Adobe, BBC اخبار جهانی و آدیداس در میان رهبران انتقال دیجیتال جشنواره headliners

پیشرو رسانه ها و بازاریابی ارقام از امثال Adobe, BBC Coty و آدیداس در میان کسانی که خواهید بود با در نظر گرفتن بخشی در درام جدید انتقال دیجیتال, جشنواره, پخش زنده و آنلاین از دوشنبه (16 مارس).

Accenture تعاملی رئیس برایان ویپل و سابق انگلستان ستاره مهاجم انی Aluko نیز نقش خود را بازی در یک بسته بندی شده برنامه intervews و میزگرد در حال پخش thedrum.com از هفته آینده تا 30 آوریل است.

با کروناویروس بحران خاموش کردن رویدادهای صنعت از لندن به سنگاپور به تگزاس درام در حال حرکت است آن رویداد برنامه های آنلاین, معرفی نوع جدیدی از جشنواره اختصاص داده شده به موقع موضوع انتقال دیجیتال.

نکات برجسته برنامه عبارتند از:

یک جلسه در همکاری با بی بی سی, اخبار جهان, بررسی coronavirus اقتصادی تاثیر بر بودجه های تبلیغاتی برندها و ناشران و چگونه ما صنعت می تواند واکنش نشان می دهند به تغییر آب و هوا.

یک پای بخاری چت با Accenture تعاملی رئیس و درام مجله مهمان ویرایشگر برایان ویپل در نیویورک است.

سابق انگلستان مهاجم انی Aluko بحث در مورد چگونه برای قهرمان نسل بعدی از ورزشکاران زن در شرکت آدیداس جنس زنبق و سوسن و بارکلی.

مصاحبه های اختصاصی با نام تجاری بالا بازاریابان از جمله شب خواب افسر ارشد بازاریابی Cheryl Calverley, domino’s به تازگی ترک افسر ارشد بازاریابی امیلی سامر و Asda خروجی رئیس مشتری افسر اندی موری.

و پانل ها به دنبال تاثیر فن آوری بر روی خلاقیت تبادل برای کسب و کار جدید در یک WFH جهان و آینده از مارک های در بسته اکوسیستم در ارتباط با 4C.

با توجه به افزایش اخیر از قرنطينه و سازمان به طور داوطلبانه تشویق کارکنان به کار از خانه نیز وجود خواهد داشت یک پانل بحث و گفتگو در آینده از کاری که می پرسد اگر کسب و کار متولد خارج از دنیای دیجیتال خواهد بود بهتر مجهز برای آینده کار از میراث کسب و کار.

در علاوه بر این به روزانه جریان جلسات ویدئو درام سرمقاله تیم نیز خواهد بود با انتشار یک ثروت جدید در عمق ویژگی های کاوش در برخی از بزرگترین مسائل در بازاریابی مدرن چشم انداز است.

درام سایت نیز بازبینی برخی از بهترین نوشتن دیجیتال تحول مسائل ما تا کنون منتشر شده به ساخت گسترده آموزش و پرورش کتابخانه در موضوع باز به هر کس در بازاریابی است.

هر کجا که شما هستند شما می تواند در انتقال دیجیتال مخاطبان جشنواره از روز شنبه از طریق وب سایت اختصاصی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de