معتبر گوگل شریک آزمایشگاه تقویت بازار بخش با انتصاب جدید

لیدز آژانس های دیجیتال مبتنی بر جستجو در آزمایشگاه ساخته شده است یک حرکت برای تقویت خدمات خود را ارائه و گسترش آن در بازار آنلاین حضور طریق انتصاب یک رئیس جدید بازار. در برای اولین بار در این آژانس به تازگی ایجاد شده نقش می بیند جورج Walne یک بازار متخصص با بیش از پنج سال در بخش تجربه را در راس یک پیشنهاد برای ساخت در شرکت فعلی بازار ارائه شده است.

داشتن رهبری تا بازار تیم در خانه در برخی از بزرگترین علامت های تجاری در انگلستان و استرالیا از جمله Petbarn Bestway, Lay-Z-آبگرم Toyrific, VW و عقاب عمل ورزش Walne به ارمغان می آورد ثروت از دانش به نقش. این همراه با عالی خود را در صنعت ارتباطات در آمازون اجازه می دهد تا سازمان به ارائه طیف گسترده ای از خدمات آمازون.

به تازگی ایجاد شده نقش می آید پس از جستجوی آزمایشگاه با تجربه یک افزایش در تقاضا از برندها به دنبال بهبود حضور خود را در بازار سایتهایی مانند آمازون و eBay. آژانس را ببینید آن زمان قابلیت گسترش با Walne تخصص در آمازون, تبلیغات, نام تجاری, فروشگاه توسعه و هر دو آلی و لیست پرداخت استراتژی.

Walne نظرات: “من موقعیت جدید در جستجوی آزمایشگاه ارائه می دهد یک فرصت فوق العاده برای ساخت استثنایی شهرت این سازمان است. من می خواهم برای کمک به گسترش خدمات در ارائه فعلی و بالقوه و مشتریان به طور یکسان و گسترش کل بازار ارائه در آژانس.

“من بسیار هیجان زده هستم برای رسیدن به محل کار در سراسر چنین طیف گسترده ای از مشتریان و صنایع و قادر به ارائه فرصت های جدید برای برندها به گسترش حضور آنلاین خود را با امثال آمازون و eBay. من نیز به دنبال به جلو به در آوردن B2B ارائه بیش از حد از طریق دانش من از eBay بازار است.”

پیت Whitmarsh از پرداخت رسانه ای در جستجوی آزمایشگاه نظرات به Walne جدید انتصاب: “بازار تیم در جستجو آزمایشگاهی دیده شده است یک افزایش در تقاضا در طول ماه های اخیر و ما می دانیم که وجود دارد یک فرصت برای رشد و تقویت این عنصر آژانس بنابراین ما خوشحال هستیم که به گسترش تیم و استقبال جورج به موقعیت جدید خود را.

“شور و شوق خود را برای این بخش و تجربه قبلی کار برای برندهای جهانی در سراسر هر دو پرداخت و آلی بازار استراتژی های تحت تاثیر قرار گرفته و ما منتظر هستیم که قادر به ارائه و حتی بیشتر طیف وسیعی از خدمات به مشتریان به عنوان یک نتیجه از تجربه و تخصص خود را. ما می تواند ارائه هر دو B2C و B2B خدمات در سراسر آمازون و eBay و با جورج پیشینه ثابت در گرفتن مشتریان قبلی خود بالا ذکر شده در انواع بازار دسته ما هر اعتماد به نفس او کمک خواهید جستجو آزمایشگاهی همچنان به گسترش در این عرصه است.”

150 قوی آژانس به طور گسترده ای به رسمیت شناخته شده به عنوان یکی از جهان بهترین دیجیتال اپراتورهای ارائه نوآورانه چالاک و جامع بازاریابی دیجیتال از جمله تجزیه و تحلیل و داده های علوم جستجوگرها PPC رسانه های اجتماعی و برنامه ریزی صفحه نمایش. کسب شهرت است که در بخشی با توجه به مارک های جهانی این آژانس کار می کند با, در علاوه بر این به چند اعطا چشمگیر تمجید و یکی از تنها تعداد انگشت شماری از سازمان ها در انگلستان معتبر با رسمی گوگل پلت فرم بازاریابی فروش شریک وضعیت.

// در این مقاله برجسته

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net