تبلیغات ما مانند: Air New Zealand ایمنی تصویری برجسته کشور, تنوع زیستی بحران

Air New Zealand راه اندازی آخرین ایمنی تصویری که برجسته تاثیر نیوزیلند زیستی در بحران است.

این ویدئو به نام “سفر به ایمنی’ داستان یک دختر جوان که حمل و نقل از دست داده Takahe یک پرنده بومی نیوزیلند به خانه جدید خود را با کمک از هوایی نیوزیلند و وزارت حفاظت از محیط زیست (DOC).

این ستاره لیلی Roebuck در نقش جنی پشتیبانی شده توسط DOC گونه های در معرض تهدید سفیر نیکولا توکی DOC, تکاور جری هنری-سهره هوایی نیوزیلند خدمه دانیل Griffioen, صدفی Pretorius و اردن جوان, کودکان هوایی نیوزیلند کارکنان و CGI Takahe به نام T. Mr

نیوزیلند مناظر برجسته در این ویدئو با Murchison کوه در Fiordland, Tiritiri Matangi در Hauraki خلیج فارس و پناهگاه کوه Maungatautari در Waikato همه ساخت ظاهر.

“جدیدترین تصویری است که یک داستان جذاب با یک پیام جدی پشت آن گفت:” جودی ویلیامز, Air New Zealand مدیر کل جهانی با نام تجاری و بازاریابی محتوا است.

“در حالی که این نشاط در سطح آن منتقل واقعا مهم پیام – ما پرندگان بومی به کمک ما نیاز دارند. ما ایمنی ویدئوها باید مجموع تولید بیش از 180 میلیون بازدید در طول دهه گذشته پس چه بهتر از متوسط به درخشش یک نور افکن در نیوزیلند زیستی در بحران است.

“ما واقعا افتخار از کار ما انجام می دهیم با توضیحات و امید کیوی و بازدید کنندگان به طور یکسان خواهد شد نه تنها لذت در ما آخرین تصویری است اما در پیام پشت آن است.”

این دو سازمان با هم کار کردن را از سال 2012 برای کمک به محافظت و افزایش نیوزیلند محیط زیست طبیعی. تحت همکاری شرکت هواپیمایی اتحاد حمل و نقل بیش از 3200 گونه های در معرض تهدید به پناهگاه های امن, بودجه آفات تله سراسر 38,000 هکتار از کشور و پشتیبانی دریایی دانشگاه علوم و تحقیقات در نیوزیلند دریایی ذخایر.

اضافه شده در 27 مارس سال 2020

کلی امتیاز

5/5
رای

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im