تظاهرات و راه آهن اختلال توسط مردم نشان دادن همبستگی با ارثی مرطوب’suwet’en سران مخالف ساحلی GasLink پروژه

RCMP شروع به اجرای یک دستور در اوایل این ماه است که جلوگیری از تداخل با ساخت و ساز از یک $6.6 میلیارد دلار گاز طبیعی خط لوله گاز در شمال بریتیش کلمبیا.

در اینجا این است که یک جدول زمانی از اختلاف همراه با راه آهن اختلال توسط مردم نشان دادن همبستگی با ارثی مرطوب’suwet’en سران مخالف ساحلی GasLink پروژه:

Dec. 31, 2019 — B. C. دیوان عالی کشور کمک های مالی ساحلی GasLink دستور فراخوانی برای حذف هر گونه موانع از جمله کابین و درب بر روی هر جاده ها, پل ها و یا سایت این شرکت شده است مجاز به استفاده از.

Jan. 1, 2020 — مرطوب’suwet’en اول کشور در خدمت ساحلی GasLink با اخطار اخراج گفتن شرکت کارگران “در حال حاضر خاطی” خود unceded خاک.

Jan. 27 — British Columbia دولت منصوب سابق و جدید دموکرات MP ناتان کالن به عنوان استانی ارتباط با مرطوب’suwet’en ارثی ستاد در LNG و خط لوله و اختلاف است.

Jan. 30 — ارثی روسای مرطوب’suwet’en توافق به مدت هفت روز از جلسات با استان است.

Feb. 5 — مذاکرات که در نظر گرفته شده بودند به د-تشدید اختلاف شکست پس از دو روز.

Feb. 6 — معترضان در بلویل, Ont., شرق تورنتو شروع به نگه داشتن ترافیک راه آهن.

Feb. 7 — از طریق راه آهن توقف خدمات همراه یکی از شلوغ ترین مسیرهای به دلیل بلویل محاصره. همه سفر بین تورنتو و مونترال لغو شده است. Canadian National Railway دست آوردن یک دستور دادگاه برای پایان دادن به تظاهرات توسط اعضای Tyendinaga Mohawk خاک در نزدیکی بلویل. معترضان همچنین شروع اختلال در پورت در ونکوور و دلتا, B. C.

Feb. 8 — معترضان در تورنتو مختل Canadian Pacific Railway ترافیک در حال حرکت را از طریق مرکز شهر.

Feb. 9 — Kahnawake Mohawk اعضای جامعه جنوب مونترال راست محاصره در CP خط راه آهن.

Feb. 10 — تظاهر کنندگان در منطقه مونترال اخلال در رفت و آمد قطار خدمات در Exo Candiac خط. یک سرویس اتوبوس شاتل است که در اثر آسیب دیده ایستگاه های راه آهن.

Feb. 11 — CN متوقف می شود حمل و نقل بین Prince George B. C. و شاهزاده روپرت, B. C., به دلیل محاصره در نزدیکی Hazelton, B. C. این شرکت می گوید این گفتگوها بیش از 150 قطار حمل و نقل پس از محاصره آغاز شده در فوریه. 6.

Feb. 12 — Manitoba دولت می گوید آن را ممکن است به دنبال یک دستور دادگاه برای پایان دادن به محاصره در یک خط راه آهن غرب از وینیپگ اما CN دست خود را در دادگاه. RCMP نیز به طور رسمی پایان اجرای عملیات در منطقه ای از شمال قبل از میلاد است که در مرکز این خط لوله اختلاف است. دو ارثی مرطوب’suwet’en روسای شروع یک قانون اساسی چالش از سوخت های فسیلی پروژه به عنوان نخست وزیر جاستین ترودو خواستار تظاهرات در سراسر این کشور به رعایت قانون.

Feb. 13 — CN تعطیل عملیات خود در شرق کانادا. راه آهن می گوید محاصره کرده اند به پایان رسید در این استان است و ممکن است پایین آمده به زودی در بریتیش کلمبیا اما به دستور یک دادگاه در انتاریو هنوز به اجرا گذاشته و همچنان به نادیده گرفته می شود.

Feb. 14 — یک راه آهن محاصره که متوقف آموزش ترافیک به و از بندر شاهزاده روپرت برداشته شده است به عنوان اولین سازمان ملل رهبران برای دیدار با فدرال و استانی سیاستمداران است. یک تاریخ برای آن که نشسته است به مرتب شود. CN سخنگوی Jonathan Abecassis می گوید محاصره برداشته شد یک شبه.

Feb. 15 — بومی خدمات وزیر مارک میلر می گوید: “متوسط پیشرفت” ساخته شده بود در گفتگو با Mohawk اولین کشور در بیش از یک راه آهن محاصره که تعطیل قطار خدمات در سراسر بسیاری از شرق کانادا. اما میلر کاهش یافته است می گویند چه پیشرفت ساخته شده بود پس از دو ساعت از جلسات Tyendinaga Mohawk خاک در نزدیکی Belleville, Ont., گفت: او را رساندن این پیام به نخست وزیر جاستین ترودو به طور مستقیم.

ویرایش

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im