یک Whistler-نوع روستا برنامه ریزی شده است برای وست ونکوور Hollyburn کوه

منطقه وست ونکوور به دنبال ورودی عمومی در مخلوط توسعه مسکن در 350 هکتار از زمین واقع شده است که در اطراف برای اولین بار پرپیچ وخم به سرو کوه

جیم بیلی مدیر برنامه ریزی برای منطقه غرب ونکوور ایستاده در آنچه در نهایت خواهد بود سرو روستا در غرب ونکوور. آرلن Redekop / PNG

غرب ونکوور — در میان ثروتمندترین پستی کد در B. C. — در حال برنامه ریزی برای تنوع بخشیدن به آن سهام مسکن با Whistler-سبک روستا در دامنه Hollyburn کوه.

شهرداری منطقه در حال آماده سازی برای راه اندازی سرو روستای جدید توسعه مسکن است که می شکند الگوی چند دلار قلعه در وسیع بسیاری با یک سری از مشاوره.

چشم انداز برای 350 هکتار از زمین واقع شده است که در اطراف برای اولین بار پرپیچ وخم به سرو اسکی رفت و آمد مکرر است که برای مخلوط مسکن برای به عنوان بسیاری از 7000 ساکنان که شامل هدف ساخته شده اجاره و مقرون به صرفه تر و کوچکتر واحد مسکن.

انگلیسی, اقیانوس آرام, خواص و توسعه که صاحب اراضی انتظار جامعه خواهد شد و شامل یک مرکز مهدکودک و مراکز کتابخانه firehall یک مدرسه ابتدایی و یک فرهنگ و هنر فضا. یک منطقه عضو شورا گفت: این روستا حتی می تواند شامل یک مرکز تجاری که توسط یک استودیو فیلم و یا یک کلینیک مایو به سبک مرکز بهداشت.

“این رفتن به شامل کوچکتر بیشتر مقرون به صرفه واحد به جای بزرگ تک خانه خانواده” گفت: غرب ونکوور منطقه مدیر برنامه ریزی جیم بیلی. “وجود دارد در حال رفتن به آپارتمان ها و خانه گم شده وسط نوع واحد است. ما در حال تلاش برای ارائه متنوع تر, مسکن, خانه های کوچک مناسب تر برای خانواده ها.”

این ایده برای یک روستا حدود برای سال بوده است و این منطقه در حال آماده سازی برای شروع مشاوره ای عمومی و پروژه تا ساکنان می توانید می گویند آنچه در آن خواهد بود گفت: Coun. کریگ کامرون.

منطقه برنامه ریزی کارکنان را جلب توصیه هایی برای شورا بر اساس ورودی های عمومی گفت: بیلی.

کسانی که توصیه به احتمال زیاد کامل این سال یا اوایل سال آینده و شیرانی می گوید: از آن خواهد شد 2024 یا 2025 قبل از توسعه آماده است برای ساکنان.

کامرون در بخشی از یک فوقانی اراضی مطالعه بررسی کار گروه در سال 2015 که گذاشته طرح با هدف حفاظت از زیبایی های طبیعی و ویژگی های این منطقه است که شامل توسعه سایت از جمله افزایش فرصت تفریح و ایجاد محلات که “فراگیر و جمع و جور و پایدار است.”

نقد و بررسی توصیه می شود بدون توسعه مسکونی بالاتر از 1200 پا که 90 درصد از اراضی توسعه نیافته حفظ شود به عنوان “استفاده محدود و تفریح و سرگرمی.” آن نیز توصیه می شود انتقال از تراکم به روستا از دیگر مناطق فوقانی اراضی و توسعه “متنوع فعالیت های تفریحی” را از طریق یک سری از مسیرهای پیاده روی.

هدف این است که برای ساخت پایدار محلات که شامل مغازه ها و رستوران ها و دیگر امکانات و تسهیلات و مسکن برای “ساکنان در سنین مختلف توانایی ها و درآمد.”

کامرون گفت: شورای منطقه متعهد به توسعه زمین است که شامل یک قطعه زمین خریداری شده توسط شیرانی در 1930s.

“آنها در حال توسعه شده است این زمین از آن زمان” او گفت:. “برخی از مردم می گویند لازم نیست هر چیزی را ساخت. اما آن را متعلق به بخش خصوصی است و آنها حق دارند به منظور توسعه زمین. و ما لازم نیست که پول خرید آن را به عقب.” او حدس زده هزینه خرید زمین بازگشت خواهد top $1 میلیارد.

شیرانی توسط شرکت عامل با فرایند برنامه ریزی و در حال خارج نشده و با این ایده از یک روستا و تنوع سهام مسکن.

و زمین برای فروش نیست گفت: Bryce Tupper, BP را معاون برنامه ریزی و توسعه, و او نمی خواهد برآورد ارزش خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر