فعالان تماس برای منابع بیشتر و پاسخگویی از مقامات پس از 15 گلوله در نزدیکی گرشام funeral home: ‘این وضعیت سیستمیک است’

دو روز پس از 15 نفر به ضرب گلوله کشته شدند در خارج از گرشام funeral home, فعالان در روز پنج شنبه برگزار شد یک کنفرانس خبری فقط مراحل از صحنه در ضربات پنالتی به فشار برای منابع اضافی و مقامات منتخب به نشانی این شهر افزایش خشونت اسلحه.

ناتاشا دان از جامعه مشترک به خبرنگاران گفت که گروه او به دنبال “حفظ نظام است که به اعتقاد ما ایجاد شده این جنون پاسخگو باشد.”

“ما درک می کنیم که ما برای مقابله با خشونت ما به آدرس های دیگر از بی عدالتی که چهره جامعه ما” دان گفت: flanked توسط دیگر اعضای این گروه در گوشه ای از 79هفتم و نجار خیابان. “آنچه در اینجا اتفاق افتاده است دو روز پیش یک تراژدی بود که باید رخ داده است و این چیزی است که اتفاق می افتد همیشه در جامعه ما است.”

در روز سه شنبه شب به سرقت رفته شورلت مالیبو کشیده تا به رودز خدمات مراسم تشییع جنازه در 1000 بلوک غرب 79 خیابان و مردم در ماشین شروع به شلیک در یک گروه در پیاده رو بودند که عزاداری قربانی تیراندازی یکی دیگر قربانی پلیس شیکاگو گفت. هنگامی که قربانیان بازگشت آتش مالیبو سقوط کرد و بورس داخل در زمان خاموش ،

جرم تیراندازی به احتمال زیاد سوخت در حال انجام دشمنی بین دو جناح از Gangers شاگردان باند خیابان, منابع گفت: Chicago Sun-Times.

دان به نام یک لیست از مقامات از جمله شهردار لری پلیسی مدارس عمومی شیکاگو مدیر عامل جانیس جکسون, Cook County Sheriff تام Dart, Cook County, وکیل دولت کیم فوکس و دیگران — به کار با اعضای جامعه برای ایجاد پاسخ جامع به شرایط اساسی است که درایو خشونت اسلحه.

“این غیر قابل قبول است که به شما نزدیک مدارس ما,” او گفت:. “این غیر قابل قبول است که شما جابجایی ساکنان ما در [شیکاگو سازمان مسکن] و کار با آنها را به مطمئن شوید که آنها را صدا مسکن. چه شما در انتظار در حال رفتن به اتفاق می افتد زمانی که شما انجام دهید که به جامعه ما?”

فعال برایان Mullins بعد از رد تماس به کاهش بودجه پلیس برای تامین مالی سایر خدمات شهرستان و با انتقاد از میزان بودجه سازمان هل دادن که پیام را دریافت می کنند.

برایان Mullins با جامعه مشترک صحبت می کند در مورد راه های این شهرستان می تواند به مبارزه با جرم و جنایت در و از سمت غرب محلات در روز پنج شنبه در Gresham.
تایلر LaRiviere/آفتاب نیوز

“پس از 20 یا 30 سال از اتلاف سرمایه در جوامع ما نیاز به برخی از کمک در اینجا” Mullins گفت. “اما به بحث در مورد defunding پلیس و شما زندگی می کنند در این جوامع مضحک است.

“بنابراین ما از مردم که نیست زندگی در جوامع به آن را متوقف کند … جلوگیری از آوردن روایت خود را به جامعه ما از آنجا که ما احساس را ندارند.”

Mullins نیز گفت: او استقبال موجی از ماموران فدرال جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است ارسال به شیکاگو برای مبارزه با سنبله در حوادث هر چند که موقعیت خود جلب کرد یک مخلوط پاسخ از متحدان خود در کنفرانس خبری پنج شنبه.

“آنها در حال رفتن برای کمک به آنها در حل این قتل که CPD نمی تواند انجام دهد. من که از صمیم قلب” او گفت:. “نه من نمی استقبال آنها آمد از طریق بازداشت و تصادفی سیاه مردم و نقض حقوق مدنی خود را.

“اما ما در محل بحرانی در جامعه است. ما نیاز به برخی از کمک و آن را ندارد به نظر می رسد که از هر جای دیگری.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de