یک هفته در خلاق: انگشت Lickin’ Crocs و موجودی تسلی نوستالژی

این عصاره از درام را یک هفته در, ایمیل خلاق, ایمیل جلسه. شما می توانید به اشتراک آن را در اینجا اگر شما می خواهم آن را در صندوق پستی خود را یک بار در هفته.

به انجمن خوش آمدید ‘یک هفته در, خلاق,’ دستچین شده انتخاب بهترین مبارزات به بیرون آمدن از درام خلاق با این نسخهها کار در هفته گذشته.

از مرغ سرخ شده Crocs به Whoppa آهنگ دلتنگ بازدید از موجودی تسلی در اینجا این هفته میدارد:

کروک-a-doodle-دوو

با توجه به تخصص آنها در همبرگر و مرغ سوخاری کاملا atypically فست فود مفاصل شده اند جسارت به جهان از مد. در سال گذشته مک دونالد ایجاد اعتیاد به مواد مخدره کلاه برداری با نام تجاری ‘Schnuggs که درو بر محبوب جوانان فرهنگ برندها مانند عالی. و بازگشت از آن à la mode ‘سطل کلاه’ این هفته KFC اعلام کرد collab با Crocs – کفش با نام تجاری است که انقلابی ‘زشت-مد.’ انداختن جدید Crocs به فرهنگ پاپ جهانی, هنرمند, من عشق زیادی به من عرضه های مشکوک و کفش در مجله مقاله.

کاهش یافته گنده

شما ممکن است به یاد داشته باشید او را از این بازدید به عنوان ‘Written In The Stars’ و ‘عبور’ در حال حاضر Tinie Tempah با یک مسیر جدید ‘Whoppa که قصیده به برگر کینگ امضا برگر. Tinie با نام کوچک طبیعت, برگر, عاشقان می توانید کد QR را اسکن و در اندازه بزرگتر بسته بندی برای ارتباط برقرار کردن با یک بیش از حد واقع بینانه دیجیتال کوچک Tinie برای صمیمی 360 تجربه.

موجودی ناراحتی

بسیار محبوب stop-motion mockumentary ‘موجودی تسلی’ شده است بازبینی توسط Born Free Foundation. Teaming تا با Aardman استودیو انیمیشن آگاهی در مورد وضع اسفناک حیوانات وحشی که در آن ‘مستند’ خود را روز به روز واقعیت است.

سیب سبز

پس از تبدیل شدن به کربن خنثی در مارس سال 2020 اپل متعهد شده است تا این را به عنوان یک نقطه شروع در مبارزه با تغییر آب و هوا. در یک heartwarming نقطه دره سیلیکون غول تکنولوژی اعلام کرد که تا سال 2030 آن می خواهد آن کل کربن می شود وجود ندارد.

این فقط نوک کوه یخ است و بنابراین اگر این دوز خلاقیت برگ شما را تشنه تر لطفا در درام خلاق کار می کند – صفحه اصلی خلاق از سراسر جهان است. شما همچنین می توانید مشترک به درام خلاق در خبرنامه و یا فهرست ما دور تا اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر