اول. دادستان باید حداقل رساندن تعداد موارد زمانی که دولت اوباما رضایت به “توافق” تاریخ به دلیل آن است که آسان است. موافقت با متهم وکیل به “لگد مورد” توقف سریع محاکمه ساعت خروج متهم نشسته در زندان بدون روز خود را در دادگاه. پاسخ دادن به “برای محاکمه” فشارهای دفاع وکیل را نیز دریافت “برای محاکمه” و یا پرداخت عواقب آن با مشتریان خود را.

هیچ چیز وجود دارد که دولت می تواند انجام دهد در یک متهم در حال حرکت به ادامه اما در برخی از نقطه دولت می تواند به دنبال یک قاضی پشتیبانی برای تنظیم تاریخ محاکمه. ما نیاز به انجام این کار بیشتر.

آگاهانه در رابطه با اجرای قانون نیز می تواند کوتاه شدن تاریخ دادگاه بار. اگر پلیس به دنبال چه می دانید و آنچه مورد نیاز است به صورت آزمایشی در ابتدا وکیل دولت می تواند به دادگاه آمادگی بسیار سریع تر است.

باب Fioretti: بیشتر منابع مورد نیاز برای هر دو دادستان عمومی و مدافعان. اما واقعیت این است که برخی از وکلای مدافع دیدن تاخیر به عنوان یک مزیت برای مشتریان خود و استفاده از آن به عنوان یک تاکتیک است. کاهش متهمان در زندان گیر کرده برای عدم نقد باند در حال حاضر کوتاه تاخیر و یا حداقل آنها را قابل تحمل تر برای این متهمان که می تواند با خانواده خود را در حالی که در انتظار محاکمه است. همچنین من حمایت کرده اند برای شهرستان خود را بسیار خود را crime lab. بزرگ انباشت شواهد در دولت Police Crime Lab یکی از دلایلی است که گاهی اوقات برای تاخیر در محاکمه خرما برای طبخ شهرستان متهمان.

مدنی تقسیم باراک اوباما جمع آوری قضاوت که بازگشت به مالیات دهندگان سه برابر بیشتر از پول بودجه ، کوک کانتی ایالت وکیل مدنی بخش بازیابی مراتب کمتر پول است. این است که چرا ؟ آنچه را که شما در مورد آن انجام?

کیم فاکس: کوک کانتی ایالت دفتر دادستان مدنی اداره (کابین) در خدمت شهرستان 5.4 میلیون نفر با منابع محدود. من که اقدامات عمرانی اداره به افزایش پرسنل به حدود 80 دستیار دولت وکیل است که ما را قادر به افزایش تعداد موارد ما رسیدگی به بیش از 25 ، 000 در سال است. ما دیده ایم یازده درصد افزایش در درآمد حاصل از قبلی سال مالی. قبلا کابین وکلای شده بود دست زدن به بیش از دو و نیم برابر caseload از همسالان خود. تحت رهبری من ما کاهش می یابد که caseload افزایش راندمان و بهره وری در حالی که افزایش درآمد است. در چند سال گذشته ما تاکسی تیم نیز با شکست ناعادلانه مهاجرت فدرال سیاست هایی که به ما حمله آسیب پذیر ترین حقوق شهروندان را شکست داد یک 2nd amendment تهدید به طبخ شهرستان را عقل سلیم حمله سلاح های ممنوع و خواستار پاسخگویی از مصرف کنندگان بارگذاری و Facebook که قرار دادن مردم در معرض خطر است.

لایحه کانوی: در سال اول به تنهایی وضعیت فعلی ما را وکیل تایید شده نزدیک به 80 میلیون دلار در تجدید نظر مالیات بر دارایی, میلیون ها نفر از آن رفت و به مشتریان خود اهدا کنندگان و متحدان. که پول نیست فقط از جایی آمده — آن را تخلیه از دولت های محلی. هنگامی که او تایید شده نزدیک به 2 میلیون دلار در بازپرداخت به Ed Burke مشتری بیش از نیمی از بودجه برای برينگتن مور مدارس. من باز به ارزیابی امور مدنی ما را بدست آورد اما در ابتدا ما نیاز به توقف funneling مالیات دهندگان دلار به لحاظ سیاسی در ارتباط است.

دانا بیشتر: وقت گرفته است استفاده از این منبع درآمد برای مالیات دهندگان. او کاهش کارکنان در مدنی تقسیم به نصف و سپس infamously برون سپاری کار به شرکت های خصوصی. او همچنین می دانست که در این شهرستان پرداخت 500 دلار در ساعت برای خدمات حقوقی بیش از این جایز دولت رای دادن.

