‘یک شروع بسیار خوب’: وزیران قرار دادن مذاکرات خط لوله با مرطوب’suwet’en ستاد برای روز

فدرال تاج-بومی روابط وزیر کارولین بنت و بریتیش کلمبیا بومی روابط وزیر اسکات فریزر وارد شده به طور جداگانه برای دیدار با ارثی روسای شروع آستین به دنبال مذاکرات در بن بست.

SMITHERS — ارثی روسای مرطوب’suwet’en نشسته پایین پنج شنبه با ارشد وزرای دولت به بحث در مورد خط لوله و اختلاف که ناشی از تظاهرات در سراسر این کشور تعطیل حمل و نقل مسافر خدمات راه آهن.

فدرال تاج-بومی روابط وزیر کارولین بنت و بریتیش کلمبیا بومی روابط وزیر اسکات فریزر شروع به بلند مدت به دنبال مذاکرات در اواخر بعد از ظهر و پیچیده پس از حدود سه ساعت و با برنامه ریزی برای از سرگیری صبح جمعه.

“مولد و ما در حال ادامه فردا” گفت: Fraser, اضافه کردن خلق و خوی در اتاق بود “بسیار خوب بسیار محترمانه” اما آن را مناسب برای بحث در مورد جزئیات آنچه صورت گرفت.

“ما نمی خواهیم به هر چیزی را به خطر اندازد. ما تا به حال یک مولد روز امروز و ما به امید یک جامد فردا روز بیش از حد.”

بنت گفت این بود: “بسیار خوب شروع می شود.”


یک ضد خط لوله معترض راست yells در یک نرم افزار-خط لوله حامی خارج از مرطوب’suwet’en دفاتر در Smithers, B. C., پنج شنبه, 27 فوریه سال 2020 است. ارثی روسای مرطوب’suwet’en آماده به نشستن با ارشد و وزرای دولت در روز پنج شنبه پس از دو از آن دیرینه شرایط مواجه شدند در طول مدت برنامه ریزی کرد.Freda Huson یک سخنگوی Unist’ot’en اردوگاه که راه اندازی شده است در نزدیکی این خط لوله کار سایت گفت: این نشست روز شنبه تنها تحت پوشش معرفی و خلق و خوی بود و احترام. او گفت که او نمی خواهد شرکت در روز جمعه از آنجا که این نشست تنها شامل سر سران و مقامات دولتی.

جاناتان هیوارد / کانادا پرس

ارثی رئیس Na’moks چپ بدون ساخت یک بیانیه است. قبل از اینکه جلسه شروع شد و هر دو RCMP و ساحلی GasLink گفت: آنها توافق کردند که شرایط درخواست شده توسط ستاد اجازه می دهد تا بحث به پیشرفت است.

گاز طبیعی شرکت توافق کردند که به دو روز وقفه در فعالیت های خود در شمال غربی کلمبیا در حالی که RCMP متعهد به پایان دادن به گشت همراه بحرانی جاده در حالی که مذاکرات گشوده است.

روسای ستایش حرکت در یک بیانیه منتشر شده قبل از مذاکرات رو در جریان است.

“ما اعتقاد داریم این شرایط ارائه این فضا ما باید قادر به نشستن در پشت میز در ایمان خوب و مثبت در مسیر رو به جلو کردند.”

“ما بسیار نزدیک هستیم و باید نام استانی و فدرال دولت برای حمایت از این ده-تشدید فعالیت به طوری که این موضوع می تواند حل و فصل شود.”


وزیر تاج-بومی رابطه با کارولین بنت می رسد در Smithers, B. C., پنج شنبه, فوریه. با 27 سال 2020 است. وزیر همراه با استانی همتایان خود دیدار خواهد کرد, بعد از امروز با مرطوب’suwet’en ارثی ندارند.

جاناتان هیوارد / کانادا پرس

این ستاد گفت: این جلسه با بنت و فریزر یک”گام اول” اشاره به هر دو نخست وزیر جاستین ترودو و B. C. برتر جان هرگن کاهش یافته و دعوت به بحث طولانی نهفته مسائل که به دست آورده اند تازه فوریت در هفته های اخیر.

روسای’ مخالفت با یک گاز خط لوله برش در سراسر قلمرو سنتی خود را همراه با تلاش برای محدود کردن حضور پلیس در زمینهای خود برانگیخته اند نشان می دهد که از پشتیبانی در سراسر کشور است که باید متوقف سرویس راه آهن برای سه هفته گذشته.

بنت گفت که او امیدوار جلسات خواهد هموار کردن راه برای پایان دادن به اختلاف و تظاهرات.

“بدیهی است که این بسیار مهم است,” او گفت: لحظاتی پس از ورود به Smithers. `”ما بار دیگر بر ما علاقه ای به صحبت کردن به’suwet’en ملت و مسائل خود را عنوان و حقوق.”

هرگن گفت او در دیدار با ارثی رهبران دو بار در طول سال و نیم گذشته و آماده است برای نشستن با آنها را دوباره وجود دارد اما باید شرایط را برای گفتگوی سازنده.

فریزر درک جامعه را اداره مسائل و بنت نشان دهنده تاج در کانادا بنابراین بهترین راه رو به جلو است برای آنها را به توان در جدول, او گفت:.

“من فکر می کنم که این گام خوبی است. من شده است به دنبال صلح آمیز و گفت و گو برای یک زن و شوهر از هفته و در اینجا ما,” او گفت:. “من به دنبال به جلو به هماهنگی به عنوان یک نتیجه از این بحث.”


ارثی رئیس Na’Moks دیده می شود در خارج از مرطوب’suwet’en دفاتر در Smithers, B. C., پنج شنبه, 27 فوریه سال 2020 است.

جاناتان هیوارد / کانادا پرس

بومی خدمات وزیر مارک میلر گفت: در این جلسه یک پیروزی برای باز کردن گفت و گو و حل و فصل مسالمت آمیز اما این تنها آغاز است به عنوان وجود دارد زمینه حقوق و مسائل مربوط به عنوان است که زمان را به حل و فصل.

مرطوب’suwet’en اعضای جامعه تقسیم می شوند در این خط لوله و حدود ده حامیان این پروژه جمع آوری شده در خارج از مرطوب’suwet’en در حالی که در این جلسه صورت گرفت.

بانی جورج سابق ساحلی GasLink کارمند که به توصیف خودش را به عنوان یک مرطوب’suwet’en مادر دست از بیانیه ای که او نسبت به مرطوب’suwet’en مردم است.

“توجه عمومی را به جامعه ما است که با داشتن یک اثر منفی بر روی مردم ما و فرسایش سنتی ما راه” جورج گفت: خواندن از این بیانیه است.

ارثی روسای نیست تصمیم گیرندگان خود به خود و به جای آن به معنای منعکس کننده اجماع قبیله خود را و یا خانه و رسیدن به تصمیم گیری با هم داخل یک سنتی, تنظیم, نام, جشن, خانه, او گفت:.

جورج گفت: او به این نشست دعوت اما او به اتاق رفت با دیگران و آنها ساخته شده است یک بیانیه گفتن گردهمایی که تمام ملت باید نشان داده شده است.


B. C. بومی روابط وزیر اسکات فریزر می رسد در مرطوب’suwet’en دفاتر جایی که او و وزیر تاج-بومی روابط کارولین بنت دیدار خواهد کرد ارثی ستاد در Smithers, B. C., پنج شنبه, 27 فوریه سال 2020 است.

جاناتان هیوارد / کانادا پرس

اختلاف بیش ساحلی GasLink پروژه خط لوله شده است مواج برای ماه اما وارد یک مرحله جدید در دسامبر. 31, 2019, زمانی که B. C. دیوان عالی کشور اعطا شرکت دستور فراخوانی برای حذف هر گونه مانع از هر گونه جاده ها, پل ها و یا سایت ها کار شده است مجاز به استفاده از در’suwet’en خاک.

RCMP نقل مکان کرد و در به اجرا درآوردن این دستور در فوریه. 6. ساعت بعد از معترضان شروع به نگه داشتن ترافیک راه آهن در خارج از Belleville, Ont., در همبستگی با مرطوب’suwet’en ارثی ستاد خنثی کردن حمل و نقل مسافر سفر راه آهن.

در اتاوا یک نماینده محافظه کار مجلس مورد سوال سهشنبه آیا محاصره تشکیل اعمال تروریسم.

داگ شیپلی قرار دادن به سوال عمومی ایمنی وزیر بیل بلر در هنگام شهادت در مجلس عوام امنیت عمومی و امنیت ملی کمیته.

این rookie MP گفت که او درخواست نمایندگی از یک تشکیل دهنده که او را فرستاده ایمیل پس از یک تعداد انگشت شماری از معترضان در منطقه بلویل روشن کردن آتش در نزدیکی و در خطوط راه آهن روز قبل از اقداماتی که شد محکوم کرد توسط ترودو.

“این اقامت می خواستم به دانم اگر زمان محاصره غیر قانونی است که اتفاق می افتد در سراسر کانادا هستند که تلقی به عنوان یک تروریست فعالیت؟” شیپلی پرسید.


ارثی رئیس Na’Moks دیده می شود در خارج از مرطوب’suwet’en دفاتر در Smithers, B. C., پنج شنبه, 27 فوریه سال 2020 است. ارثی روسای مرطوب’suwet’en آماده به نشستن با ارشد و وزرای دولت در روز پنج شنبه پس از دو از آن دیرینه شرایط مواجه شدند در طول مدت برنامه ریزی کرد.

جاناتان هیوارد / کانادا پرس

بلر گفت: آنها نمی شد و افزود دولت باید با دخالت پلیس توانایی شناسایی و بررسی فعالیت های جنایی در صلاحیت این دادگاه ها.

“این بسیار مناسب است که من مراقب باشید در انجام این کار به دلیل من نمی خواهم به تداخل با استقلال عملیاتی از پلیس و دادستان ها,” او گفت:. “اما در همان زمان بود که وحشتناکی ناامن عمیقا در مورد.”

RCMP کمیسر برندا Lucki شهادت در همان جلسه کمیته گفت: Mounties باید تشخیص بر نحوه اجرای یک دستور.

“البته اجرای آخرین گزینه” او گفت:. “این در مورد گفت و گو و تلاش برای پیدا کردن یک راه حل صلح آمیز به محاصره است.”

در استان انتاریو با پلیس در زمان پایین عمده محاصره نزدیک Tyendinaga Mohawk خاک در اوایل این هفته. اما حدود 20 تظاهرکنندگان جمع شده در نزدیکی ریل قطار در کینگستون, Ont., دورتر شرق در امتداد خط همان روز پنج شنبه صبح.

پلیس محلی گفت: این گروه جمع آوری شده در Canadian National Railway Co. گذشتن اما ترافیک قطار نشده بود آسیب دیده و افسران نظارت بر وضعیت.

پلیس ویکتوریا گفت: دو معترضان دستگیر شدند برای فساد پس از استفاده از یک ماده برای نوشتن پیام است که شامل ناسزا در ساختمان جلوی خانه و گردشگاه از B. C. قوه مقننه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im