ساختمان های رها شده در Austin, Grand عبور تبدیل به جمعی بازار

کمی نم نم باران باران ریخت بر سر این هشت نفر ایستاده در مقابل یک گوشه خالی فروشگاه. هنگامی که یک زن و شوهر نشان داد تا حمل دو جعبه آنها فریاد زد در جشن.

آن را تهیه روز در “alt_Market” در بیشتر Grand عبور از محله. در داخل جعبه بودند ملزومات مورد نیاز به تنفس زندگی را به خالی کردن قفسه های جدید جمعی بازار است.

هر کس برداشت اقلام خارج از جعبه. یک بسته نرم افزاری از موز بود آویزان بر روی پایه های فلزی. سپس به آرامی روستایی قفسه ها پر شد با بطری آب خربزه, فلفل تازه, مواد غذایی کنسرو ماکارونی, پوشک, دئودورانت و خمیر دندان.

این alt_Marketuses “نگاهی به یک کتاب, ارسال کتاب” ایده های کوچک رایگان کتابخانه و اعمال آن را به مواد غذایی و سایر ملزومات. آن را نیز گسترش می یابد بر اساس این ایده توسط عامل در سوار کردن ساختمان های رها شده — دادن زندگی و معنا و مفهوم یک بار-روح سازه.

این دومین بازار قسط از Austin-بر اساس Alt فضای شیکاگو – جمعی از هنرمندان کار به reframe روایت از آنچه که از طرف غرب به نظر می رسد خارج از محدوده جرم و جنایت است. اولین بازار راه اندازی شد در آستین یک ماه پیش.

اردن Troy از بنیانگذاران Alt فضای شیکاگو گفت: بازار ایجاد شده بود به تحریک “جامعه و اقتصاد” و به جرقه راه برای مردم را به reimagine چه می تواند انجام شود در راه با ساختمان خالی.

“این بسیار ساده بود به ما; ما فقط با قرار دادن قفسه در یک ساختمان رها شده و خواستار آن بازار است.’ اما برای مردم آن محل شد برای آنها به جمع گفت:” جان گوشت گوساله از بنیانگذاران Alt فضا.

alt_ cofounders, Jon Veal, left, and Jordan Campbell, right, wait for their fellow organizers near the alt_ Market in Grand Crossing, Wednesday, July 15, 2020. | Anthony Vazquez/Sun-Times
alt_ cofounders جان گوساله چپ و اردن Campbell, مناسب, منتظر دیگر خود را سازمان نزدیکی alt_ بازار در گرند عبور شنبه 15 ژوئیه سال 2020 است. | آنتونی Vazquez/آفتاب نیوز
| آنتونی Vazquez/آفتاب نیوز

کار انجام شده در Austin, گیر افتاد, توجه جولی Yost, مدیر عمومی برنامه با بازسازی بنیاد و او پرسید: اگر آنها می توان به ایجاد یک بازار در بیشتر گرند عبور. او به آنها گفت که او می دانست که از یک گوشه خالی فروشگاه است که ایده آل خواهد بود.

“زمانی که من دیدم این بچه ها’ پروژه آن را فقط در کل حس برای ما به نوعی از منابع در محله است که ما می تواند کمک مواد غذایی و لوازم بیش از حد, اما همچنین که این می تواند یک جامعه مبتنی بر پروژه” Yost گفت. “بنابراین آن را نمی خواهد فقط در مورد بازسازی و یا Alt فضای بلکه ما می توانید شرایط را برای این چیزی که به رشد با محله.”

گوشت گوساله گفت: ساختمان این بازار تنها می تواند کار اگر جامعه خریداری شده به آن است. این به این معنی بسیاری از داوطلبان زندگی و یا کار در محله.

Lavon Tia کمک مته قفسه به قاب ورودی آن نصب شده. به عنوان کسی که زندگی فقط یک سنگ پرتاب دور از alt_Market او نمی تواند شادتر.

“به چیزی مانند این بسیار مهم که در آن مردم فقط می توانید به پایین به گوشه و ببینید چه چیزی وجود دارد” Tia گفت. “وجود دارد ظرف شویی و صابون در هفته گذشته و فقط وجود این واقعا ارزشمند و قابل دوام چیزها است.”

Tia گفت: وجود یک حس شادی از کودکان در محله که همچنین کمک به قرار دادن قفسه.

Lavon Pettis speaks about what it means for a community to have things that bring communities together near the alt_ Market in Grand Crossing, Wednesday, July 15, 2020. | Anthony Vazquez/Sun-Times
Lavon Tia صحبت می کند در مورد آنچه در آن به معنی برای یک جامعه به چیزهایی که جوامع را به هم نزدیک alt_ بازار در گرند عبور شنبه 15 ژوئیه سال 2020 است. | آنتونی Vazquez/آفتاب نیوز
| آنتونی Vazquez/آفتاب نیوز

فرهنگ شیکاگو میزبان یک هفته کباب پز برای کودکان در محله به عنوان یک راه برای مطمئن شوید که آنها چیزی برای خوردن در طول تابستان و در حالی که بچه ها به خوردن این گروه می آموزد و آنها را در مجموعهای از موضوعات.

“برای دیدن این افراد جوان بودند که بخشی از این [alt_Market] پروژه همان کودکان در روزهای چهارشنبه که به ما برای به دست آوردن غذا واقعا می آید دایره کامل” Aamina Lovie از بنیانگذاران فرهنگ شیکاگو است. “این افراد جوان بوده است در خارج از مدرسه در خانه گیر کرده تا آنها را به شرکت در ساختمان چیزی است که آنها زندگی می کنند در میان فوق العاده است.”

یکی دیگر از alt_Market است که برنامه ریزی شده به پاپ تا در انگلوود گاهی اوقات در ماه اوت, اما, آدرس دقیق برای هر بازار نکردن عمدا. Troy گفت: این بازار برای کسانی که زندگی در بلوک جایی که آنها واقع شده به طوری که آنها می خواهید مطمئن شوید که همسایه ها خدمت کرده است. اما آن را نیز برای جلوگیری از مقاومت از مسئولان شهرستان و گسترش جابه جایی.

“ما نمی فاش محل دقیق هر یک از سایت به دلیل ما می خواهیم برای حفظ یکپارچگی آن جوامع دست نخورده” تروی گفت. “ما درک می کنیم که با هنر می آیند gentrification و همچنین جابه جایی بنابراین برای ما مهم است برای حفظ یکپارچگی در محله شما در پیدا کردن این بازار است.”

گوشت گوساله گفت: وجود شدید داخلی بحث در Alt فضای مورد اینکه آیا به صحبت با رسانه ها در مورد این بازار. اما پس از شیکاگو به دست آورد در سراسر کشور توجه بیش از خشونت اسلحه در این تابستان آنها رفت جلوتر امید “این داستان طول می کشد محل داستان در مورد خشونت است.”

مانی راموس یک عضو سپاه در گزارش برای امریکا و نه برای سود نگاری برنامه که با هدف تقویت Sun-Times پوشش شیکاگو جنوب و غرب طرف.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de