ابوت Labs’ تبلیغ سریع COVID-19 آزمون به طور گسترده ای در دسترس در سراسر شیکاگو سان تایمز می یابد

Abbott Laboratories,’ ID در حال حاضر آزمون به صورت COVID-19 که می توانید صفحه نمایش یک نتیجه مثبت در عنوان کمی تا پنج دقیقه و یک نتیجه منفی در 13 دقیقه زمان بوده است توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان “یک کل جدید ballgame” در حال گسترش آزمایش برای این بیماری است.

اما آن را هنوز هم به طور گسترده ای در دسترس در شیکاگو و حومه شیکاگو سان تایمز بررسی یافت.

هر چند Lake County شرکت نمی خواهد می گویند که به تازگی تایید شده در آزمون های توزیع شده, دانشگاه شیکاگو بیمارستان مرکز پزشکی دانشگاه راش دانشگاه Illinois, سلامت, کون بزرگ سلامت و پزشکان مراقبت های فوری گفت: آنها ابوت تست سريع در برخی از مکان های خود را.

و Walgreens گفت: این ابوت rapid test در درایو خود را-از طریق تست سایت در Austin و Bolingbrook.

مدافع سلامت زنجیره ای از بیمارستان ها گفت: آن را ندارد ابوت سریع آزمون است.

یک بیمارستان یادبود نورث وسترن سخنگوی نمی گویند که آیا غربی دارای تست سریع. مرکز پزشکی دانشگاه لویولا در میوود و NorthShore University HealthSystem نمی پاسخ به درخواست برای اطلاعات.

خواست که آن را حمل جدید سریع تست ابوت فقط می گویند که از این شنبه گذشته در مجموع 566,000 ID در حال حاضر آزمون های توزیع شده برای تمام 50 ایالت واشنگتن پورتوریکو و جزایر اقیانوس آرام. این شرکت نمی خواهد با ارائه آمار و ارقام برای منطقه شیکاگو.

حتی در جایی که سریع تست در دسترس هستند در بسیاری از بیمارستان ها و درمانگاه ها ترکیب آنها را با خود در خانه آزمون ها و یا خارج از آزمایشگاه انجام شد. این بدان معناست که گرفتن نتایج هنوز هم می تواند یک زن و شوهر از روز یا بیشتر.

که این مورد در عجله و در دانشگاه شیکاگو بیمارستان.

رژیم صهیونیستی. J. B. پریتزکر شده است و مصمم است که تست ردیابی و درمان باید بخشی از برنامه ای برای بازگشایی دولت در اقتصاد است.

بیشتر تست در نظر گرفته شده است کلیدی برای مبارزه با بیماری کشنده با عنوان بسیاری از یک چهارم از کسانی که آلوده به اعتقاد بود بدون علامت با توجه به فدرال مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

اما در حال حاضر مراکز تست در حال تمرکز بر روی بیماران علامت دار آنها با دقت نمایش همراه با مراقبت های بهداشتی کارگران و اولین پاسخ دهندگان.

فدرال غذا و داروی سریع دنبال تصویب آزمون مانند ابوت سریع تست waiving الزامات سختگیرانه به طور معمول اعمال شده برای اثبات ایمنی و اثر بخشی از آزمایش های پزشکی.

ابوت که می گوید داده های خود را نشان می دهد جدید تست بسیار دقیق است می گوید آن است که تولید 50,000 ID در حال حاضر آزمون در روز است. این برنامه برای افزایش ظرفیت تولید به 2 میلیون آزمون در ماه ژوئن و “تلاش برای گسترش فراتر از آن.”

سریع تست شامل استفاده از یک سواب بینی به پروب درون یک فرد و بینی و سپس با قرار دادن نمونه در حمل نان برشته کن-دستگاه اندازه که جستجو برای یک بخش کوچک از این ویروس در ژنوم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im