رئیس مدنی را بدست آورد که در این “پشت پا زدن” به قبلی خود استوار بود و هرگز مورد بررسی برای سرقت از خدمات صادقانه و یا سوء رسمی. این یکی دیگر خودنمایی نمونه از فوکس را بی تجربگی و lapsing اخلاق. او باید recused سائو و ارجاع این پرونده به ایلینوی دادستان کل برای بررسی است. او همچنین باید اشاره او مدنی رئیس بخش به ایلینوی وکیل ثبت نام و انضباطی کمیسیون (ARDC) برای بررسی است. فوکس ممکن است گناه از Himmel تخلف در حق خود است. SCOTUS’ Himmel تصمیم بر آن است که هر قانونی مجوز می تواند به حالت تعلیق برای عدم گزارش سوء رفتار توسط یکی دیگر از وکیل.

تحت منشور اخلاقی برای وکلا و ما ملزم به ارائه گزارش فعالیت و یا خود ما مجوز در معرض تهدید هستند.

فوکس همچنین بازار سیاهی او سیاست را نمی پیگرد غیر خشونت آمیز مواد مخدر دارندگان. اما آنچه او نمی گوید این است که چه مقدار پول عمل هزینه شده است این شهرستان در عمران forfeitures از فروشنده دارایی. می تواند ده ها میلیون نفر در هر سال. آن است که یک سیاست غلط است که باید معکوس شود.

باب Fioretti: این یکی از شکست های فعلی دولت در دفتر دادستان. من خواهد بود بیشتر تهاجمی در عرصه مدنی. برای مثال با وجود تعداد زیادی از Sterigenics قربانیان بالقوه زندگی در Cook County نمی جوانه زدن شنیده شد از کیم Foxx. همچنین بسیاری درک نمی کنند که وکیل دولت است آخرین دفاع در برابر ظالمانه اموال مالیاتی وکلا مانند Ed Burke. من از نزدیک مورد مداقه قرار دادن هر ظالمانه بزرگ شکستن و رفتن به دادگاه برای معکوس کردن آنها در صورت لزوم.

چه شخصیت تاریخی از ایلینوی دیگر از آبراهام لینکلن (چرا که همه در Abe) آیا شما را بیشتر تحسین و یا الهام گرفتن از? لطفا توضیح دهید.

کیم فوکس: من بیشتر تحسین ایدا B. چاه. ایدا ب چاه بود حقوق مدنی و فعال حقوق زنان. به عنوان یک روزنامه نگار او به دنبال افشای وحشت از خشونت نژادی جنوبی در عمیق نژادی تقسیم در شیکاگو است. او ثابت قدم بود و در این باور است که آفریقایی-آمریکایی رهبری بود و مهم در پیشرفت جوامع ما به ویژه رهبری از زنان آمریکایی آفریقایی تبار.

لایحه کانوی: کلارنس Darrow. Darrow کار کردن برای امریکا کار به خانواده ها کمک الهام بخش کشور ما مردمی جنبش است. او در دفاع و تعریف حقوق و قانون اساسی ما و در حالی که آن را نمی توانست به آسان گرفتن در تثبیت قدرت Darrow تعهد به عدالت و کمک به ساخت یک سیستم حقوقی عادلانه تر برای نسل های به دنبال.

دانا بیشتر: Carl Sandburg, برنده جایزه پولیتزر شاعر و portrayer از همه چیز شیکاگو — “طوفانی, husky, brawling شهر بزرگ شانه” — به قلم کلماتی که الهام بخش زندگی حرفه ای من سوخت و شور و شوق من برای تعمیر سیستم عدالت کیفری: “هیچ چیز اتفاق می افتد مگر اینکه اول ما در خواب!”

باب Fioretti: مارتی Bartelme. او اولین زن قاضی منتخب در ایلینوی بزرگ تمرکز کار خود را در حدود نوجوانان عدالت. من فکر می کردم خیلی در من ایجاد یک پارک و نام آن را بعد از او. وجود دارد یک بیوگرافی از او اچ در یک پلاک به افتخار او در شمال غرب گوشه ای از پارک در مونرو و Sangamon. من امیدوارم که مردم که دیدن و لذت بردن از پارک یک لحظه به جزئیات در این مورد استثنایی که چنین بخش مهمی از تاریخ ما از عدالت در ایلینوی.

چه تلویزیون مورد علاقه خود را جریان و یا مبتنی بر وب نشان می دهد تمام زمان. چرا ؟

کیم فاکس: سیم

لایحه کانوی: سیم. این اولین از نوع خود به دقت به تصویر کشیدن ارتباط از مشکلات عمده شهری شهرستان مانند بالتیمور. همچنین Michael B. Jordan, Idris Elba و Wendell Pierce. گفت: به اندازه کافی.

دانا بیشتر: مشخصه ، بله مشخصه فیلم! آنها همیشه یک پایان خوش و آنها همیشه انتقال حس امید به آینده.

باب Fioretti: شگفت انگیزی خانم Maisel; جوان شلدون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>